Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Nie powinno tak być ,że starze czy też schorowane stworzenia Boże ludzie traktują jak balast. I nie mówię tu tylko o zwierzętach. Przykre to jest ale niestety z tego co się czyta i słyszy jest takich przypadków coraz więcej.

I w takich chwilach budzi się we mnie moja ciemna strona i życzę TYM co tak robią aby los im odpłacił tym samym albo jeszcze lepiej!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Przykre to jest ale niestety z tego co się czyta i słyszy jest takich przypadków coraz więcej. 

Coraz bardziej nasz świat zmierza w kierunku życia "bezproblemowego":( Ile chorych psów ląduje na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Nie powinno tak być ,że starze czy też schorowane stworzenia Boże ludzie traktują jak balast. I nie mówię tu tylko o zwierzętach. Przykre to jest ale niestety z tego co się czyta i słyszy jest takich przypadków coraz więcej.

I w takich chwilach budzi się we mnie moja ciemna strona i życzę TYM co tak robią aby los im odpłacił wym samym albo jeszcze lepiej!

Mam to samo z życzeniami w stosunku do bezdusznych niby ludzi.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Nie powinno tak być ,że starze czy też schorowane stworzenia Boże ludzie traktują jak balast. I nie mówię tu tylko o zwierzętach. Przykre to jest ale niestety z tego co się czyta i słyszy jest takich przypadków coraz więcej.

I w takich chwilach budzi się we mnie moja ciemna strona i życzę TYM co tak robią aby los im odpłacił wym samym albo jeszcze lepiej!

Boguniu za ten post chciałabym dać Ci nie jeden, ale wiele lajków, ale jak zwykle ktoś mi je podprowadził.

EDIT

Boguniu, ten post napisałam wczoraj , ale zamknęłam wszystkie okna przeglądarki, a nie  wysłałam tego postu. Dzisiaj otworzyłam okno dialogowe i pojawił mi się ten nie wysłany wczoraj post :) Dałam Ci więc lajka, bo dzisiaj jeszcze mam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Ludzie zapominają,że też będą kiedyś starzy. Oby ci co nie szanują starych zwierząt zasmakowali takiej starości.

Dokładnie tego samego im życzę. Nic więcej, nic mniej, tylko to samo.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Onaa napisał:

Elu , ta wpłata 60zł to jest z mojego bazarku dzielonego w połowie z Balbinką, proszę potwierdź tam na wątku :)

link do wątku bazarku dla Aureliuszka i Balbibinki

Tak Reniu :) Wpłynęła wczoraj i jeszcze nie miałam czasu, żeby  potwierdzić wpływ na konto Aureliusza i podziękować, ale dzisiaj już to zrobiłam :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Czy konto dla Aureliusza jest takie same jakie było dla Teosia ?

Tak, to jest to samo konto  :)   Aureliuszek odziedziczył konto po Teosiu może więc i szczęście do dobrego domku też po nim odziedziczy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...