Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

I najważniejsza wiadomość

To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci.

Będziemy czekać co powie Kasia

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

I najważniejsza wiadomość

To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci.

Będziemy czekać co powie Kasia

Ale jaja;) Aureliuszka się znaczy. Haaa Haa. Nie ważna płeć. Jak pani kocha od razu to super! Oby wszystko dobrze było.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Nie szkodzi, będziemy dziewczynkę tak samo kochac jak chłopczyka

 

Dzięki Kasiu :)  

Ja tylko z doskoku, bo zaraz wracam do gości. Wpadłam tylko, żeby nr konta do wpłaty na bazarek transportowy podać Pani Irence z Katowic, a przy okazji zerknęłam na wątek Arusia, czy są jakieś wieści.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam SMS-a, że sunia już jest u Kasi.

Kasia pisze, że jest strasznie chudziutka, osowiała, pije wodę.  W książeczce ma wpisane imię Sara. Na razie Kasia nic więcej o niej nie może powiedzieć.

Nie będę Kasi niepokoić pytaniami, bo będzie zajęta sunią. Jak będzie wolna to pewnie sama napisze może coś więcej.

Sunia nareszcie zazna dobrego psiego życia.

A PsiArek w drodze powrotnej do domu. Dziękujemy i szerokiej drogi !

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Właśnie dostałam SMS-a, że sunia już jest u Kasi.

Kasia pisze, że jest strasznie chudziutka, osowiała, pije wodę.  W książeczce ma wpisane imię Sara. Na razie Kasia nic więcej o niej nie może powiedzieć.

Nie będę Kasi niepokoić pytaniami, bo będzie zajęta sunią. Jak będzie wolna to pewnie sama napisze może coś więcej.

Sunia nareszcie zazna dobrego psiego życia.

Dobrze,że wreszcie dotarła do Kasi.Cały dzień w drodze,zapewne nie piła,nie jadła.Sara śliczne imię.Sunia ma już coś swojego własnego-cudne imię i do tego jest śliczna.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sarunia zjadla śniadanko ze smakiem i troszkę pospacerowala. Ale przechodzi kilka kroczkow i sie kładzie, nie wiem na razie czy to nieśmiałość czy coś jej dolega. Cieszę się, ze ladnie je to zawsze dobry znak. Wiecej bedziemy wiedziec po badaniach. Na razie poznajemy się.

20190825_075420-1.jpg

20190825_075435-1.jpg

20190825_074839-1-1.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze,że Sara je.Oczywiście potrzeba czasu aby poznała nowe miejsce.Najważniejsze,że jest wolna.Niebawem dowiemy się więcej o ślicznotce.Podejrzewam,że po podróży jest słaba dlatego się co chwilę kładzie,być może ma też anemię.Czy jest wysterylizowana?

Zastanawiam się nad tym grzbietem,co ona ma tam?

PART_1566657019222.jpeg.93779be4fbe85a2460f960bf3553a997.jpeg

20190825_074839-1-1.jpg

 

Ten wątek może zostać dla Sary tylko trzeba zmienić tytuł,Aureliusz w DS i dodać Sarę.Rozliczenie kosztów oddzielić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...