Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Ja Was stokrotnie przepraszam za ten brak informacji. Psiaczki już są u kikou. Taką informację otrzymałam SMSem  godzinę temu o 20:16 od Basi. Nie mogłam wcześniej usiąść do kompa.

Psiaczki już się zapoznają z koleżeństwem. Balbinka jest bystrzacha, już biega jak u siebie. Jest bardzo otwarta, macha ogonkiem do każdego :)

Aureliuszek  kuleczka, jak pisze Basia, też biega z podniesionym ogonkiem i zagląda we wszystkie kąty.

Przekazuję prawie dokładnie co napisała mi Basia.

Nie chcę dzwonić do kikou, bo na pewno ma sporo pracy przy przyjęciu i rozlokowaniu dwóch psiaczków. Poczekajmy aż znajdzie chwilkę czasu i sama nam napisze. Wie, że ciekawość nas zżera :)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Ja Was stokrotnie przepraszam za ten brak informacji. Psiaczki już są u kikou. Taką informację otrzymałam SMSem  godzinę temu o 2016 od Basi. Nie mogłam wcześniej usiąść do kompa.

Psiaczki już się zapoznają z koleżeństwem. Balbinka jest bystrzacha, już biega jak u siebie. Jest bardzo otwarta, macha ogonkiem do każdego :)

Aureliuszek  kuleczka, jak pisze Basia, też biega z podniesionym ogonkiem i zagląda we wszystkie kąty.

Przekazuję prawie dokładnie co napisała mi Basia.

Nie chcę dzwonić do kikou, bo na pewno ma sporo pracy przy przyjęciu i rozlokowaniu dwóch psiaczków. Poczekajmy aż znajdzie chwilkę czasu i sama nam napisze. Wie, że ciekawość nas zżera :)

Ogonki w górze,merdanko,zwiedzają- to znaczy jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Nadziejka napisał:

stokrosci raduja

z zycia nowiutkiego prawdziwego

 kochane oczenka lapenki brzusie

 sercem calem radujemy tulinkamy

Tyle miłości w Tobie Nadziejko, że mogłabyś obdarzyć nią tuzin ludzi i każdy miałby jej na tyle, że byłby dobrym człowiekiem   Fotolia_983807_Sa.jpg.a2c86c0931e348270beb4cb59c5c7f8a.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziadziuszek oswaja się. Na szczęście  to pogodny chłopczyk. Lubi i pieski i człowieka. Opanował  klapkę dla piesków ale tylko wyjście, nie potrafi wrócić. Biegam za nim i przynoszę do domu. Strasznie śmieszny, taki grubiutki kulkowaty.

  • Like 6
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kikou napisał:

Dziadziuszek oswaja się. Na szczęście  to pogodny chłopczyk. Lubi i pieski i człowieka. Opanował  klapkę dla piesków ale tylko wyjście, nie potrafi wrócić. Biegam za nim i przynoszę do domu. Strasznie śmieszny, taki grubiutki kulkowaty.

Mam nadzieję że Pysiek jest dla niego miły.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, jaguska napisał:

Głaski ślemy dla obu futerek, ciekawe jak im minęła noc w nowym, dobrym i spokojnym miejscu.

Najpierw byl zdezorientowany i piszczał trochę ale dość szybko sie uspokoił i potem już przespal całą noc bez problemu. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani wpadłam tylko na moment, żeby zobaczyć nowinki ale uciekam, bo o 10:00 mam być u lekarza, gdzie jadę ponad 40 minut.

Głowa do góry Aureliuszku :)  Będzie dobrze. Musi być!

Zamelduję się po powrocie od lekarza.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kikou napisał:

Dziadziuszek oswaja się. Na szczęście  to pogodny chłopczyk. Lubi i pieski i człowieka. Opanował  klapkę dla piesków ale tylko wyjście, nie potrafi wrócić. Biegam za nim i przynoszę do domu. Strasznie śmieszny, taki grubiutki kulkowaty.

Kasiu dziękuję za wiadomości za świata Aureliusza :)

Psianek dobrze się zapowiada. Na szczęście chyba nie był długo w schronie i nie zdążyli skopać mu psychiki.

Myślę, że Aureliusz nie jest gruby, tylko ma sierść tak bujną :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...