Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

5 minut temu, Margo3011 napisał:

Dziekuje za zaproszenie. Biedny sliczny Dziadeczek. Narazie moge tylko Aureliusza odwiedzac, klopoty mnie dopadly, ktore chodza parami :( 

Witam Cię serdecznie u Aureliusza :) Środek nocy, a Ty jeszcze nie śpisz :) Podobnie jak ja. Mi spędza sen z oczu myśl, jak jeszcze pomóc biedaczkowi.

Obecność na wątku, dobre słowo są tak samo ważne, jak pomoc finansowa więc bywaj u staruszka najczęściej jak tylko możesz :)

Imie ma nieco przydługie i nie jestem pewna czy pasuje do psiaczka. Może jakiś bazarek imienny mu zrobimy  :)

Witaj w klubie - współczuję z powodu kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Bazarek imienny to dobry pomysł. 

Dzięki za poparcie :) To imie pewnie dostał od którejś wolontariuszki w schronisku. Piękne imie, ale do tego staruszka niezbyt pasuje. No może jak już będzie wypieszczony na salonach, ale teraz widzę dla niego skromniejsze, jakieś dźwięczne imie :)

Zorganizuję bazarek imienny i bardzo Was proszę o pomysły w tym zakresie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Śliczny maluszek :) ..., jak kuzyn Promyczka :)

Wykąpany, wyszczotkowany...dopieszczony będzie łamał ludzkie serca...i znajdzie swego człowieka

Witaj Moli@ Bardzo się cieszę, że zaglądnęłaś do naszego staruszka i tak ciepło o nim mówisz :)

Zapraszam do stałej obecności na wątku. Będziesz miała okazję widzieć metamorfozę psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Elu - niewiele pamiętam z tego o czym wczoraj rozmawiałyśmy....

W szpitalu przesiedzialam blisko 3 godziny zanim trafiłam na oddział ratunkowy. Człowiek mógłby paść i umrzeć i nawet nikt by tego nie zauważył...na szczescie na noc wróciłam do domu.

Zapisz odemnie 20 zł stalej. Zapłacę najwcześniej koło środy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Elu - niewiele pamiętam z tego o czym wczoraj rozmawiałyśmy....

W szpitalu przesiedzialam blisko 3 godziny zanim trafiłam na oddział ratunkowy. Człowiek mógłby paść i umrzeć i nawet nikt by tego nie zauważył...na szczescie na noc wróciłam do domu.

Zapisz odemnie 20 zł stalej. Zapłacę najwcześniej koło środy.

Witam Cię Agnieszko   :) 

Współczuję z powodu konieczności skorzystania z usługi służby zdrowia.  Trzeba mieć końskie zdrowie, żeby się leczyć :)  Dobrze, że mogłaś wrócić do domu. Dostałaś chociaż doraźną pomoc?

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc dla dziadeczka  1937864110_kwiatki6.gif.595394a957d0b3bc857a6c97f9e7fb63.gif

Wpłacałaś deklaracje dla niewidomego staruszka Teosia, który szczęśliwie grzeje już doopkę w DS,  a Aureliusz odziedziczył po nim numer konta (może i szczęście też) więc możesz wpłacać na ten sam numer, tylko zmień tytuł przelewu :)

Szybkiego powrotu do pełni sił i zdrowia zdrowia życzę Agnieszko!

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, elik napisał:

Witaj Moli@ Bardzo się cieszę, że zaglądnęłaś do naszego staruszka i tak ciepło o nim mówisz :)

Zapraszam do stałej obecności na wątku. Będziesz miała okazję widzieć metamorfozę psiaczka.

Całym sercem jestem z cudaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, teresaa118 napisał:

na wszelki wypadek prosze o konto, pomysle

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka na powitanie
 
Witam serdecznie teresaa118 :)   i gorąco zapraszam do częstego odwiedzania cudaczka dziadeczka, na razie Aureliusza :)
Razem z psiaczkiem będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc :)
Przesyłam nr konta na PW.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, jaguska napisał:

Witaj dziadeczku miluchny 9e95568981fe0264d7c38993a1f7a8f9.gif

A kiedy ma nastąpić ten wielki dzień wyjazdu w dobre miejsce? Bo mi umknęło, albo okulista się kłania ;)

Witaj Iwonko  :) Nic Ci nie umknęło, ani okulista się nie kłania :) Basia załatwia transport i mam nadzieję, że nastąpi to w najbliższym czasie. Być może już dzisiaj będę mogła podać konkretny termin, albo Basia pojawi się na wątku i zapoda :)

Z jednej strony chciałabym, żeby nastąpiło to jak najszybciej, ale z drugiej, ponieważ razem z cudaczkiem, z tego samego schronu, pojedzie do kokou sunia Balbinka, która niedawno miała zabieg sterylizacji aborcyjnej, a więc mocno inwazyjny, nie chciałabym, żeby podróż jej zaszkodziła. Myślę, że Dziewczyny ze schronu podejmą decyzję w porozumieniu z wetem.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Nadziejka napisał:

Psinuniu

 zeby juz juz sie udalo wszytko z transportem w ten bezpieczny cudowny zakoatek u kikou

Chyba wszyscy, którzy poznali  dziadeczka bardzo tego chcą, zwłaszcza, że zima powróciła z mroźnymi nocami, ale musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wiadomości od Basi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...