Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, kikou napisał:

Mimo że diagnoza i rokowanie są niekorzystne Sarunia tupta sobie jeszcze jak zwykle i  ciągle najgłośniej ze wszystkich szczeka jak tylko poczuje noskiem albo usłyszy że szykuję jedzonko :)

 

 

 

IMG_20210306_092431.jpg

IMG_20210306_092339.jpg

Rozkoszna jest.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Przyznam się ,że z niepokojem zaglądam na wątek ale takie wieści radują serce. Niech sobie szczeka i tupta jak najdłużej :)

Przesyłam dużo pozytywnych myśli dla Saruni i Arusia i wirtualne mizanko.

Bałam się o tym mówić, ale ja też  :(
Niechby sobie jeszcze wygrzali kosteczki w słoneczku.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kikou napisał:

Mimo że diagnoza i rokowanie są niekorzystne Sarunia tupta sobie jeszcze jak zwykle i  ciągle najgłośniej ze wszystkich szczeka jak tylko poczuje noskiem albo usłyszy że szykuję jedzonko :)

Trzymaj się Saruniu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2021 o 11:45, Jolanta08 napisał:

Przyznam się ,że z niepokojem zaglądam na wątek ale takie wieści radują serce. Niech sobie szczeka i tupta jak najdłużej :)

Przesyłam dużo pozytywnych myśli dla Saruni i Arusia i wirtualne mizanko.

i ja też z niepokojem na ten watek zaglądam...oby jak najdłużej Sarunia była w dobrej formie i bez bólu, z doskonałym apetytem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2021 o 09:37, Tyśka) napisał:

:))) Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Dzielna babulinka.

 

Dnia 6.03.2021 o 11:45, Jolanta08 napisał:

Przyznam się ,że z niepokojem zaglądam na wątek ale takie wieści radują serce. Niech sobie szczeka i tupta jak najdłużej :)

Przesyłam dużo pozytywnych myśli dla Saruni i Arusia i wirtualne mizanko.

 

23 godziny temu, Radek napisał:

Trzymaj się Saruniu. 

 

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Saruniu - niedługo będzie już na dobre zielona trawa i mocno grzejące słoneczko .

 

6 godzin temu, mari23 napisał:

i ja też z niepokojem na ten watek zaglądam...oby jak najdłużej Sarunia była w dobrej formie i bez bólu, z doskonałym apetytem...

Bardzo serdecznie Wam dziękuję, że zaglądacie do Bingulka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Jak od p.Agnieszki to na moim.

Przez cytat mojego postu, przez chwilę nie mogłam zaskoczyć o co chodzi  :) :) Tak od Agnieszki. Nie zrobiłam od razu linku do rozliczenia i teraz nie mogę odnaleźć tamtego bazarku. Bardzo Cię proszę podrzuć mi link do tego bazarku  :)  Serdecznie dziękuję    946650022_dzikujpiknie.png.b5cfecbf7da777d64d6241e7b1ab8a8a.png

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Aureliusz - głuchy, niedowidzący staruszek, razem z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą mieszkją w hoteliku u kikou. POTRZEBUJĄ POMOCY.
1 minutę temu, elik napisał:

Przez cytat mojego postu, przez chwilę nie mogłam zaskoczyć o co chodzi  :) :) Tak od Agnieszki. Nie zrobiłam od razu linku do rozliczenia i teraz nie mogę odnaleźć tamtego bazarku. Bardzo Cię proszę podrzuć mi link do tego bazarku  :)  Serdecznie dziękuję    946650022_dzikujpiknie.png.b5cfecbf7da777d64d6241e7b1ab8a8a.png

Podrzucę za chwilę dłuższą,mam koszmarny remont,do kompa muszę się przebić .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Przepraszam,że tyle to trwało.Jeszce raz dziękuję za tak wspaniały dar Twojej znajomej.

Guccio kochana, to ja przepraszam, bo jak powiedziałaś, że to na Twoim bazarku, to znalazłam ten bazarek zaglądając do Twojego profilu do obserwowanych i powinnam była Ci to powiedzieć, ale ten ciągły brak czasu  :(  Jak zrobię coś, to za tym cosiem czeka w kolejce jeszcze kilka innych cosiów do zrobienia  i tak bez końca :( Dziękuję i przepraszam   449178665_dajekwiat.gif.ee49544a08e6bee45769d3cfab2ad95f.gif

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto seniorów wpłynęły poniższe kwoty

  •      50,00 zł  od limonka80  -  8.03.
  •      10,00 zł  od WiosnaA deklaracja  III -  9.03.
  •      20,00 zł  od jaguska deklaracja  III -  9.03.

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie, bardzo serdecznie dziękuję Wam kochani za wspieranie finansowe seniorów. Jak to staruszki, co rusz to coś dolega i koniecznie trzeba leczyć, a i specjalistyczna karma jest potrzebna. Już się martwiłam, bo zaraz trzeba będzie zapłacić za hotel za luty co najmniej 580,00zł, jeśli nie było wyjazdów do weta (a były), a na koncie było tylko 420 zł. Po dzisiejszej aktualizacji jestem spokojna o to, że będzie można uregulować należność. Wprawdzie jeszcze trochu brakuje, ale właśnie skończył się mój bazarek i będę mogła zasilić konto seniorów, tak żeby wystarczyło na zapłacenie za hotel.

500584742_dzikuj8.gif.328881632c9f42dbe7f9e6462ea7482c.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...