Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dunio...

Przeczytałam dwie godziny temu i wciąż trawię....po prostu nie mogę uwierzyć.....

Taki skromny, dobry pies, taka ufna mordka, ledwo zaczął cieszyć się domem a los już mu to odebrał.

Nie umiem poskładać myśli.

Dunio, kochany piesku.....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Gabi79 napisał:

Przeczytałam dopiero teraz, w drodze do pracy. Jadę autobusem i płaczę. Duniu, kochany.... 

Przeczytałam już wczoraj, ale nie byłam w stanie nic napisać :( Serce rozrywa się na tysiąc kawałków :( Zgasło kolejne psie życie nie zdążywszy nacieszyć się szczęściem i miłością :( Pomimo śmiertelnej choroby i ogromnego cierpienia on tulił się i uśmiechał... jak Feniks[*] Już nie cierpi, choć to marne pocieszenie dla nas :(

Duniu[*] biegaj zdrowy i szczęśliwy z Fenisiem i innymi naszymi kochanymi :( :(

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rozleciałam się na tysiące kawałeczków i nie mogę się pozbierać.  Myślę jak Kasia to przeżywa, biedna :(
Co za straszna czarna seria :(

Ta myśl jest pocieszająca. Oby tak było!

Psy idą do Nieba a nie za Tęczowy Most - Tęczowy Most - Dogomania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że mnie tu nie ma z Wami, ale nadal nie mogę się pozbierać  :(  Kilka razy siadałam do komputera, ale nie miałam odwagi go włączyć  :(  Musi mi to przejść, bo mam wiele do zrobienia, mam inne psiaczki pod opieka, bazarek do zakończenia, a ja nie mogę się przełamać :(

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, teresaa118 napisał:

Trzeba znowu spojrzec w przyszlosc. Tyle drobiazgu siedzi za kratami i czeka na lepsza przyszlosc. Wiem, kazde odejscie  psa boli, ale te wyczekujace oczy ?

To prawda.... i gdyby Dunio mógł coś powiedzieć - powiedziałby własnie tak, jak teressa118

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, teresaa118 napisał:

Trzeba znowu spojrzec w przyszlosc. Tyle drobiazgu siedzi za kratami i czeka na lepsza przyszlosc. Wiem, kazde odejscie  psa boli, ale te wyczekujace oczy ?

Masz rację, tylko po każdym kolejnym rozstaniu, coraz trudniej jest się podnieść, zwłaszcza gdy te rozstania następują tak szybko jedno, po drugim  :( :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Czy możemy mu razem pomóc?

Trzeba mu pomóc !!! Taki bezbronny staruszek.....

Ta koszmarna passa śmierci musi się przecież skończyć.... tym razem już się uda, ten piesio nacieszy się dobrym życiem, mocno w to wierzę. Moją deklarację po Duniu przekażę Miłkowi, dołożę też do transportu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Jaki on jest cudowny ...

 

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Oczy... On wierzy w pomoc.

 

5 godzin temu, limonka80 napisał:

Trzeba mu pomóc !!! Taki bezbronny staruszek.....

Ta koszmarna passa śmierci musi się przecież skończyć.... tym razem już się uda, ten piesio nacieszy się dobrym życiem, mocno w to wierzę. Moją deklarację po Duniu przekażę Miłkowi, dołożę też do transportu.

Dziękuję za wsparcie. 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie konta 

Wpłaty:

12.05 elik                           25 zł

13.05 Nesiowata             10 zł

Pani Agnieszka od elik  40 zł

14.05 guccio                     20 zł

20.05 Anna G-R                50 zł

Razem                                 145 zł

Było  555 zł

 

Stan konta 21.05 2021    700 zł

 

Dziękuję z całego serca.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...