Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Arus czuje się dobrze, nie zauwazylam dalszych ani wymiotow ani biegunki. Starałam sie za nim chodzić. Nawet jak rozdawalam jedzenie ustawił się po swoją porcję jak zwykle (ale nie dalam mu jeszcze dzisiaj lekarz zabronił) więc to wyraźny sygnał, że czuje sie zdecydowanie lepiej.

:-)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Arus czuje się dobrze, nie zauwazylam dalszych ani wymiotow ani biegunki. Starałam sie za nim chodzić. Nawet jak rozdawalam jedzenie ustawił się po swoją porcję jak zwykle (ale nie dalam mu jeszcze dzisiaj lekarz zabronił) więc to wyraźny sygnał, że czuje sie zdecydowanie lepiej.

:-)

Chęć do jedzenia zazwyczaj świadczy o powrocie do zdrowia więc mam nadzieję, że Aruś czuje się lepiej i niech będzie coraz lepiej.

Kupiłaś mu te puszki Kasiu ?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kikou napisał:

Arus czuje się dobrze, nie zauwazylam dalszych ani wymiotow ani biegunki. Starałam sie za nim chodzić. Nawet jak rozdawalam jedzenie ustawił się po swoją porcję jak zwykle (ale nie dalam mu jeszcze dzisiaj lekarz zabronił) więc to wyraźny sygnał, że czuje sie zdecydowanie lepiej.

:-)

To dobrze. Oby tak dalej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z samego rana pojechaliśmy na targ, żeby kupić sadzonki warzyw i kwiatki. Trzeba je było posadzić. Dopiero teraz mogłam usiąść do kompa. Dostała, dobrą wiadomość od Kasi, ale dopiero teraz mogę się nią z Wami podzielić.

O godz. 15:28 Aureliuszek zrobił pierwszą prawi normalną kupkę bez krwi, czyli organy podjęły pracę.

Kryzys zażegnany   :)

Dostałam od Kasi link do puszek, które będą teraz najlepszą karmą dla chłopaczka i zamówiłam 24 puszki z 410g.

43141744_Arukarma.png.e28014ff1fe9ced7967f56178462a781.png

 
 
     
       
     

Przelew

1397721798_Aruprzel.png.9c1062c1e49db8e7593bdb4913dfa938.png

 

Smacznego Arusiu!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

O godz. 15:28 Aureliuszek zrobił pierwszą prawi normalną kupkę bez krwi, czyli organy podjęły pracę.

Kryzys zażegnany   :) 

 

 
 

 

I tak trzymaj Aureliuszu. 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Aureliuszka wpłynęły poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  od  christo-fair     deklaracja V 
  •     30,00 zł  od  elik              deklaracja V

Bardzo serdecznie dziękujemy

1259867531_dlaWaslove.jpg.063375815a2cf4669e70525a8c0a92ae.jpg

Link to comment
Share on other sites

zooplus.pl

 

Potwierdzenie wysłania paczki

Paczka 1 z 1 z zamówienia 136339916 jest w trakcie przygotowania!

Szanowna Pani

zamówienie z dnia 02.05.2019 zostało spakowane i właśnie opuściło centrum dystrybucji.

Uwaga:

  • zamówienie składa się z następującej liczby paczek: 1

  • do każdej paczki wysyłamy osobno potwierdzenie jej wysłania

  • większa ilość paczek może zostać dostarczona oddzielnie w ciągu kilku dni

 

1 (z 1) została przekazana kurierowi GLS.

Międzynarodowy numer przesyłki: 596511402055

Szacowany termin dostawy Twojej paczki to 07.05.2019.

Za pomocą międzynarodowego numeru można monitorować przesyłkę na stronie internetowej kuriera GLS wkrótce: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...