Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Skończyły się zapasy żarełka od zaprzyjaźnionej z Kasia Fundacji i trzeba było kupić dla Saruni karmę.

Zamówienie 

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  RINTI Canine Diabetes z kurczakiem, 400 g - 6 x 400 g      
         
 

Nr artykułu 438437.2

     
         
 

3x 44,80 PLN

 

134,40 PLN

 
         
         
         
  Mieszany pakiet Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 400 g - Pakiet 1      
         
 

Nr artykułu 657383.0

     
         
 

1x 0,00 PLN

 

0,00 PLN

 
         
         
         
  Twój plan oszczędnościowy: 5% rabatu przez 1 rok - Oszczędzasz automatycznie przy każdym zamówieniu!      
         
 

Nr artykułu 848755.0

     
         
 

1x 14,80 PLN

 

14,80 PLN

 
         
         
         
  Zniżka z Planem Oszczędnościowym      
         
 

Nr artykułu 1.5

     
         
 

1x -6,72 PLN

 

-6,72 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

142,48 PLN

 
     
 

  Z punktów uzyskanych z wcześniejszych zakupów zamówiłam dla psiaczków mieszany pakiet Animondy  6 x 400 g. Sarunia nie może tego jeść, ale inne psiaczki tak. Nie ma w zoopunktach do wyboru karmy, którą Sarunia mogłaby wcinać.

Zapłaciłam 14,80 zł za tzw. Plan oszczędnościowy, przez co na każdym złożonym w zooplusie zamówieniu będzie 5% zniżki. Już na tym zamówieniu zyskaliśmy 6,72 zł.
Ponieważ kupuję karmę w zooplusie także dla Tima i Ajuni, podzielę to 14,80 zł na ich troje. Każdy psiaczek zapłaci 4,90 zł.

Przelew

1372730403_Sarakarma.png.43e66ef40bb60ee98702b4d963254717.png

Faktura

1019907941_f-rakarmaSary.png.5bfed93b1e6831867085ab4c4714c6dd.png

Link to comment
Share on other sites

Karma jest już w paczkomacie.

InPost - Out of the Box
InPost
Poszło!
 
 
 
  Twoja paczka od:
Zooplus AG (tel. 122005223)
wyruszyła w drogę do Paczkomatu. Z pewnych źródeł wiemy, że nie ogląda się za siebie.
 
 
Twój Paczkomat: ikona-paczkomat.png
UXXXXXXXXX
UXXXXXXX Po lewej stronie od wejścia do sklepu.
 
 
 
Pokaż na mapie ikona-pin.png
 
 
 
     
 
 
 
Śledź paczkę  
 
 
  InPost  Śledź paczkę z chatbotem  
 
 
Numer paczki:
652206930059620002288051
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za karme.

Mamy powazny kryzys zdrowotny u Saruni. W środę skoczył  mocno cukier. Wczoraj byłyśmy bardz dlugo w lecznicy bo niunia miala gorączke i odmówiła śniadanka. Cukier najpierw olbrzymi po lekach inkroplowce spadł za mocno. Ciezko bylo ją ustabilizować.  Na pierwszy rzut wydawalo się, że to infekcja mocna bo płucka "zawalone" ale przy podejściu do usg okazało sie że jest duża zmiana nowotworowa na brzuszku i brzuszek jest niby plaski na zewnątrz, a guz nacieka do środka. 

A więc infekcja w płuckach to już nawet mogą być przerzuty ale juz wczoraj nie chcialam jej ciągnąć do drugiej lecznicy z rtg.

Leki postawily maleńką na nogi już dzisiaj zjadla śniadanko ale rokowanie jest bardzo niekorzystne. 😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 10:51, kikou napisał:

Leki postawily maleńką na nogi już dzisiaj zjadla śniadanko ale rokowanie jest bardzo niekorzystne. 😔

Dziękuje Kasiu za wyczerpującą informację także telefoniczną. Chciałabym, aby jeszcze długo pożyła sobie w dobrych warunkach, ale wiem, że nie zawsze jest to możliwe.
Tak jak rozmawiałyśmy z Kasią, Sarunia ma apetyt i nie daje oznak bólu, jednak jeśli to się zmieni, nie można jej na siłę trzymać przy życiu 
😞  Serce płacze i chciałoby, ale rozum dyktuje co innego. W tym wypadku nie ma co kłócić się z rozumem  😞    

     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 20:23, Poker napisał:

Biedna maleńka. I tak miała podarowany dobry czas u kikou.

Teraz najważniejsze , żeby nie cierpiała dłużej niż to konieczne.

W sierpniu minęły dwa lata, jak Sarunia pojawiła się u Kasi. Umożliwiła to nieudana adopcja Arusia. Byli razem przez dwa lata i pewnie znowu się spotkają  😞   Kasia na pewno nie pozwoli suni cierpieć  😞   Mam jednak nadzieję, że Sarunia pożyje sobie jeszcze  w sytości, spokoju i miłości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 20:26, Radek napisał:

Bardzo smutne wieści. Przykro mi jak cholera.
Grudniowa deklaracja już w drodze. I oby były kolejne, jak najdłużej. 

Sporo tych odejść było w tym roku na dogo.   Chciałabym, żeby Sarunia nie zwiększyła tej smutnej statystyki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 09:59, limonka80 napisał:

Ale smutne wieści, tyle psiaków choruje....

Oby Sarcia jeszcze dostała trochę dobrego czasu, oby jeszcze mogła poleżeć z Agusią na wspólnym posłanku.... 

Oj tak, bardzo chciałabym, żeby babulinki jeszcze długo cieszyły się życiem i sobą.
Tak sympatycznie wyglądają razem na posłaniu   
220556926_serce8.gif.1592e6b360b0a27dbba3f4c2417e1a00.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 20:55, Tola napisał:

Smutna wiadomość, ale mam nadzieję, że choroba nie będzie rozwijała się zbyt szybko...

Przypominam o kwocie 100 zł dla suni...

Całkiem zapomniałam o tej stówie dla suni  🙂  Kupowałam teraz karmę i można było wykorzystać. Ale może poproszę Kasię, żeby wystawiła fakturę za hotel w listopadzie na Fundację, a ja przeleje na konto Fundacji różnicę.    Mogłoby tak być Martusiu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 16:34, guccio napisał:

Przeżyłam coś takiego.Ciezko patrzeć na psinę gdy wiadomo,że odejdzie.I to ciągle pytanie-czy nie cierpi.

Tak samo jak Ty wierzę w wielkie doświadczenie Kasi.

I mam nadzieję, że Sarunia jeszcze zakosztuje spacerów po wiosennej trawce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 21:05, elik napisał:

Całkiem zapomniałam o tej stówie dla suni  🙂  Kupowałam teraz karmę i można było wykorzystać. Ale może poproszę Kasię, żeby wystawiła fakturę za hotel w listopadzie na Fundację, a ja przeleje na konto Fundacji różnicę.    Mogłoby tak być Martusiu?

Można też wystawić fakturę za hotelowanie  na te 100 zł...

Link to comment
Share on other sites

Z ciężkim sercem i łzami w oczach muszę Was Kochani powiadomić, że wczoraj tj. 6.12. nasza Sarunia pobiegła za Tęczowy Most    1516174973_pacze1.jpg.827a8f9cd7611507323ac13656be327c.jpg  

Jest mi tak bardzo przykro. Pomimo wszystko miałam nadzieję, że dotrwa z nami do wiosny.

Żegnaj kochana, dzielna sunieczko.
Na zawsze zostaniesz w naszych sercach.

znicz-pamieci.jpg.7fefce6c79a0059e53fcff7794e9c52f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...