Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

19 minut temu, Anula napisał:

Eluniu,trzeba wysłać do wszystkich deklarowiczów pw z prośbą o przeniesienie deklaracji.Na pewno pomogą,nie odmówią.

Mam taki zamiar, ale ciągle gonię czas, a ostatnio doszło mi jeszcze kilka absorbujących obowiązków  :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elficzkowa napisał:

Moja siostra prosiła aby napisać, że swoją deklarację z Aureliusza przeniesie na psiaczka, który przyjedzie z Zamościa. Poproszę o numer konta do wpłat a ja jej przekażę.

elficzkowa kochana  ucałuj Siostrę i podziękuj serdecznie w moim imieniu     1598917933_buziaczki2.jpg.df267d97ee955568184797548f964b08.jpg

Nr konta ten sam, bo psiaczek zajmie miejsce Arusia w hotelu i w banku :) Trzeba będzie tylko zmienić na przelewie imię psiaczka, ale na razie nie mam pomysłu na jakie. Psiak będzie potrzebował kasy więc pewnie bazarek imienny trzeba będzie zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Nie wiem jak szukać chętnych na transport na trasie Zamość-Kraków-Wrocław.

Wiem, że za trasę Kraków-kikou trzeba będzie zapłacić 750,00 zł.  Nie wiem jeszcze ile za trasę do Krakowa. W każdym bądź razie, będzie to w sumie duża kwota :(  Ale nie ma wyjścia :(

Umieściłam informację na naszym wątku transportowym.Teraz jakoś nikt tam nie zagląda.

https://www.dogomania.com/forum/topic/7288-wątek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty/?page=16

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ania75 napisał:

Moja deklaracja też zostaje oczywiście 

Lajki oczywiście wyszły, ale bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Ci Aniu za pomoc dla kolejnego psiaczka, któremu chcę odmienić podły los.

484214421_dzikuj2.jpg.31bf3324186bcd705e5e5055df0f7203.jpg

Konto będzie dokładnie to samo, tylko jakie będzie imie psiaczka jeszcze nie wiem  :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Umieściłam informację na naszym wątku transportowym.Teraz jakoś nikt tam nie zagląda.

https://www.dogomania.com/forum/topic/7288-wątek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty/?page=16

Bardzo dziękuję Anulko    1973086503_dziekujserdecznie.png.3a95fed662997c7ece00ebc85d0a4176.png

Przydałoby siĘ umieścić także na wątku transportowym na fb, ale nie znam adresu tego wątku   :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Przydałoby siĘ umieścić także na wątku transportowym na fb, ale nie znam adresu tego wątku   :(

Jest jakiś transportowy także wątek ale ja na FB praktycznie nie jestem,nie umiem tam się poruszać.Trochę mało czasu bo jak zrozumiałam to ten transport ma być jutro.

Napisałam jeszcze na wątku Dora2010.Tam sporo kociaków wybywa w trasę,z tym,że oni bazują przeważnie na bla-blacar.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Jest jakiś transportowy także wątek ale ja na FB praktycznie nie jestem,nie umiem tam się poruszać.Trochę mało czasu bo jak zrozumiałam to ten transport ma być jutro.

Napisałam jeszcze na wątku Dora2000.Tam sporo kociaków wybywa w trasę,z tym,że oni bazują przeważnie na bla-blacar.

Anulko nie jutro, tylko w sobotę 24.08. :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Dzięki Anulko, wielgachne dzięki     1921369632_kwiatki5.jpg.581d17bb14ec4af138364a55cdd2c4a8.jpg

 

Nie wiem jak szukać chętnych na transport na trasie Zamość-Kraków-Wrocław.

Wiem, że za trasę Kraków-kikou trzeba będzie zapłacić 750,00 zł.  Nie wiem jeszcze ile za trasę do Krakowa. W każdym bądź razie, będzie to w sumie duża kwota :(  Ale nie ma wyjścia :(

Eluniu, przypomnę że p Maria deklarowała chęć dołożenia się do kosztów transportu :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Po Aursia ktoś będzie jechał do kikou z Wrocławia. Może na tej trasie dałoby się połączyć transport chłopaków, zawsze taniej wyjdzie.

A ma kto przywieźć Aurusia do Wrocławia?

Ogólnie założenie jest takie:Staruszek- Murek wiezie do Krakowa zaadoptowanego psiaczka od Murki i Staruszka.Z Krakowa odbiera Staruszka p.Arek i zawozi do Wrocławia.Wcześniej na wątku było napisane,że Z Wrocławia odbierze Staruszka osoba,która zabiera od kikou pieska na rehabilitację.Tak zrozumiałam.Być może źle zrozumiałam.

Stąd ta kwota 750zł ze strony p.Arka.W przypadku Murka będzie jakaś kwota podzielona na dwa psiaki.Zdaję sobie z tego sprawę,że pieniądze są szalone ale nie ma innej opcji aby na cito pomóc Staruszkowi.Mają go na żywca zeżreć muchy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Eluniu, przypomnę że p Maria deklarowała chęć dołożenia się do kosztów transportu :)

Pamiętam Aniu. Deklarowała przy pierwszej mojej z nią rozmowie, co mnie ucieszyło i wzruszyło :)  Ale to do transportu Arusia od Kasi do Wrocławia Deklarowała 50% kosztów To nie będzie duży wydatek, bo koszt rozłoży się na 2 psiaki i ta połowa jeszcze na połowę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Po Aursia ktoś będzie jechał do kikou z Wrocławia. Może na tej trasie dałoby się połączyć transport chłopaków, zawsze taniej wyjdzie.

A ma kto przywieźć Aurusia do Wrocławia?

Aruś pojedzie do Wrocławia razem z innym pieskiem, który jedzie do Wrocławia na rehabilitację więc koszt będzie podzielony na 2 psiaki. Połowę z tego zapłaci Pani Maria, która adoptuje Arusia.

Myślałam, że Arusia będzie mógł zabrać mąż Anecik w drodze powrotnej, bo będzie jechał przez Wrocław. Jednak Anecik uświadomiła mi, że to będzie już bardzo późna.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Aruś pojedzie do Wrocławia razem z innym pieskiem, który jedzie do Wrocławia na rehabilitację więc koszt będzie podzielony na 2 psiaki. Połowę z tego zapłaci Pani Maria, która adoptuje Arusia.

Myślałam, że Arusia będzie mógł zabrać mąż Anecik w drodze powrotnej, bo będzie jechał przez Wrocław. Jednak Anecik uświadomiła mi, że to będzie już bardzo późna.

... i co teraz?  mamy inną możliwość?

15 godzin temu, Havanka napisał:

Auruś jedzie do własnego domu a jego miejsce zajmie kolejny niewidomy i głuchy staruszek z zamojskiego schronu. Zbieramy kasę na jego transport : **Stary, bezdomny pies jedzie do DOMU OPIEKI.**

Kochana, niezawodna Havanka, Dziękujemy buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam i trzymam kciuki.

Koszty duże, ale życie staruszka bezcenne.

Nie mogę się doczekać, aż biedak będzie bezpieczny i zaopiekowany

Też tak uważam. Każdy pies bez względu na wiek i stan zdrowia, zasługuje na szansę.

Gabi, Auruś jedzie do domu stałego, do Wrocławia a jego miejsce zajmie kolejny niewidomy i głuchy staruszek z zamojskiego schronu. Mnie też już się kilka razy pomyliło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...