Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Seniorki nasze dziękują za pomoc i pamięć...

Ciężko mi tu  pisać ponieważ niestety lepiej nie jest, dziadziulki gasną. Sarunia ciągle jeszcze dzielnie tupta, przeważnie jako jedna z pierwszych, rano na spacerek, szczeka głośno domagając się jedzonka ale raczysko jest obecne maleńka jest chudziutka coraz więcej śpi.

Aruś tez ma jeszcze apetyt i na tyle trzeźwą główkę, że woła nawet jak odrobinkę posiusia  (czasem w nocy i z sześć razy) czy mu niewygodnie ale też już tak "balansuje na ostatniej niteczce"

IMG_20210410_210714.jpg

IMG_20210410_211430.jpg

IMG_20210410_210928.jpg

IMG_20210410_172116.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasiu dziękuję serdecznie za troskliwą opiekę nad dziadziulkami.
Radość z ich godnej starości i Twojej troskliwej opieki, jest jak i  ich życie, zawieszona na cienkiej niteczce i łzawa :(  Ale jest i trwa dopóki oni trwają.

Dziękuję także Wam, kochani sponsorzy i odwiedzający, za bycie z nami i wspólną troskę o godne życie staruszków.

1004146251_dziekujserdecznie.png.839a9c9aa38dd1e077e1bc4b3bc6f532.png       1754782343_dlaWaslove.jpg.78c37a303b50dbabd6eb92d5cf89ae56.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na konto Saruni i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

    120,00 zł  od Figunia deklaracja IV - VI + dodatek  :)  -  8.04.
     20,00 zł  od WiosnaA deklaracja IV  -  9.04.
     60,00 zł  od  siostra elficzkowa deklaracja IV + dodatek  :)  -  9.04.

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.60e5e6db32e9103b4fee2ef2ed7d1bbb.jpg         kwiat.jpg.cc23062cee95d8c9d286825456d2d9cb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2021 o 09:53, b-b napisał:

Niestety starość się Bogu nie udała.

Dobrze,że chociaż te staruszki mają ciepły kącik i strawę. 

Niestety większość umiera w niegodnych warunkach.

A tak powinni mieć wszyscy seniorzy, bo starość czy to u ludzi, czy u zwierząt powinna budzić szacunek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2021 o 09:53, b-b napisał:

Niestety starość się Bogu nie udała.

Dobrze,że chociaż te staruszki mają ciepły kącik i strawę. 

Niestety większość umiera w niegodnych warunkach.

Starość to się ludziom nie udała. Pamiętam moją babcię, dożyła 93 lat, spokojna, "zaopiekowana", zmarła w nocy we śnie, miała naprawdę szczęśliwą starość, dziadek wcześniej zmarł, długo leżał, też do końca miał opiekę....

I ludzie, i psy powinny mieć dobrą, godną starość - to  przez złych ludzi stare psiaki trafiają "na bruk" i umierają w niegodnych warunkach... i nie tylko psiaki :( :( zobaczcie, ile ostatnio przybyło staruszków w zamojskim schronisku...a ile takich schronisk? To nie wina Boga, a ludzi, złych ludzi!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2021 o 22:31, elik napisał:

A tak powinni mieć wszyscy seniorzy, bo starość czy to u ludzi, czy u zwierząt powinna budzić szacunek.

Masz całkowitą rację Elu.

Dnia 10.04.2021 o 22:11, Radek napisał:

Tak smutno czytać takie wieści. Kochane staruszki. 

Przeczytałam post kikou, bardzo przykro. Zostawiam dużo miziaczków dla dzielnych staruszków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Onaa napisał:

 

Przeczytałam post kikou, bardzo przykro. Zostawiam dużo miziaczków dla dzielnych staruszków.

Dziękuję Reniu  :) Smutne to i przykre, że tak kochani seniorzy słabną. Ale jest mi nieco lżej, gdy pomyślę, że przynajmniej mają dobre warunki i dobrą opiekę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aruś niestety ma się bardzo źle. W piątek odmówił jedzonka po poludniu, wczoraj byliśmy w lecznicy. Wyniki koszmarne, nereczki niemal nie pracują, Trzustka znowu się pogorszyła, hemoglobina już krytycznie nisko. Leki na trzustkę niekorzystnie wpłyną na nerki no ale wet zdecydowala się jednak podać połówki dawek bo to i tak jego jedyna szansa na choćby jeszcze kilka tygodni. Teraz już codziennie kroplówki. Rokowanie dla naszego dziadulka bardzo złe. 

IMG_20210418_141846.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Aruś niestety ma się bardzo źle. W piątek odmówił jedzonka po poludniu, wczoraj byliśmy w lecznicy. Wyniki koszmarne, nereczki niemal nie pracują, Trzustka znowu się pogorszyła, hemoglobina już krytycznie nisko. Leki na trzustkę niekorzystnie wpłyną na nerki no ale wet zdecydowala się jednak podać połówki dawek bo to i tak jego jedyna szansa na choćby jeszcze kilka tygodni. Teraz już codziennie kroplówki. Rokowanie dla naszego dziadulka bardzo złe. 

IMG_20210418_141846.jpg

Bardzo zła wiadomość1061776566_pacz2.gif.f8494e6b6f82139ccfd1fc031a7d8950.gif   To już  kolejna taka wiadomość w ostatnim czasie, która napełnia serce bólem  :(  Aruś, piesionku kochany, powoli docierasz do kresu swoich dni :( 
Kasiu z Twojego opisu wynika, że stan Arusia jest krytyczny. Z takimi wynikami nie może czuć się dobrze :(   W dodatku Przestał jeść. W tej sytuacji wet proponuje podawać leki, które niekorzystnie wpłynął na i tak już zły stan nerek, żeby przedłużyć jego życie o kilka tygodni.  Przepraszam, ale co Aruś ma z takiego życia?  Cały czas leży, już nawet nie chce jeść. Ma umrzeć z głodu? Kasiu, czy jest szansa na to żeby Aruś wrócił do dobrej formy, żeby mógł korzystać z życia na tyle, na ile korzystał do tej pory?

EDIT

Ja już buczę, bo wiem, co mi odpowiesz :( :( :(   Dlaczego ???  Wiem, że wszyscy kiedyś umrzemy, ale czemu tyle się na mnie ostatnio zwala. Długo był spokój, a teraz cios za ciosem :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...