Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Dnia 22.08.2019 o 16:17, elik napisał:

 

Myślałam, że Arusia będzie mógł zabrać mąż Anecik w drodze powrotnej, bo będzie jechał przez Wrocław. Jednak Anecik uświadomiła mi, że to będzie już bardzo późna.

na czym polega problem z transportem Aurusia , bo jakoś nie rozumiem. Dla kogo będzie za późno ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2019 o 19:37, Havanka napisał:

Auruś jedzie do własnego domu a jego miejsce zajmie kolejny niewidomy i głuchy staruszek z zamojskiego schronu. Zbieramy kasę na jego transport : **Stary, bezdomny pies jedzie do DOMU OPIEKI.**

Eluniu, jak zwykle jesteś gotowa i chętna do pomocy.  Ogromnie Ci dziękuję    1387079749_dziekujserdecznie.png.2019cde2716e7e8d74a3b0765bc0c798.png

Wróciłam z Krakowa po godz. 16-tej i padłam ze zmęczenia, głody i pragnienia. Tak się spieszyłam, żeby wszystko załatwić i jak najprędzej wrócić do męża i zwierzaków, że nie zatrzymywałam się nigdzie, żeby coś zjeść, czy się napić. Nogi bolą mnie do teraz od łażenia.

Zaraz lecę na ten bazarek i coś się dołożę. Od mojej Agnieszki także wpłacę. Strasznie duża ta kwota, ale co robić.  Nie mamy wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, guccio napisał:

Moja deklaracja zostaje.

guccio wielgachne dzięki    maki.gif.ff3e09fb021f4db43b3a8b2b1d5639f2.gif

Z każdą deklaracją jest coraz bliżej do pełnej kwoty za hotel  :) 

 

Kto jeszcze przybliży szczęście biedaczka?   Proszę bardzo   208798025_gifproszcy.gif.970854d9bfdcbe2aa6ea41ae42672638.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

... i co teraz?  mamy inną możliwość?

 

Aruś miał od początku zapewniony transport. Kasia poinformowała mnie, że jeden z piesków pojedzie w sobotę do wrocka na rehabilitację i Aruś sie z nim zabierze.

Ale myślałam, że będzie mógł zabrać go PsiArek wracając do siebie po zawiezieniu biedaczka z Zamościa do Kasi. Ale pozostaniemy przy pierwszej wersji, bo PsiArek będzie u Kasi bardzo późno, a od Kasi do wrocka jest spory kawałek drogi.  Przekazanie Arusia odbyłoby się w nocy, a to nie jest dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam i trzymam kciuki.

Koszty duże, ale życie staruszka bezcenne.

Nie mogę się doczekać, aż biedak będzie bezpieczny i zaopiekowany

Tak jest Gabrysiu, tak samo pomyślałam i dlatego nie zraził mnie ten wysoki koszt, zwłaszcza, że nie jestem sama i wiem, że jest nas wiele chętnych do pomocy potrzebującym zwierzaczkom  :)

Też chciałabym, żeby biedaczysko był już poza schronem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Też tak uważam. Każdy pies bez względu na wiek i stan zdrowia, zasługuje na szansę.

No właśnie, jest nas więcej uważających, że szanse należą się każdemu potrzebującemu zwierzakowi  :)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, kikou napisał:

Aruś juz "na walizkach", 

bardzo sie cieszymy i...

troszkę się smucimy

20190823_192648-1-1.jpg    20190823_192654-1-1.jpg

Aruś, jaki ty jesteś piękny  :)  

Kasiu c pięknie go przygotowałaś na drogę do swojego domu. Na wstępie złamie ponownie serce Pani Marii  :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Poker napisał:

na czym polega problem z transportem Aurusia , bo jakoś nie rozumiem. Dla kogo będzie za późno ?

Faktycznie niezbyt jasno to nakreśliłam.

PsiArek przywiezie psiaczka bardzo późno, zbyt późno jak na zawiezienie Arusia do Pani Marii.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

To pani powiedziała,że dla niej za późno?

Nie.  Ale nawet nie wiem którą godzinę miałabym Pani Marii zaproponować, bo nie wiadomo kiedy PsiArek dotrze do kikou i o której mógłby dotrzeć do Wrocławia. Trudno umawiać się z kimś nie znając godziny.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

 Na wstępie złamie ponownie serce Pani Marii  :)

Chyba już się bardziej nie da, Pani zakochana po same uszy ;)

12 godzin temu, elik napisał:

Faktycznie niezbyt jasno to nakreśliłam.

PsiArek przywiezie psiaczka bardzo późno, zbyt późno jak na zawiezienie Arusia do Pani Marii.

.... mogłyśmy jednak spytać Panią Marię... koleżanka pojechała na wesele i Pani Maria została sama na weekend / z podopieczną /  ale chyba już po... sprawie? ;)

 

2 godziny temu, elik napisał:

Nie.  Ale nawet nie wiem którą godzinę miałabym Pani Marii zaproponować, bo nie wiadomo kiedy PsiArek dotrze do kikou i o której mógłby dotrzeć do Wrocławia. Trudno umawiać się z kimś nie znając godziny.

Następnym razem, spytamy ... co to znaczy późno?  ;)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Anula napisał:

Czy już coś wiadomo?Czy Aruś wyruszył w drogę do swojego domku do Wrocławia? Czy bidula z muchami też już jest w drodze z Murkiem?

Nie mam jeszcze wiadomości co do Arusia, natomiast bidulek już został zabrany ze schronu i jedzie do Murki.

Będę informowała na bieżąco w miarę jak będe miała nowe wiadomości.

Z żalem stwierdzam, że bidulek  jeszcze nie ma wątku. Strasznie zbiegły mi się różne obowiązki i sprawy do załatwienia i ciągle jestem pod kreska z czasem.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, anica napisał:

.... mogłyśmy jednak spytać Panią Marię... koleżanka pojechała na wesele i Pani Maria została sama na weekend / z podopieczną /  ale chyba już po... sprawie? ;)

Aniu kochana wyjaśniła się  sprawa transportu Arusia. 

Transport Arusia do Wrocławia będzie bezpłatny i nastąpi w najbliższych kilkudziesięciu minutach.

Kasia zapakowała już Arusia.   Dostał obróżkę, szelki, adresówkę, zapas karmy, leki, książeczkę zdrowia i wszystkie dokumenty od wetów.

Kasiu bardzo serdecznie dziękuję za opiekę nad Arusiem,  Za troskę, serce i pracę włożoną w jego utrzymanie w możliwie najlepszej kondycji fizycznej.

1299832410_dzikuj.png.7f129cd57040bbaed31016efb1a50f6f.png     1689180036_kwiatki15.jpeg.8a90a10980ed7c3f824db40f231b4645.jpeg

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, elik napisał:

Nie mam jeszcze wiadomości co do Arusia, natomiast bidulek już został zabrany ze schronu i jedzie do Murki.

Będę informowała na bieżąco w miarę jak będe miała nowe wiadomości.

Z żalem stwierdzam, że bidulek  jeszcze nie ma wątku. Strasznie zbiegły mi się różne obowiązki i sprawy do załatwienia i ciągle jestem pod kreska z czasem.

Eliczku, kochany nie przejmuj się tak, wszystkie wiemy że właśnie TY kochana ,bierzesz często więcej na siebie niż zdołasz udźwignąć!  jeśli chodzi o mnie to najważniejsze ,że Aureliszek już w drodze do domciu a tego bidulka już muchy nie będą męczyły ,wszyscy wiedzą że jak trafi do Kasi to będzie zaopiekowany ,lepiej może nawet niż we własnym domku , bo przecież Kikou ma wiedzę i praktykę w takiej opiece a że będziemy musiały poczekać!  ... żebyśmy tylko ,takie w życiu problemy miały! prosi.gif

38 minut temu, elik napisał:

Aniu kochana wyjaśniła się  sprawa transportu Arusia. 

Transport Arusia do Wrocławia będzie bezpłatny i nastąpi w najbliższych kilkudziesięciu minutach.

Kasia zapakowała już Arusia.   Dostał obróżkę, szelki, adresówkę, zapas karmy, leki, książeczkę zdrowia i wszystkie dokumenty od wetów.

Kasiu bardzo serdecznie dziękuję za opiekę nad Arusiem,  Za troskę, serce i pracę włożoną w jego utrzymanie w możliwie najlepszej kondycji fizycznej.

1299832410_dzikuj.png.7f129cd57040bbaed31016efb1a50f6f.png     1689180036_kwiatki15.jpeg.8a90a10980ed7c3f824db40f231b4645.jpeg

I ja się również dołączę do Podziękowania dla Kasi buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę ,że sytuacja się wyjaśniła. Pytałam , bo myślałam o przetrzymaniu malucha u siebie.

Późno jest pojęciem względnym. Dla niektórych godzina 18 to noc ,a dla niektórych północ jest środkiem dnia.

Masz rację :) ale w tym przypadku wchodziły godziny pomiędzy 22-ga, a 23-cią. To jednak dla zainteresowanych nieco późna pora.

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomość od Kasi, że Aruś z kolegą już wyruszyli w drogę.  We Wrocławiu będą około godz. 13-tej. Pani Maria przyjedzie po Arusia w umówione miejsce i zabierze go do domu  :)

Szczęśliwej drogi psiaczki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19.08. na konto Arusia wpłynęła kwota 10,00 zł od jolanta08  deklaracja VIII

Bardzo serdecznie dziękuję

2126175900_kwiatki14.jpeg.26b6e1969c868354ee8813a20fa24b5a.jpeg

 

Jednocześnie gorąco proszę o przeniesienie deklaracji na biedaka z Zamościa, który już jest w drodze do kikou, na miejsce Arusia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...