Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, Poker napisał:

A niech to... W ostatnim okresie tylu naszych osobistych i podopiecznych  psów odeszło.  Mógłby nastać lepszy czas...

Czworonożni przyjaciele dają ogrom miłości, radości, gdy żyją, ale jak odchodzą przeżywamy tragedię  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Strasznie przykro mi o tym pisać. Moje serce znowu w kawałeczkach. Duszę to w sobie od wczoraj.

Saruni rośnie w pyszczku guz. Rośnie bardzo szybko. W grudniu sunia miała operację usunięcia guza  i przy okazji miała czyszczone ząbki. W pyszczku nie było choćby śladu guza. Dzisiaj odrasta usunięty guz z podbrzusza i urósł dość już duży guz w pyszczku. Wetka stwierdziła, że wygląda to na bardzo złośliwy nowotwór płaskonabłonkowy  :(

Biorąc pod uwagę wiek Saruni, jej dolegliwości i to, że guz na podbrzuszu znowu rośnie, myślę, że ponowna operacja Saruni nie wchodzi w rachubę. Ale może nie mam racji. Jak uważacie?

Link to comment
Share on other sites

Smutno, bardzo nawet.

Ale takie jest życie i już kiedyś pisałam , że psy żyją tak krótko po to, by robić  w DS. miejsce następnym.

Wyobraźcie sobie , że psy żyłyby np. po 40 lat. Część by musiała nas przeżyć i potem co by z nimi było?  A poza tym ile by ich było na świecie i jak wtedy zapewnić im godziwy byt , gdy człowiek nawet teraz nie potrafi ,( czytaj nie chce) tego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Smutno, bardzo nawet.

Ale takie jest życie i już kiedyś pisałam , że psy żyją tak krótko po to, by robić  w DS. miejsce następnym.

Wyobraźcie sobie , że psy żyłyby np. po 40 lat. Część by musiała nas przeżyć i potem co by z nimi było?  A poza tym ile by ich było na świecie i jak wtedy zapewnić im godziwy byt , gdy człowiek nawet teraz nie potrafi ,( czytaj nie chce) tego zrobić.

Chodzę coś dzisiaj za Tobą.. 

Masz rację.  Zastanawiam się np. Po co ludzie kupują żółwie. Co z nimi będzie po chwili W? 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Kolejne złe wieści:( Strasznie to smutne. Czasami nie mam siły. Czytam o Saruni, czytam o psiakach z Dogo, które odeszły, a na dodatek nasza mała mordka niedomaga. Ryczeć się chce.

Współczuję Ci Radku  :(  A przynajmniej wiadomo co jest tego powodem?        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2019 o 13:36, elik napisał:

 

IMGP9916.JPG

IMGP9915.JPG

 

Ma obu zdjęciach wyraźnie widać rój much na jego nosku   407329704_getattachmid370907mpid13min1uid8bacb883c6065602.jpg.064e66e972d94a958ee6d2c484777598.jpg

 

Dnia 24.02.2021 o 23:12, elik napisał:

IMG_20210221_152104.jpg

Tak ładnie wygląda sunia kochana, że wydaje się, że nie może być źle  :(  Sunieczko słodka trzymaj się.

Różnica? Około 1,5 roku i nie do opisania zmiana stanu Saruni.... oby jak najdłużej w dobrej formie i otoczona miłością mogła jeszcze nacieszyć się "domkiem" u kikou....bo to jest DOM pełen troski i miłości dla Saruni i wszystkich czworonożnych w nim mieszkających <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, mari23 napisał:

 

Różnica? Około 1,5 roku i nie do opisania zmiana stanu Saruni.... oby jak najdłużej w dobrej formie i otoczona miłością mogła jeszcze nacieszyć się "domkiem" u kikou....bo to jest DOM pełen troski i miłości dla Saruni i wszystkich czworonożnych w nim mieszkających <3

Dziękuję Ci mari za przypomnienie. Faktycznie różnica bardzo duża i jestem bardzo wdzięczna Kasi za Jej opiekę nad psiaczkami. To nie hotel, ale jak zauważyłaś DOM. Dom, jakiego te psiaki nigdy nie miały, a szczęśliwie zdarzył im się w ostatnim czasie ich życia, wtedy, kiedy wszystkie stworzenia najbardziej potrzebują ciepła, opieki, miłości. Kasia im to zapewnia. Dzięki Kasiu.
Sarciu kochana bądź szczęśliwa do końca swoich dni. Ufam Kasi i wiem, że nie pozwoli Saruni cierpieć  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...