Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dnia 17.12.2021 o 09:31, elik napisał:

Chciałabym dzisiaj założyć suni wątek i mam nadzieję, że mi się uda.

Jestem potwornie na siebie wściekła inie mogę sobie znaleźć miejsca. Martusia zadzwoniła, że suni już nie ma w schronisku. Ktoś ją adoptował. Wczoraj po 15-tej zadzwoniłam i prosiłam Martusię, żeby ją i tego czarnego pieska zarezerwować, ale biuro schroniska czynne jest tylko do 14-tej. Mąż Martusi pojechał dzisiaj i powiedziano Mu, że suni już nie ma. Wczoraj ją zabrano.
Strasznie się z tym czuję. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko myśleć, że adoptował ją ktoś z sercem.

Link to comment
Share on other sites

W tej sytuacji bardzo serdecznie proszę darczyńców Saruni o przeniesienie deklaracji na Rewę, sunię z Miedar, która w tej chwili jest już w drodze do hotelu kikou, a nie ma pełnej deklaracji na hotel. Rewa ma 230,00 zł/m-c, a od stycznia 2022 r. hotel będzie kosztował 320,00 zł.
Oprócz hotelu będzie potrzebowała specjalistyczną karmę dla psów z problemami gastrycznymi.

Drugim psem potrzebującym deklaracji, a nie mający obecnie ani złotówki jest czarny piesek z zamojskiego schroniska, który już jutro wyruszy w drogę do lepszego życia. Pokazując go na wątku zamojskim Martusia napisała, że jest to pies, który spędzi życie w schronisku, nie ma szansy na adopcję - czarny, poszarpany, z przodozgryzem. Dajmy mu szansę na lepsze życie, niech pozna smak dobrego żarełka, ciepłego posłania i ręki, która głaszcze, a nie bije.

Ogromnie Was proszę na wsparcie dla tego biedaka. On nie będzie potrzebował wiele. Pani Kasia przyjmie go za karmę i opłatę opieki weterynaryjnej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 17:08, Mazowszanka13 napisał:

To na kogo przenieść moją dotychczasową deklarację 15 zł ? Rewę czy czarnulka ?

Witam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za podtrzymanie deklaracji   

283055753_dzikujpiknie.png.7e9afe491cb4399b966d66a36ecd1172.png

Jedno i drugie potrzebuje kasy, ale Czarnulek bardziej więc będę wdzięczna, jeśli wybierzesz Czarnulka. Chłopak odziedziczy konto po Saruni [*] więc wystarczy, że w przelewie zmienisz imię.

A propos imienia, nie mam pomysłu jak go nazwać może więc taki szybki bazarek imienny?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 17:45, Tola napisał:

Mnie tez jest bardzo przykro, ze nie zdążyliśmy pomóc rudej suni:(

Jutro z Miśkiem wyjedzie tylko Śmieszek

Martusiu, mi już brakuje łez i tylko bezsilna złość mknie ogarnia. Co za pech! Jeden dzień i moglibyśmy być spokojni o jej los, a teraz różne myśli przychodzą mi do łba  😞 

Dziękuję Martusiu za zdjęcia chłopaczka. Dzisiaj muszę założyć mu wątek więc będą jak znalazł.

Śmieszek, niezbyt mi się podoba. Jak wołać na niego?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 17:56, elik napisał:

Martusiu, mi już brakuje łez i tylko bezsilna złość mknie ogarnia. Co za pech! Jeden dzień i moglibyśmy być spokojni o jej los, a teraz różne myśli przychodzą mi do łba  😞 

Dziękuję Martusiu za zdjęcia chłopaczka. Dzisiaj muszę założyć mu wątek więc będą jak znalazł.

Śmieszek, niezbyt mi się podoba. Jak wołać na niego?

Elu, Śmieszek to schroniskowe imię,  i tak nikt go tam tak nie wołał, więc zmień na takie, które będzie Ci się podobało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 18:50, Tola napisał:

Elu, Śmieszek to schroniskowe imię,  i tak nikt go tam tak nie wołał, więc zmień na takie, które będzie Ci się podobało.

Tak, tylko nic mi nie przychodzi do głowy. Najlepszy byłby bazarek imienny, ale przy takiej ilości psiaków na głowie, niestety nie mam na to czasu 😞  

Może ktoś pomoże???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 20:33, elik napisał:

Tak, tylko nic mi nie przychodzi do głowy. Najlepszy byłby bazarek imienny, ale przy takiej ilości psiaków na głowie, niestety nie mam na to czasu 😞  

Może ktoś pomoże???

Kosmuś Kosmyczek

z calego serca modle za wszystki istotki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2021 o 12:54, elik napisał:

Jestem potwornie na siebie wściekła inie mogę sobie znaleźć miejsca. Martusia zadzwoniła, że suni już nie ma w schronisku. Ktoś ja adoptował. Wczoraj po 15-tej zadzwoniłam i prosiłam Martusię, żeby ją i tego czarnego pieska zarezerwować, ale biuro schroniska czynne jest tylko do 14-tej. Mąż Martusi pojechał dzisiaj i powiedziano Mu, że suni już nie ma. Wczoraj ją zabrano.
Strasznie się z tym czuję. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko myśleć, że adoptował ją ktoś z sercem.

Myślę, że rudziulka malutka trafiła do dobrych ludzi, ma taką zawadiacką buzieczkę, że odrazu na pewno podbila czyjeś serce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 17:28, kikou napisał:

Myślę, że rudziulka malutka trafiła do dobrych ludzi, ma taką zawadiacką buzieczkę, że odrazu na pewno podbila czyjeś serce.

Tak, jak moje  🙂    Nic innego mi nie pozostaje, jak wierzyć, że adoptowali ją ludzie z sercem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...