Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

a teraz faktycznie chciałabym wiedzieć co skłoniło ich do takiego wyboru,

Marek Aureliusz to bardzo ciekawa postać w historii, filozof, cesarz, stoik. To bardzo zacne imię, ale zawsze można je zmienić. 

Aruś jest bardzo fajne, Aruś-Akadiusz- Pitbull-Stramowski ;))))))))

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, jaguska napisał:

Marek Aureliusz to bardzo ciekawa postać w historii, filozof, cesarz, stoik. T

 

filozof, myśliciel.  Pozostawił wiele  bardzo znanych cytatów (i nie tylko). Jeden z najczęściej cytowanych to:

Panie, daj mi cierpliwość, abym umiał znieść to, czego zmienić nie mogę; daj mi odwagę, abym umiał konsekwentnie i wytrwale dążyć do zmiany tego,  co zmienić mogę; i daj mi mądrość, abym umiał odróżnić jedno od drugiego.

Niezwykle głęboka, a jednocześnie bardzo lapidarnie ujęta myśl. Co za wspaniały umysł. Ale nie sądzę, żeby moi rodzice Markiem Aureliuszem się zauroczyli. Chociaż kto wie?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bogusik napisał:

Jestem  i ja z opóźnieniem u Arusia cudnego dziadusia.Faktycznie to jekiś wysyp tych bidulkowych ślepaczków...:( Będę zaglądać bo na tę chwilę tylko tyle mogę niestety...

Witaj Boguniu :) Lepiej późno niż wcale  2049572692_gifpuszczaoczko.gif.ac0a369d4d579332fefef9b058ef9fc6.gif  Cieszę się, że zaglądnęłaś do bidulka.

Proszę zaglądaj częściej  :)   O kasiorkę teraz trudno, bo tak się złożyło, że sporo psiaczków jednocześnie zabraliśmy ze schronu i oczekują naszej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Witaj Boguniu :) Lepiej późno niż wcale  2049572692_gifpuszczaoczko.gif.ac0a369d4d579332fefef9b058ef9fc6.gif  Cieszę się, że zaglądnęłaś do bidulka.

Proszę zaglądaj częściej  :)   O kasiorkę teraz trudno, bo tak się złożyło, że sporo psiaczków jednocześnie zabraliśmy ze schronu i oczekują naszej pomocy.

Ciężko, ciężko o kasiorkę przy takim wysypie psiaków w potrzebie....Ale jakoś musimy udźwignąć bo przecież innego wyjścia nie mamy :)

Trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd Aureliusza/Arusia! :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Ciężko, ciężko o kasiorkę przy takim wysypie psiaków w potrzebie....Ale jakoś musimy udźwignąć bo przecież innego wyjścia nie mamy :)

Trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd Aureliusza/Arusia! :)

Tym razem to było istne szaleństwo :) Psiaki na tym skorzystają. Biedactwa maja straszne warunki w tych schronach i w Miedarach i w Zamościu :(

Ksiuki na pokład :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, yucca napisał:

Dziękuję bardzo za zaproszenie na wątek Aureliuszka i deklaruję skromne 20 zł.

Witam Cię gorąco na wątku Aureliusza   792151529_kwiatki8.jpg.f95f458e30f78dc693b7605aafcb0eb3.jpg 

i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczka. Ratujesz jego finanse, bo ciągle mu jeszcze brakuje do pełnej deklaracji

424829441_dziekujserdecznie.png.952012397a0a5f2193a59f14cc2eb098.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wielki dzień dla Aureliusza i dla jego koleżanki. Dzisiaj opuszczą schron i wyruszą w drogę do nowego, lepszego życia. Oby wszystko odbyło się bez niespodzianek i oby psiaki zniosły drogę jak najlepiej i bez stresu.

A tak przy okazji dzisiaj jest Tłusty Czwartek. Smacznych i nietuczących pączków i faworków :)

570672507_tustyczwartek4.gif.e4ac537cf194031c83bc1b09f22749ee.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Aureliusza wpłynęły poniższe kwoty:

·         20,00  -  Olena84  -  26.02.

20,00  -  Siostra elficzkowej  deklaracja II  -  26.02.

·         20,00  -  guccio  deklaracja II  -  26.02.

·         30,00  -  GeataZG z Forum Oaza  od jaguska   -  26.02.

·         30,00  -  Onaa  -  26.02.

25,00  -  Nesiowata  -  27.02.

·         60,00  -  christo_fair deklaracja II-III + odatek   -  28.02.

·         20,00  -  yucca  deklaracja II  -  28.02.

 

    Bardzo serdecznie dziękuję

 

410757169_dlaWaslove.jpg.d65b5d52ff823b5864e3f3db2b8f3f55.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...