Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, b-b napisał:

Eluniu nie doszły jeszcze pieniążki dla chłopaka z mojego bazarku?

Boguniu wpłynęły 20.03.i serdecznie dziękuję

940586037_dziekujserdecznie.png.34571d42893182cc24f4263f8b73d8e8.png

Wczoraj nie miałam możliwości usiąść do kompa więc nie byłam na dogo, a dzisiaj też miałam wyjechane dopołudnie, po powrocie spacer z piesami, potem wreszcie coś w domu zepchnęłam, a jak usiadłam do kompa to w pierwszej kolejności chciałam zrobić przelewy. Jak skończę walnę sie do łóżka, bo padam na pysk. Wpłaty za 20 - 22.03 uzupełnię jutro.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Eluniu nie doszły jeszcze pieniążki dla chłopaka z mojego bazarku?

Boguniu podrzuć proszę link do tego bazarku, żebym mogła potwierdzić odbiór tej kwoty i podziękować uczestnikom bazarku.

EDIT

Mam, już mam :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Boguniu podrzuć proszę link do tego bazarku, żebym mogła potwierdzić odbiór tej kwoty i podziękować uczestnikom bazarku.

EDIT

Mam, już mam :)

Sorki Eluś ,ze dopiero teraz wpadam ale...dzisiaj tylko 12 godzin w pracy byłam ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Sorki Eluś ,ze dopiero teraz wpadam ale...dzisiaj tylko 12 godzin w pracy byłam ;)

Ładne mi "tylko"   1429556871_getattachmid370907mpid16min1uid8bacb883c6065602.jpg.2bdc4379079d582012553407dd82e2fc.jpg

A ja zdążyłam zauważyć link do tego bazarku, ale nie zdążyłam wejść i podziękować, bo musiałam z piesami na spacer wyjść. Mąż mnie zbeształ, że od godziny prosi, żeby z nim wyjść na spacer z psami, a ja nos w monitorze trzymam i nie słyszę. Komu jak komu, ale psom nie mogę odmówić :)  Lecę teraz na ten bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2019 o 09:19, elik napisał:

Ładne mi "tylko"   1429556871_getattachmid370907mpid16min1uid8bacb883c6065602.jpg.2bdc4379079d582012553407dd82e2fc.jpg

A ja zdążyłam zauważyć link do tego bazarku, ale nie zdążyłam wejść i podziękować, bo musiałam z piesami na spacer wyjść. Mąż mnie zbeształ, że od godziny prosi, żeby z nim wyjść na spacer z psami, a ja nos w monitorze trzymam i nie słyszę. Komu jak komu, ale psom nie mogę odmówić :)  Lecę teraz na ten bazarek.

Zawsze mogłoby być więcej ;)

 

Dziękuję za potwierdzeni na bazarku :*

 

A co u chłopaka słychać? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Na czyje konto mam przelać 65 zł z bazarku ?

Dla Aureliusza też jestem skarbnikiem, ale także i opiekunem :) Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczka.

Już wysłałam na PW namiar na konto dla Fado, to dopiszę tam jeszcze nr konta Aureliusza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...