Jump to content
Dogomania

Balbinka ma dom . Zostaje w hoteliku na stałe :) . Radosna mała suczka marzy o domu na resztę swoim dni i prosi o pomoc w utrzymaniu.


mdk8

Recommended Posts

13 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ojej, trzymam kciuki :) Mocno.

Pani to raczej porazka ale rano zadzwonil uroczy Pan z Murowanej Gosliny pod Poznaniem.

Pantwo stracili identyczna sunie jak Balbinka, w domu są jeszcze  dwa pieski.

Musze się skontaktować z mdk8 i z Kikou.

 

Link to comment
Share on other sites

Państwo. maja niepełnosprawnego pieska adoptowanego ze schroniska. Piesio ma kalekie lapki, to  starszy. psiak wzieli go z powodu tych lapinek i wieku. Drugi ma ok 6  lat.

Psiaki domowe, dom z ogrodem. W domu byla identyczna sunia jak Balbinka , nie moga  sie pogodzic ze strata. Bardzo im zalezy na Balbince, serce mi mowi ,ze to ten dom.

Wiadomo trzeba sprawdzic, Panstwo sami zaproponowali zanim zdazylam powiedziec o wizycie.

Czekam na kontakt od mdk8 i Kikou .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaciskam kciuki!

 

 

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2021 o 11:18, b-b napisał:

Zaciskam kciuki!

 

 

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Nie przepraszaj ,wczoraj tez jacys debile kolo mnie strzelali...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2021 o 09:57, ewu napisał:

Państwo. maja niepełnosprawnego pieska adoptowanego ze schroniska. Piesio ma kalekie lapki, to  starszy. psiak wzieli go z powodu tych lapinek i wieku. Drugi ma ok 6  lat.

Psiaki domowe, dom z ogrodem. W domu byla identyczna sunia jak Balbinka , nie moga  sie pogodzic ze strata. Bardzo im zalezy na Balbince, serce mi mowi ,ze to ten dom.

Wiadomo trzeba sprawdzic, Panstwo sami zaproponowali zanim zdazylam powiedziec o wizycie.

Czekam na kontakt od mdk8 i Kikou .

To trzymam kciuki, bo brzmi obiecująco:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącę, ale Balbinka jest jednym z moich ulubionych psów wśród podopiecznych kikou i tak się zastanawiam czy jej adopcja to dobry pomysl?

Wiem, że wszyscy się cieszą, że w końcu ktoś chce jej dać dom, ale Balbina - w swoim mniemaniu - mam już dom. Po tylu latach bardzo zżyła się z kikou - jestem u nich średnio co kilka mc i widzę jak suczydło jej wpatrzone w "swoją mamusie".

Balbina lubi mieć człowieka tylko dla siebie i na początku była "średnio miła" dla innych dziadeczków, jak któryś też chciał mieć Kasie dla siebie, po jakimś czasie nauczyła się dzielić Kasią z resztą stada i żyć w harmonii. I tu moje największe obawy czy Balbina zestresowana nowym miejsce, rozłąką z Kasią jak będzie chciała "dopchać sie " do człowieka nie zrobi np krzywdy temu starszemu psiakowi, który ma problemy z łapami - Balbinka to dość silna i żwawa suczka. Oby nie było jak z Aureliuszem, który wrócił do Kasiu po krótkim pobycie w nowym domu :( 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

22 lutego Balbince minie rok pobytu u kikou.

Dwa lata, Elik :( Od 2019 roku.

Co nie zmienia faktu, że nie jest to jakoś strasznie dużo. A co własny człowiek... to jednak własny. Zwłaszcza, że Balbinka nie ma zbyt wielu deklaracji :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...