Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Na konto Saruni i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  • 20,00 zł   -   od  Figunia   deklaracja IX  -  9.09.
  • 50,00 zł   -   od  jaguska  -  9.09.
  • 10,00 zł   -   od  WiosnaA   deklaracja IX  -  9.09.
  • 40,00 zł   -  od  siostry  elficzkowej  deklaracja IX  -  10.09.
  • 50,00 zł   -  od  elik  deklaracja IX  -  10.09.
  • 30,00 zł   -  od  ania75  IX  -  10.09.
  • 20,00 zł   -  od  nulka07  deklaracja IX  -  10.09.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

64283703_dzikuj1.jpg.76760cd253d0a22fee0ae54d90fec4d7.jpg   263503200_dlaWaslove.jpg.2e4e452b500e8527786b8ca5bd4b22db.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

Nie lubię być namolna, wiem że ten nasz czas jest ciągle na wagę złota ... ale tak ,bardzo chciałbym usłyszeć jakieś wieści od Arusia , czy już czuje się lepiej?prosi.gif

Lepiej, lepiej.

Łobuzuje, zaczepia kolegów, apetyt przedni wczoraj przy śniadanku tak pałaszował że złapał razem z moim palcem. Uszka jeszcze zakrapiamy bo tam jeszcze nie calkiem czysto ale w sumie nieźle.

Sarunia w piątek dostała cestal bo w kupce byly glisty ale w sumie tez dobrze sie czuje. Ta karma z rinti wydaje sie jej służyć bo pani wet wspominała, ze byc może trzeba bedzie nieco zwiększać dawke insuliny. Ale nie trzeba.

51-G3tQVdfL._SX425_.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎09‎-‎02 o 14:53, mari23 napisał:

na wątku Skarpety jest pierwszy głos za pomocą Saruni w wysokości 200 złotych :)

Myślę, że Sarunia pomoc otrzyma - potrzebne będzie konto skarbnika Saruni, ale to po decyzji całego zarządu Skarpety :)

Na wniosek mari23 Skarpeta przyznała Sarci 200 zł pomocy i skarbnik czeka na nr konta.  Ponieważ mari23 nie wchodzi na wątek więc przekazuję tę informację. Mam nadzieję ,że u mari23 wszystko w porządku i zajrzy do psinek.

elik podeślij asikowskiej ,skarbnikowi Skarpety nr konta ,procedura taka sama jak u Arusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2019 o 13:58, kikou napisał:

Lepiej, lepiej.

Łobuzuje, zaczepia kolegów, apetyt przedni wczoraj przy śniadanku tak pałaszował że złapał razem z moim palcem. Uszka jeszcze zakrapiamy bo tam jeszcze nie calkiem czysto ale w sumie nieźle.

Sarunia w piątek dostała cestal bo w kupce byly glisty ale w sumie tez dobrze sie czuje. Ta karma z rinti wydaje sie jej służyć bo pani wet wspominała, ze byc może trzeba bedzie nieco zwiększać dawke insuliny. Ale nie trzeba.

To Ty karmisz łobuza z ręki?  No to gdzie mu będzie lepiej?  Miałam 2 telefony o Arusia, ale oczywiście ostudziłam zapały mówiąc o warunkach jakich Aruś wymaga.

Pisałaś Kasiu o fakturze za wizytę u weta w dniu 2.09. czy masz tą fakturę, czy wet jeszcze jej nie wystawił?

Chciałam zapytać odnośnie jedzonka dla Arusia. Co, ile i kiedy mu zamówić.  To samo pytanie odnośnie karmy dla Saruni.

Pytam, bo nie wiem jakie ilości psiaczki szamają. Każdy psiak ma inny spust :) Np moje 15 i 17 kg psiaki mają puszkę a 800 g na dwa dni, przy czym Masia 17-to kilogramowa sunia nie zjada całej swojej porcji - 200 g. Co zostawi, to wyjada lżejszy od niej Alfik. Tak więc kilogramami psa nie ma co się kierować  i brać pod uwagę zalecenia producenta. Jest to indywidualna sprawa, dokładnie tak samo, jak i u ludzi. 

Serce się raduje, gdy widzę psiaki zadowolone, wygrzewające się w słoneczku. Dzięki Kasiu   Fotolia_983807_Sa.jpg.ad55bbe7a2b7768ed3d75c5022ee12f3.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Na wniosek mari23 Skarpeta przyznała Sarci 200 zł pomocy i skarbnik czeka na nr konta.  Ponieważ mari23 nie wchodzi na wątek więc przekazuję tę informację. Mam nadzieję ,że u mari23 wszystko w porządku i zajrzy do psinek.

elik podeślij asikowskiej ,skarbnikowi Skarpety nr konta ,procedura taka sama jak u Arusia.

 

32 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla Saruni, której ona bardzo potrzebuje.

1571317159_dzikuj2.jpg.335b29e58f09c0a3f2dd6e73a7a4d880.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2019 o 16:59, elik napisał:

To Ty karmisz łobuza z ręki?  

...

Chciałam zapytać odnośnie jedzonka dla Arusia. Co, ile i kiedy?

Ręka daje mu do buźki te pierwszą porcję jedzonka z enzymami zeby miec pewność, że połknął leki, poźniej już sam pałaszuje. :-)

Aruś tak z puszkę400g zje dziennie. Mamy jego jedzonka gdzies do środy. Prosze zamow mu teraz 12x low fat z rc i 6x800g z rinti. (Koniecznie z jagniecina bo wersja z kurczakiem jest dziwnie twarda i psy jej nie cierpią) Bede mu mieszać pół na pół żeby przyzwyczaić brzusio i potem przestawić go na tę tańszą karmę. Nie jest ona az tak dobra jak ta z RC ale w sumie stosuję ja u innych piesków i służy im.

85206_pla_canine_intestinal_lamm_800g_8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Koniecznie z jagniecina bo wersja z kurczakiem jest dziwnie twarda

Nie znajduję  w opisie jaki rodzaj mięsa jest w puszce :(  Pomocy

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/royalcanin_veterinary_diet/564808?rrec=true&pr=empty1_rr&slot=1&exprienceid=236&strategyid=3773

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Chyba raczej chodzi o ten RC z obniżonym tłuszczem dla trzustkowców:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/royalcanin_veterinary_diet/565036

W RC intestinal nie różnicują rodzaju mięsa. 

Myślę, że o jagnięcinę chodzi w karmie Rinti:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/585516 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Chyba raczej chodzi o ten RC z obniżonym tłuszczem dla trzustkowców:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/royalcanin_veterinary_diet/565036

W RC intestinal nie różnicują rodzaju mięsa. 

Myślę, że o jagnięcinę chodzi w karmie Rinti:

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/reddy/intestinal/585516 

 

Dzięki Dusiu  :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę złożyć zamówienia, bo system nie przekierowuje na stronę natychmiastowej płatności. Zadzwoniłam do zooplusa i pani poradziła, żeby próbować później.  Będę próbować do skutku :)

EDIT

Próbowałam po trzech godzinach i nadal to samo, nie ma przekierowania na stronę płatności. Przypuszczam, że może to mieć związek ze zmianą sposobu logowania się na stronach banków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...