Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dnia 14.02.2021 o 14:25, elik napisał:

Dziękuję Tysiu  :)  Masia dzisiaj cały czas leży. Raz tylko, rano wyszła na siusiu, ale wróciła na rękach męża  :(    Po południu po raz pierwszy zrobiła siusiu nie na spacerku, a w domu na moich rękach  :( :( :(  Wstała i na chwiejnych łapkach szła do drzwi, pewnie chciała wyjść, ale się przewróciła. Podniosłam ją i niosłam, żeby położyć ją na łóżku. Nie doniosłam. Może to i lepiej, bo zrobiła siusiu na moich rękach, a nie na łóżku. W poniedziałek skontaktu8ję się z naszą wetką. Niech mi powie jakie szanse ma Masia na poprawę.

Sciskam tulinkam jesteem z Wami eliczkowa nasza 
            Sciskuniam za Arunia  Sarcie ogromnie ogromnie
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Elik, ślę ciepłe myśli. Tyle tylko mogę. 
I zostawiam głaski dla seniorów. 

 

 

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Sciskam tulinkam jesteem z Wami eliczkowa nasza 
            Sciskuniam za Arunia  Sarcie ogromnie ogromnie

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Elu,  bardzo mocno Was ściskam. Bardzo mi przykro, wiem jak boli cierpienie członka rodziny.

Ogromnie Wam dziękuję za słowa wsparcia. Z Masią jakby nieco lepiej, ale nie chcę zawczasu chwalić. We środę mamy expresowy termin echa serca. Normalny term,in u tej wetki to maj. Jest świetnym kardiologiem. Wyprowadziła naszego sznupka z zapalenia mięśnia sercowego, choć był leczony na serce od 2 lat, bo miał bardzo chore serduszko.
Pokładamy duże nadzieje w tym badaniu. Powinno dać odpowiedź czy te omdlenia spowodowane są chorobą serca, czy nie. Jeśli nie, to znaczyłoby, że przyczyna jest neurologiczna :(

I ja Tobie współczuję Ewuniu, bo wiem, że Twoja sunia także jest bardzo chora :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

I niech to lepiej zostanie jak najdłużej. 
Nasza mała mordka też się pochorowała :(

Bidulka, a co jej jest?  Współczuję, to ogromny stres, gdy chorują nasi czworonożni członkowie rodziny.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Bidulka, a co jej jest?  

Problem z żołądkiem, na USG wyszedł stan zapalny. Wczoraj mieliśmy gastroskopię, żeby sprawdzić, co jest przyczyną. W piątek będziemy mieli wynik badania podrażnionych tkanek. Nerwy jak nie wiem co. Oprócz stanu zapalnego w żołądku na gastroskopii wyszła nieprawidłowa budowa przełyku. Mamy obserwować. To kolejne schorzenia do bogatej kolekcji u małej mordki, oprócz nerek, tarczycy i wcześniejszej małopłytkowości. Dużo tego na małego psiaka. Gajka od czterech lat jest przynajmniej raz w miesiącu w lecznicy. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj muszę napisać coś do czego zbieram się już od tygodnia.. i codziennie odkładam na jutro. (szczególnie ze względu na chorobę i odejście Masi)

Z Sarunią wkrótce będzie źle, w miejscu po zabiegu przy cewce moczowej znowu coś rośnie i dodatkowo błyskawicznie rośnie zmiana w pyszczku (której 23 grudnia, jak mała była operowana w ogóle nie było, gdzieś z tydzień temu jak ją zobaczyłam była wielkosci pięćdziesięciogroszówki, a dzisiaj już chyba złotówki)

Na zewnątrz widać jeszcze niewiele, Sarunia funkcjonuje jak zwykle ale chudnie, ma apetyt przedni ale jest chudziutka. Jeszcze nie bylam z nia z tymi nowymi guzami u weta ale wiem niestety co powie, widzialam ten rodzaj tkanki w buźce pieska juz kilka razy. :(

Dam znać oczywiście na bieżąco

IMG_20210221_151750.jpg

IMG_20210221_152104.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Tak bardzo mi przykro. Dopiero doczytałam, że Masiunia odeszła.  Teraz Sara taka chora. Dużo ciepłych myśli dla Was.

I Oruś.  Jeszcze nie minął miesiąc jak odszedł :(   Już mi brak łez  :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Jolanta08 napisał:

Biedna , kochana Sarunia, trzymam kciuki i mocno przytulam. To chyba jakaś zła passa bo moja sunia też chora :(((

Wiosna i jesień to ciężki czas dla starszych ludzi i zwierząt  :(   Współczuję, przytulam.

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto seniorów wpłynęły poniższe kwoty:

  •    50,00 zł  od Anny G-R  deklaracja  II +  dodatek  :) –  19.02.
  •    20,00 zł  od Jolanta08  deklaracja  II  –  19.02.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

  kocham.jpg.a36670a480ba0611a706c6be5c93aeaf.jpg          612328677_dlaWaslove.jpg.275b1429e574087c72a67abe2a18e4d8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...