Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

10 minut temu, Martika&Aischa napisał:

o rany :( zapisuję bidulka kochanego :( 

Witaj Marticzko   

Podobny obraz
 
Cieszę się, że zaglądnęłaś do słodkiego cudaczka, jak nazwała go Moli@  :)  Proszę zostań z nami na zawsze :)

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Jo37 napisał:

Niestety mogę tylko kibicować Aureliuszowi ( imię mi sią bardzo podoba)

Witaj Jo37     633156465_nadziedobry.jpeg.fde324f5aef28c32bb7f95183ea230ea.jpeg

Odwiedziny na wątku są równie potrzebne i mile widziane, jak i wsparcie finansowe. Bywaj więc u nas jak najczęściej  :)

Mi też podoba się to imie, ale niestety do codziennego użytku niezbyt się nadaje. Jest zbyt pompatyczne i przydługawe :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Przychodzę z zaproszenia elik. Aureliusz wzruszający...Eliku, poproszę o numer konta, po 1 wpłacę grosik. Choroba Kazanka ustabilizowana, wydatków ciut mniej, to coś wysupłam dla dziadunia..

Witam serdecznie Joasiu  Podobny obraz

Gorąco dziękuję za  przyjęcie zaproszenia i chęć pomocy psiankowi  :) Proszę też Joasiu, zaglądaj do psiaczka :) Będzie nam bardzo miło :)

A jak teraz Kazanek się czuje ?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Gorąco dziękuję za  przyjęcie zaproszenia i chęć pomocy psiankowi  :) Proszę też Joasiu, zaglądaj do psiaczka :) Będzie nam bardzo miło :)

A jak teraz Kazanek się czuje ?

Eliczku, będę zaglądać..

Kazankowi przyplątala sie jeszcze dodatkowo padaczka...Od miesiąca jest na lekach przeciwpadaczkowych, ataki się nie powtórzyły. Wcześniej szły jeden za drugim, z godzinnym odstepem. wet okresił to jako stan padaczkowy. Teraz czasami traci równowagę, albo ma drgawki, "huśta" nim. Szczegolnie wtedy jak się emocjonuje.... Elu, ja czasami psychicznie nie wyrabiam..co jeszcze dotknie mojego Kazanka..... 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Dyszka stalej dla rozbrajajacego, rozczulajacego Seniora. Przepraszam, ze tylko tyle...

Zaraz wysle 20 zl (za luty i marzec)

Aniu kochana, jak dawno Cię nie widziałam!  

Witam Cię serdecznie i  życzę    Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka na powitanie

Ogromnie dziękuję za finansowe wsparcie psiaczka i proszę nie mów, że -tylko tyle- bo gdy chodzi o przeżycie, to każda złotówka jest na wagę złota!

Bywaj proszę na wątku, bo psiaczek potrzebuje nas na wątku :) Nr konta poślę na PW.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliczku, będę zaglądać..

Kazankowi przyplątala sie jeszcze dodatkowo padaczka...Od miesiąca jest na lekach przeciwpadaczkowych, ataki się nie powtórzyły. Wcześniej szły jeden za drugim, z godzinnym odstepem. wet okresił to jako stan padaczkowy. Teraz czasami traci równowagę, albo ma drgawki, "huśta" nim. Szczegolnie wtedy jak się emocjonuje.... Elu, ja czasami psychicznie nie wyrabiam..co jeszcze dotknie mojego Kazanka..... 

Biedny psianek i Wy także :( Serdecznie współczuję. Długotrwała choroba psiaka potrafi bardzo dać się we znaki :(

A do tego jeszcze parwo zamojskich psiaków    zmarwiony.jpg.0c7db2cc39f27c2fcfd319d0b092f0be.jpg  Przytulam i życzę, żeby kłopoty Kazanka ze zdrowiem jak najszybciej się skończyły.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Jest takie powiedzenie, ale czasem ciężko jest się podnieść po tym, co nas spotyka.

Elu kochana, trzeba się podnieść dla Naszych futrzaków tych, które mamy w domu i tych, czekających na pomoc.

Niedawno miałam kumulację problemów, ale powoli wychodzę na prostą.

Trzymaj się kochana, bo jak nie my to kto?

Dziękuję Ci z całego serca, że zdecydowałaś się wyciągnąć tego biedaka ze schronu.

Najgorsze, co może być, to porzucenie  na stare lata, to dotyczy zwierząt i ludzi

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Elu kochana, trzeba się podnieść dla Naszych futrzaków tych, które mamy w domu i tych, czekających na pomoc.

Niedawno miałam kumulację problemów, ale powoli wychodzę na prostą.

Trzymaj się kochana, bo jak nie my to kto?

Dziękuję Ci z całego serca, że zdecydowałaś się wyciągnąć tego biedaka ze schronu.

Najgorsze, co może być, to porzucenie  na stare lata, to dotyczy zwierząt i ludzi

Masz rację Gabi kochanie. Nie możemy się poddać złym ludziom, złym myślom i złym zdarzeniom. Liczą na nas nasi bliscy - ludzie i zwierzaki. Nasze i nie nasze. To dla nich musimy znaleźć siły. Czasem trudno jest przezwyciężyć złą passę, ale trzeba. Nie ma innej opcji  :)

Dziękuję Gabrysiu, że jesteś z nami i bardzo liczę na Twoją obecność na wątku   1173997681_kwiatki7.gif.e608b2cfdaffdf24321dd515fe8f2e8e.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Mi też się bardzo podoba :))), a w skrócie zawsze można wołać Marek :)))

I mi podoba się to mię, no ale jak wołać na psiaka na spacerze - Arkadiuuuuusz ?  A Marek? Marek to zupełnie inne imie. To może prędzej Arek, ale to też nie Arkadiusz :)

8-2.jpg.9f7a73d9491b5a6924bf0db85825ca8a.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kaas1 napisał:

Mogę zaoferować 20 zł stałej...mam kilka jeszcze deklaracji. Piszcie na priv numer konta....ustawię stale zlecenie

pozdrawiam

Kasia

Witaj Kasieńko witajże kochana  :)    Znalezione obrazy dla zapytania gify na powitanie

Bardzo dziękuję, że przyjęłaś zaproszenie do naszego kochanego  Aureliusza. Serdecznie dziękuję za deklarację. Chłopaczek bardzo potrzebuje pomocy finansowej, żeby mógł spokojnie oczekiwać do DS. Wierzę, że nasz chłopaczek zauroczy kogoś :)

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Moli@ napisał:

Śliczny maluszek :) ..., jak kuzyn Promyczka :)

Wykąpany, wyszczotkowany...dopieszczony będzie łamał ludzkie serca...i znajdzie swego człowieka

 

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Odżyły miłe wspomnienia... :)

Niestety, są psiaki które mocniej zapadają w serducho a patrząc na Aureliusza widzę Promysia, pieszczotliwie nazywanego cudaczkiem ,)

 

A myślałam, że tylko mi Aureliusz przypomina Promysia, teraz królewicza :)
Życzę takiego domku Aureliuszowi, jak i Promyś ma.

Cudny staruszek, wspaniale że dostał szansę. elik, jesteś wspaniała!!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na marzec dla Ariego (to skrot od Aureliusza, baaaardzo podoba mi sie to imie)

Witaj ponownie teresaa118  :) 

Czyżby to znaczyło, że postanowiłaś pomóc Ariemu stałą deklaracją? Ogromnie i serdecznie dziękuję

557014535_dziekujserdecznie.png.b2f5f7ba760dcae2091762298e49cdfd.png  1868224704_dzikuj.png.27a2a6dc1f6e9d3a36af5d4bc15eac59.png

Jak tylko zamelduje się na koncie, dam znać na wątku.

EDIT

O rany już jest :)  Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

 

A myślałam, że tylko mi Aureliusz przypomina Promysia, teraz królewicza :)
Życzę takiego domku Aureliuszowi, jak i Promyś ma.

Cudny staruszek, wspaniale że dostał szansę. elik, jesteś wspaniała!!!

 

Tysiu kochana, nie bardziej od Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...