Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Na konto Aureliusza wpłynęły poniższe kwoty:

  •    15,00 zł od ania75   deklaracja IV  -  10.04.
  •    20,00 zł od siostry elficzkowej   deklaracja IV -  10.04.
  •    20,00 zł od  Figunia  deklaracja IV-V  -  11.04.
  •    60,00 zł od  MALWA  z bazarku  -  11.04.
  •  151,68 zł od  elik  część finansów pozostałych po Tinusi, która ma już DS  -  12.04.
  •    30,00 zł  od elik  deklaracja IV  -  13.04.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2019 o 16:18, elik napisał:

. . .

Aureliuszek wygląda jak lwiątko  :)  Czy jego sierść dałoby się wytrymować?

Ponawiam pytanie o tyle ważne, że zbliżają się ciepłe, a w lecie nawet upalne dni i Aureliuszowi może być bardzo gorąco z taką szubą na grzbiecie. Pytam, bo nie wiem Kasiu jakie masz warunki, czy w okolicy jest psi fryzjer, który mógłby popracować nad sierścią przystojniaczka :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o siersc Aureliusza, to gdzies czytalam, ze psia pokrywa nie tylko grzeje psa ale tez ochladza i nie powinno sie strzyc az do skory, bo moze dostac udaru slonecznego. Psy zrzucaja w tej chwili zimowa okrywe, widze to u moich psow i w lecie maja mniej wlosow.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, teresaa118 napisał:

Jesli chodzi o siersc Aureliusza, to gdzies czytalam, ze psia pokrywa nie tylko grzeje psa ale tez ochladza i nie powinno sie strzyc az do skory, bo moze dostac udaru slonecznego. Psy zrzucaja w tej chwili zimowa okrywe, widze to u moich psow i w lecie maja mniej wlosow.

To prawda, ale Aureliusz ma chyba bardzo gęsty podszerstek, który przydałoby się trymować. Bez pomocy będzie go gubił do jesieni :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2019 o 11:16, elik napisał:

Ponawiam pytanie o tyle ważne, że zbliżają się ciepłe, a w lecie nawet upalne dni i Aureliuszowi może być bardzo gorąco z taką szubą na grzbiecie. Pytam, bo nie wiem Kasiu jakie masz warunki, czy w okolicy jest psi fryzjer, który mógłby popracować nad sierścią przystojniaczka :)

Trymowanie kojarzy mi się z szorsciakami. Aureliusz nie leni się. Nie ma zadnwgo gęstego podszerstka, ma jedwabiste gladkie włoski (trochę  bardziej geste na szyjce ale też miekkie i bez zimowego futra ) nie wyglądają mi one na takie które trzebaby strzyc. 

Za to będziemy  sie juz umawiać na powtórke badania krwi zeby zobaczyc jak tam wątroba łobuziaka.

20190419_134250-1.jpg

20190416_135022-1.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kikou napisał:

Trymowanie kojarzy mi się z szorsciakami. Aureliusz nie leni się. Nie ma zadnwgo gęstego podszerstka, ma jedwabiste gladkie włoski (trochę  bardziej geste na szyjce ale też miekkie i bez zimowego futra ) nie wyglądają mi one na takie które trzebaby strzyc. 

Za to będziemy  sie juz umawiać na powtórke badania krwi zeby zobaczyc jak tam wątroba łobuziaka.

Polegam na Tobie Kasiu :) Skoro twierdzisz, że nie wymaga trymowania to wiesz co mówisz, bo masz go w realu, ja tylko na zdjęciu, a to na pewno nie jest w pełni miarodajne :)

Z niecierpliwością czekam co okaże się po badaniu krwi. Mam nadzieję, że wyniki będą lepsze :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kikou napisał:

Za to zaczal trochę  łobuzować, goni dwóch mniejszych kolegow a czasem i kotka. Kierownik sie zrobil z niego. 

Aureliuszku, tylko bez takich akcji! Masz być grzeczny i koleżeński. Wszyscy jedziecie na tym samym wózku bezdomności.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...