Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

55 minut temu, elik napisał:

Czemu niestety? Jest dodatkowa okazja zobaczyć się z synem  :)

I znowu niestety, on tylko z daleka zatwierdza moje przelewy. Widujemy sie niezbyt czesto. I to jest dobrze, ma rodzine, prace. Stara matka czatuje z nim kilka razy dziennie!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2019 o 15:15, teresaa118 napisał:

I znowu niestety, on tylko z daleka zatwierdza moje przelewy. Widujemy sie niezbyt czesto. I to jest dobrze, ma rodzine, prace. Stara matka czatuje z nim kilka razy dziennie!

Taki los rodziców, których dzieci wyfrunęły z gniazda. Dobrze, jeśli blisko, ale często bywa, że dość daleko :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2019 o 22:18, Tyś(ka) napisał:


- wiek, waga, wielkość,

12+, 10kg, 30cm


- profilaktyka i zdrowie,

głuchutki, kłopoty z trzustka i watrobą zaleczone ale wskazana odp. delikatna dieta, 


- stosunek do ludzi (w tym dzieci i obcych), wzorowy :-)
- stosunek do psów - zwykle dobry ale niektorych samców nie cierpi i potrafi nawet szczypnąć zaczepiając,


- stosunek do innych zwierząt, na kotki trochę szczeka ale z racji krotkich nóżek i małej zwinności nie zagraża im.


- umiejętność chodzenia na smyczy, chodzi ładnie łobuziak ale spacerki bardzo wolne i krótkie 


- umiejętność zostawania samemu w domu, 

Tego nie umiem stwierdzić w 100% bo u mnie psiaki bywaja sporadycznie same, a i nawet wtedy zwykle wraz z innymi pieskami. Na pewno nie niszczy, nie szczeka ale może nasiusiać bo czasem nawet jak wszystko jest otwarte zapomni sobie wyjść i nasiusia w domu.


- umiejętność zachowywania czystości,  (j.w.)


- zachowania trudne - jakie? potrafi dlugo szczekac na nielubianego kolegę, a czasem nawet szczeka w kierunku gdzie ten kolega zwykle siedzi nawet jesli go tam akurat nie ma ;-)


- wymagania co do potencjalnej rodziny,

Aruś to typowy senior, nie nadaje się do aktywnych ludzi, ceni sobie spokój.


- kontakt,
- miasto

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

mam problem ze wstawieniem zdjęć: (

Znowu trzeba przez serwer zdjęciowy :(  Ja musiałam przez to skrócić bazarek, bo wstawianie zdjęć przez fotosik, to droga przez mękę.

Dziękuję Kasiu za kompendium wiedzy o Arusiu :) f7d5029090ff60e6.gif

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, yucca napisał:

Jaki on śliczny :)

Zamierzam ogłaszać Arusia, jak tylko Tysia  zrobi dla niego tekst. Mam nadzieję, że Aruś zachwyci kogoś i kawaler będzie miał swoje ręce do głaskania na wyłączność :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Dostojny i piękny jak to Aureliusz :)))

Parterowego domku z małym ogródeczkiem, tego życzę Aureliuszowi i każdemu dziadeczkowi, i oczywiście w domku człowiek z sercem większym od tego domku.

Ty wiesz, co najbardziej lubią Tygryski :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    40,00 zł  od  teresaa118  deklaracja VII  -  30.06.
  •    20,00 zł  od  christo-fair  deklaracja VII -  1.07.
  •    10,00 zł  od  ludwa  deklaracja VI -  1.07.
  •    20,00 zł  od  Figunia  deklaracja VIII-IX -  2.07.
  •    10,00 zł  od  Radek  deklaracja VII  -  3.07.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 urodziny1.jpg.32269d1526ebbcfc6efec8099daf96e7.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...