Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, ewu napisał:

Martyna bardzo przeprasza ,że nie jutro ale jutro musi jechać z Calineczką na badania bo dzisiaj nie było lekarki prowadzącej.

We czwartek psiaki pojadą na 100%.

Dziękuję Basiu za wiadomość :) Trudno, Calineczka walczy o życie więc jej sprawa jest pilniejsza. Myślę, że psiaczki jakoś dadzą sobie radę jeszcze przez ten jeden dzień.

Link to comment
Share on other sites

Witam się u dziadziusia :)  Eliczku jak dobrze ,że się nim zajęłaś , jaki on jest... kruchutki!  przepraszam ,ze tak późno zajrzałam, ale sercem byłam z Wami odkąd napisałaś! coś teraz ... jakby przyspieszyło moje życie!  dokładnie, jak rozmawiałyśmy ,że trzeba trochę zwolnić! to się chyba nazywa przewrotność losuz_jezorem.gif jutro wrócę i pomyślimy jak mu pomóc... chyba ,znowu jakiś bazareczek? ;)

Elu, Wielki cmokbuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, auraa napisał:

Zaglądam do mojego imiennika. Trzymam kciuki za maluszka !

Witaj :) Mi na chrzcie też dano na imię Aurelia, ale nie pamiętam, żeby ktokolwiek tak się do mnie zwracał. Problem wyniknął gdy poszłam do I klasy. Rodzice zgłosili Elżbietę, a z dokumentów wynikało, że Aurelię. Sami zapomnieli, że mieli taki wybryk :)  Był mętlik z tymi imionami. W efekcie musiało być wyprostowane sądownie.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, anica napisał:

Witam się u dziadziusia :)  Eliczku jak dobrze ,że się nim zajęłaś , jaki on jest... kruchutki!  przepraszam ,ze tak późno zajrzałam, ale sercem byłam z Wami odkąd napisałaś! coś teraz ... jakby przyspieszyło moje życie!  dokładnie, jak rozmawiałyśmy ,że trzeba trochę zwolnić! to się chyba nazywa przewrotność losuz_jezorem.gif jutro wrócę i pomyślimy jak mu pomóc... chyba ,znowu jakiś bazareczek? ;)

Elu, Wielki cmokbuziak.gif

Aniu kochana wybacz, że przeoczyłam Twój post. Tak dużo się teraz na zamojskim dzieje, że wpadam na swoje wątki jak po ogień. Dziękuję ogromnie, że zaglądnęłaś i bardzo Cie proszę bywaj Aniu u chłopaczka.

Buziolki kochana Aniu :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Nie mogę doczekać się czwartku, trzymaj się Aurelio ,czwartek już jutro

Dzięki, trzymamy się razem z Aureliuszem :)

Trochu chwiejnie się trzymamy, bo ciągle brakuje nam deklaracji :(  Mam ciągle nadzieję, że ktoś jeszcze nas poratuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Kilka dni temu przeglądałam forum i dzięki temu imieniu udało mi się zapamiętać i teraz trafić do Aureliusza :) Mocno ściskam kciuki za jutrzejszy dzień. No i przynoszę stałą deklarację, 20 zł od lutego. Jednorazowo wpłacę też 20 zł, które dostałam od swojej koleżanki Edzi "na te twoje kotki i pieski". Niech Aureli trafi już pod Wasze skrzydła, niech już będzie bezpieczny...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

 

4 godziny temu, b-b napisał:

Maluteńki bazarek

Dziewczyny kocham Was i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za prezenty dla Aureliusza!II    

1127812283_dlaWaslove.jpg.dcfab0669ee432e2aeadf2d29ef62014.jpg

 

Niestety będę mogła tylko podrzucać, bo dotknęły mnie suchoty kieszeniowe. Ale nie żałuję, bo na dobry cel :)

Jak zwykle wtedy kiedy najbardziej chce się dać, to lajków brak wrrr!

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, christo_fair napisał:

Dzień dobry :) Kilka dni temu przeglądałam forum i dzięki temu imieniu udało mi się zapamiętać i teraz trafić do Aureliusza :) Mocno ściskam kciuki za jutrzejszy dzień. No i przynoszę stałą deklarację, 20 zł od lutego. Jednorazowo wpłacę też 20 zł, które dostałam od swojej koleżanki Edzi "na te twoje kotki i pieski". Niech Aureli trafi już pod Wasze skrzydła, niech już będzie bezpieczny...

Witam Cię serdecznie christo-fair  i bardzo dziękuję, że nas odnalazłaś     859135460_buziaczki2.jpg.0a921747166c0ec8f76c032e7cd145a5.jpg

Dziękuję bardzo ogromnie za pomoc dla Aureliusza, któremu ciągle brakuje deklaracji więc Twoja pomoc jest bardzo, bardzo cenna :)

182219518_gifDzikuj))).gif.ae023259a1ef944e8be42919b61f9372.gif

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Poker napisał:

Widocznie dla rodziców auraa nie było pompatyczne :)

Aureliusza można skrócić do Relek (AuRelek), albo Aurek ,a nawet Uszek.

Chyba tak :) Coś ich chyba zauroczyło w tym imieniu, albo mieli jakieś skojarzenia. Kiedy mogłam ich o to zapytać, niestety nie byłam tym zainteresowana, a teraz faktycznie chciałabym wiedzieć co skłoniło ich do takiego wyboru, ale już nie mam takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...