Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

14 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję Basiu :)

Mam zgodę na operację. Zaniosłam do szpitala, czekam na informację o terminie. Wreszcie posunęło się do przodu.

Elu, wszystkiego dobrego, żeby już było za Tobą i żebyś szybciutko wróciła do zdrowia i pełni sił.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2019 o 08:18, kikou napisał:

Dziadziuszek oswaja się. Na szczęście  to pogodny chłopczyk. Lubi i pieski i człowieka. Opanował  klapkę dla piesków ale tylko wyjście, nie potrafi wrócić. Biegam za nim i przynoszę do domu. Strasznie śmieszny, taki grubiutki kulkowaty.

Witam. Cudnie,że Aureliusz już bezpieczny;)  Miejmy nadzieję,że szybko się zaadoptuje. A,że kuleczka...hmmm zaraz ,że taki grubiutki...Oj tam oj tam... Zima jeszcze, trzeba był odłożyć jeśli się dało! Ot co;) Ja tam się solidaryzuję z jego gabarytami,bo też odłożyłam tam i ówdzie:) Ale wiosenka za pasem , można po dworze polatać i nieco wyrzeźbić futerko.Pozdrawiam i mizianko dla wszystkich zwierzaków!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Elu, wszystkiego dobrego, żeby już było za Tobą i żebyś szybciutko wróciła do zdrowia i pełni sił.

Bardzo dziękuję Renatko  :)   Lajki mi wyszły więc serduszko dołożę   1753037855_serce9bijce.gif.b8e0fe29969f30e20423c469c2210e39.gif

Ja Tobie także zdrowia życzę, bo tego nigdy za wiele :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Arusiu - to będzie trudny, ale  konieczny  dzień. Później będzie już tylko coraz lepiej.

Pięknie zdrobniłaś jego imie :)

Ciekawe jak dużo czasu zajmie Arusiowi odnalezienie drogi powrotnej do domu i czy, biorąc pod uwagę to, że nie widzi, w ogóle będzie to możliwe.

Kasiu napisz czy w zachowaniu Arusia są jakieś zmiany.  To bardzo istotne informacje z uwagi na to, że on jest niewidomy i ważne jest, jak szybko potrafi przystosować się do nowych warunków. Pytam teraz, bo za chwilę o tym zapomnimy, a to ważne, czy możemy ewentualnie napisać w ogłoszeniu, że szybko potrafi poznać nowy teren i szybko się aklimatyzuje.

No i jak zwykle zdjęcia piesionka plissss  788713767_kwiatki9.gif.1e1f1e4f6d1217b4966f70ad4b55623e.gif

W Krakowie jest piękna, słoneczna pogoda. Może i u Was też więc będą piękne zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Radek napisał:

W tym miesiącu (chociaż dopiero 2 marca) limit na deklaracje wyczerpałem, ale chętnie wspomogę Aureliusza od kwietnia Tylko poproszę o przypomnienie, bo boję się, że mi umknie.

Witam Cię Radku i bardzo serdecznie dziękuję za chęć pomocy Aureliuszowi I   :)   Z przyjemnością przypomnę Ci o tym pod koniec marca, jeśli mi o tym przypomnisz  :) :)  

Żarty na bok :)  Oczywiście przypomnę Ci o tym w stosownym czasie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Ja 15 zł miesięcznie zadeklaruje co zaokrągli wynik.

Wielgachne dzięki Mazowszanko    kwietki.jpg.6dc09a0bb20b8af5b846a11241e9494b.jpg   

Będzie pięknie :) :)  Równiutkie 230 złociszków :)

Już ślę Ci nr konta Aureliusza I.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi si ę, że widziałam post kikou, w którym pisała, że ma zdjęcia naszego Aureliusza I, ale nie może ich wstawić na watek. 

Nie mogę znaleźć tego postu, a chciałam prosić, żeby przysłała mi te zdjęcia na adres e-mail, to je wstawię.

Kasiu przyślij mi proszę zdjęcia Aureliusza.

Jak chłopaczek? Rozwija swoje talenta, czy nadal cichutki skromniutki?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, christo_fair napisał:

Przywitam się z Aureliuszkiem - już w nowym, lepszym świecie :)

Witam Cię serdecznie i u AureliuszaI-go  :)

To psiaczek nie tak umęczony jak Fado, ale też po przejściach, a w dodatku staruszek. Chcemy, żeby chociaż jesień życia była dla niego dobrym, radosnym okresem. Zapraszam Cię do częstego odwiedzania Aureliusza. Będzie nam weselej :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...