Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

22 godziny temu, Havanka napisał:

Jeżeli nie jest gorzej, to jest dobrze ! A jak będzie lepiej, to będzie super ! Aureliuszku, będzie - prawda?

Już my się o to postaramy! :)

22 godziny temu, elik napisał:

Będzie, musi być !  :)

Eliczku, chcę w przyszłym tygodniu , zabrać się za fanty na bazarek, czy to dobry czas?.... pewnie trochę mi zejdzie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Już my się o to postaramy! :)

Eliczku, chcę w przyszłym tygodniu , zabrać się za fanty na bazarek, czy to dobry czas?.... pewnie trochę mi zejdzie...

Jak najbardziej :)

Aniu jutro jedziemy do dzieci do Wrocławia i będziemy tam do poniedziałku.   Ale nie ma powodu, żebyś pracowała ponad siły.  Kiedy zrobisz, to będzie dobrze. Ja po powrocie na działkę zabiorę się za robienie zdjęć i opisów. Za tydzień może uda się ruszyć z bazarkiem  :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień i przytulam Auriego i Sarę.

Ja jutro będę w podróży do Wrocławia, ale myślami będę przy Saruni. To ona będzie miała jutro zabieg sterylizacji. Termin usunięcia guzka z szyi Oro został przesunięty na czas podgojenia sie brzuszka Saruni. Przy cukrzycy może to trwać dłużej i mogą się pojawić jakieś problemy. Dobrze więc byłoby, żeby inne pieski nie potrzebowały w tym czasie opieki.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Jak najbardziej :)

Aniu jutro jedziemy do dzieci do Wrocławia i będziemy tam do poniedziałku.   Ale nie ma powodu, żebyś pracowała ponad siły.  Kiedy zrobisz, to będzie dobrze. Ja po powrocie na działkę zabiorę się za robienie zdjęć i opisów. Za tydzień może uda się ruszyć z bazarkiem  :)

No to ... mijamy się , ja wyjeżdżam na weekend z Wrocławia, jak często zresztą ostatnio, faktycznie trzeba przyznać ,że my 'ciągle w podróży'  Eliczku, szerokości :)

Kciuki za Sarunię od rana trzymamyokok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sarunia już jest po zabiegu i w domu. Na szczęście nie było niespodzianek. Jest senna i obolała, ale to po zabiegu normalne. Najbliższe dni przyniosą Saruni poprawę samopoczucia. Oby tylko cukrzyca nie pomieszała szyków.

Faktura została wypisana na  Fundację więc koszt zabiegu nie obciąży wspólnych finansów Sasuni i Arusia.

Saruniu wracaj do zdrowia jak najszybciej.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, elik napisał:

Sarunia już jest po zabiegu i w domu. Na szczęście nie było niespodzianek. Jest senna i obolała, ale to po zabiegu normalne. Najbliższe dni przyniosą Saruni poprawę samopoczucia. Oby tylko cukrzyca nie pomieszała szyków.

Faktura została wypisana na  Fundację więc koszt zabiegu nie obciąży wspólnych finansów Sasuni i Arusia.

Saruniu wracaj do zdrowia jak najszybciej.

Wspaniała wiadomosć !  Najgorsze już za sunią. Pod troskliwą opieką, szybko wydobrzeje. Jeszcze tylko kilka dni i zapomni o tych niemiłych przeżyciach.

Eluś, a Ty dojechałaś szczęśliwie na miejsce? Mam nadzieję, ze tak, jeżeli już jesteś  z nami na dogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś, a Ty dojechałaś szczęśliwie na miejsce? Mam nadzieję, ze tak, jeżeli już jesteś  z nami na dogo.

Dzięki Elu :) Dojechaliśmy bez przeszkód z małą przerwą dla psiaków.  Wieczorne Polaków rozmowy trwały prawie do świtu :) W nocy padał deszcz, ale dzisiaj od rana pięknie świeci słońce. Mamy ambitne plany weekendowe i wszystko wskazuje na to, że uda sie je wykonać w całości :) 

Do Was i psiaczków zaglądnę wieczorem po powrocie do domu.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kikou napisał:

Sarunia obolała ale skusiła się na małą kolacyjkę ;-) , teraz prosimy o kciuki żeby gojenie przebieglo bez komplikacji

Chęć do jedzenia dobrze rokuje :)  Trzymaj się maleńka i zdrowiej każdego dnia.

Marzy mi się, żeby choć trochu odzyskała wzrok, żeby widziała chociaż kontury.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Radek napisał:

Zdrowiej maleńka.

 

7 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Kciuki zaciśnięte i dobre myśli wysyłane.

 

6 godzin temu, guccio napisał:

Trzymam kciuki za Sarunię.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam kochani za troskę o Sarunię.  Gdy wspiera ją tyle dobrych myśli, musi szybko i w pełni wyzdrowieć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...