Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

36 minut temu, elik napisał:

Staram się Boguniu odpędzać, ale to 3 tygodnie czekania :(

I tak Elu nic nie da się zrobić aby je przyspieszyć.

musimy czekać i mocno trzymać kciuki aby wszystko było dobrze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

I tak Elu nic nie da się zrobić aby je przyspieszyć.

musimy czekać i mocno trzymać kciuki aby wszystko było dobrze.

Będę prosić św. Franciszka, żeby miał go w swojej opiece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, guccio napisał:

Staruszek ma za sobą ciężkie przejścia Cieszmy się,że serduszko i morfologia OK.A wątroba na pewno się poprawi.Trzymam mocno kciuki.

Nie wiemy co go dotychczas spotkało, ale na pewno nie było to dobre, skoro w efekcie został porzucony i znalazł się w schronie. Mam nadzieję, że tak jak Teosia, ktoś go wypatrzy , pokocha, przytuli do serca i zabierze do swojego domu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Skarpeta Talcott przyznała Auriemu zapomogę w wysokości 200 zł. Proszę Cię elik podaj dane do przelewu asikowskiej, procedura ta sama jak w przypadku Teosia

 

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję razem z Aureliuszkiem, a z okazji Dnia Kobiet przesyłamy

bukiet-8-marca.gif.58b2a928020deeda20f8a3c2cb867692.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Nie wiemy co go dotychczas spotkało, ale na pewno nie było to dobre, skoro w efekcie został porzucony i znalazł się w schronie. Mam nadzieję, że tak jak Teosia, ktoś go wypatrzy , pokocha, przytuli do serca i zabierze do swojego domu.

Na ten moment Aureliusz ma wkoło siebie całą masę dobrych dusz.Musi być dobrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

Eliczku, przenoszę swoją deklarację z Teosia na Aureliusza :) ok 17.03 dojdzie pierwsza wpłata

Łaaaaałłłłł bardzo, ogromnie, wielgachnie dziękuję 

460976023_gifDzikuj))).gif.e686ff7dd89cb5e060fabb0a7bb453fd.gif

Twoja deklaracja uzupełniła kwotę potrzebną do opłacenia miesięcznego pobytu Aureliuszka w hoteliku. Wielkie dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎07 o 12:08, elik napisał:

 

Może najprościej, ale i najlepiej będzie, gdy przekopiuję to, co napisała Kasia w e-mailu, bo trochu tego jest i nie chcę czegoś przekręcić. Wiadomości nie są najlepsze, ale i nie najgorsze. Same przeczytajcie :)

 

Byłam dzisiaj z dziadziem na badaniach. -serce ok - morfologia ok - biochemia wykazała poważne uszkodzenie wątroby, Alat 270.

 

 Poza tym chłopak ma zmiany skórne, dostał na to SIMPARICA.

 

Poza tym będzie potrzebował leki na wątrobę (już dzisiaj dostał 1 dawkę pożyczone od kolegi, ale trzeba będzie kupić zentonil, albo coś innego porządnego) i ew. hepatic do jedzenia. Załączam rachunek, ale nic nie przelewaj, bo dołączę to do rachunku.

 

Daj mi znak czy mam kupować leki na wątrobę czy może chcecie same przysłać. Pamiętam o fotkach i rachunkach, ale na razie nie jestem w stanie za nic, z tych mniej ważnych rzeczy, się zabrać....

 

 

 

Poprosiłam Kasię, żeby leki kupiła sama, bo tak będzie najszybciej, natomiast karmę kupię w necie i zaadresuję do Kasi. Aureliusz I musiał korzystać ze stołówki na licującej z godnością Aureliusza I i teraz takie są skutki, albo...  Ustaliłyśmy z Kasią, że za trzy tygodnie prawidłowego karmienia powtórzy badanie krwi, ale już tylko tego jednego składnika. Jeśli będzie poprawa, to znaczy, że to zmiany wątroby spowodowane złym żywieniem i tu wystarczyłoby prawidłowe żywienie odpowiednią karmą - hepatic. Ale jeśli nie będzie poprawy, to należałoby zrobić USG wątroby i mając wynik zastanawiać się co dalej.  Na rtazie kupię  psiankowi dobrą wątrobową karmę - Royal Canin Hepatic Feline Veterinary Diet.

 

No chyba ,że tutaj jest pomyłka

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

Agnieszko kochana bardzo dziękuję   

543876645_gifdziekujesliczniepiesslucha.gif.4a72cfd085fefd32f91778b29b3de439.gif

 

Nawet wiem skąd moje niedopatrzenie - w tytule pw było słowo Dziadeczek. Byłam pewna, ze to konto Fado. On też Dziadeczek i myślałam, ze to o niego chodzi, a na Fado w marcu juz płaciłam. 

Kasuję pw w miarę możliwości...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...