Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, jaguska napisał:

Eluniu, miałam na myśli Marka Aureliusza obojga imion, pewnie Jo37 pomyślała o tym samym. Jakkolwiek piesio będzie miał na imię to najważniejsze żeby znalazł ciepły dom dla swojej starej dupci :)

633222743_miech2.gif.193655c8c7914c0e5a5356dce73314e4.gif

Z różnych względów siedzę tak głęboko tu i teraz, że ten dwupak :) nie przyszedł mi do głowizny, ale fakt, trafne skojarzenie :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Witaj Marticzko   

Podobny obraz
 
Cieszę się, że zaglądnęłaś do słodkiego cudaczka, jak nazwała go Moli@  :)  Proszę zostań z nami na zawsze :)

 

eliczku ostatnio nie mam na nic czasu :( ale do kochanego bidulka postaram się zaglądać. Może uda mi się wreszcie dokończyć bazarek to uwzględnie w nim bidulka :( 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

eliczku ostatnio nie mam na nic czasu :( ale do kochanego bidulka postaram się zaglądać. Może uda mi się wreszcie dokończyć bazarek to uwzględnie w nim bidulka :( 

Marticzko bardzo wdzięczna jestem za każdą pomoc dla psiaczka i cieszy mnie bardzo i dziękuję, że pomimo, iż cierpisz na niedoczas, podobnie jak wiele z nas, jednak myślisz o cudaczku i zaglądasz do nas. Zawsze będzie nam bardzo miło :)

Z góry dziękuję za uwzględnienie psianka w bazarku    289178917_kwiatki6.gif.55de865313bb47cc760c57c4e9f18587.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, jaguska napisał:

Marek Aureliusz to pikuś przy moim kocie Krzysiu, coby Połówek czuł się doceniany dostał możliwość wybrania imienia dla kota ze schroniska, wybrał więc mu imię - Krzyś Jarzyna ze Szczecina Szef Wszystkich Szefów-  :)))))))

Trzeba przyznać Iwonko, że masz bardzo pomysłowego i dowcipnego Połówka :) Gratuluję :)  1946719608_ksiukiok1.gif.204f378bb22eae0526bc9513086ccebf.gif

Przekaż Mu proszę moje głębokie wyrazy uznania  :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie do psinka, byłam tu już wcześniej, ale dopóki moja podopieczna Blusia nie znajdzie domu, nie mogę ryzykować kolejnych deklaracji :(, bo Blusia ma jedynie 20 zł stałych deklaracji

Witam serdecznie :)  Podobny obraz

i bardzo dziękuję za przybycie :)

Kasa jest bardzo ważna owszem, ale nie tylko ona się w życiu liczy :) Bardzo zapraszamy i będzie nam miło przy każdych odwiedzinach :)

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, guccio napisał:

Poniedziałek lub wtorek wyślę  dla psiny chociaż 20 zł. około 15-tego dam radę też 20 zł i tak deklaruję.Staruszek może na mnie liczyć dłużej o ile moja starszawa sunia znów nie będzie chorować.

guccio kochana    Znalezione obrazy dla zapytania gify na powitanie

Cieszę się, że przyjęłaś zaproszenie i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla staruszka  :) Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz nas odwiedzała, zapraszam serdecznie.

Ile ma lat Twoja sunia ?

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elficzkowa napisał:

Moja siostra zadeklarowała 10 zł stałej. Poproszę numer konta na pw a ja prześlę je do siostry.

elficzkowa serdecznie dziękuję, tym serdeczniej, że wiem z jakimi kłopotami finansowymi borykacie się z Tysią.

1807346612_dlaWaslove.jpg.f7f4fee1bc83bf8563c96a15a50028c5.jpg

Zaraz podeślę numer konta. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i proszę przekaż podziękowania Siostrze  :)

Link to comment
Share on other sites

Już wiem kiedy psiaczki pojadą do hoteliku. Jeśli nic się nie zmieni, to wyruszą w drogę we środę po południu. Czyli jeszcze kilka dni i nocy w schronie muszą przetrwać. Mam nadzieję, że nie będzie mrozów przez te dni.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, elik napisał:

guccio kochana    Znalezione obrazy dla zapytania gify na powitanie

Cieszę się, że przyjęłaś zaproszenie i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla staruszka  :) Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz nas odwiedzała, zapraszam serdecznie.

Ile ma lat Twoja sunia ?

 

Sunia około 11 lat,adoptowana.U mnie 7 lat .Zjedzony kregosłup .Drugi raz wygraliśmy walkę o zdrówko Olinki.Trwało to prawie 3 miesiące tym razem.Sunia na chodzie.Zmien moją deklarację na stałą 20 co miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Olena84 napisał:

Zapisuje się u psiaka na zaproszenie, pomyślę jak pomoc

Witaj Olenko    Buziak na powitanie

Bardzo się cieszę i dziękuję Ci, że przyszłaś :)  Im nas więcej, tym większa szansa dla psiaczka na zmianę losu :)

Odwiedzaj nas  bardzo proszę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Sunia około 11 lat,adoptowana.U mnie 7 lat .Zjedzony kregosłup .Drugi raz wygraliśmy walkę o zdrówko Olinki.Trwało to prawie 3 miesiące tym razem.Sunia na chodzie.Zmien moją deklarację na stałą 20 co miesiąc.

guccio kochana, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   883949490_serce7.gif.11425f2875fccd5d712483b5911eb8b0.gif   514980002_kwiatki7.gif.3fb3ae60ef12169683fd86b3c45467bd.gif

Kochany psiaczek powoli zbiera na swoje utrzymanie. Szanse rosną :)

A co konkretnie było Twojej Olince, że jak mówisz,  ma "zjedzony" kręgosłup?

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, ania75 napisał:

Elu wygląda na to, że Perełka od Gabi znalazła swój domek - jeśli nic się nie zmieni to będę mogła dać 15 zł stałej dla Marka - Aureliusza :)

Witam Cię Aniu serdecznie   Znalezione obrazy dla zapytania gify na powitanie

i bardzo się cieszę, że przyjęłaś nasze zaproszenie :) Byłaś także u Teosia, może więc i Aureliuszowi przyniesiesz szczęście. Teo już grzeje doopinkę w swoim DS wśród kochających go ludzi :)

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczka :) Nie będę wysyłać Ci numeru konta, bo Aureliusz odziedziczył konto po Teosiu :) więc tylko zmień tytuł przelewu, że nie dla Teosia, a dla Aureliusza :)  Marzy mi się, że ten psiaczek też kogoś zauroczy i pojedzie do swojego domku, do swoich ludzi.

Ps

Wpadaj do nas często :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elik napisał:

guccio kochana, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   883949490_serce7.gif.11425f2875fccd5d712483b5911eb8b0.gif   514980002_kwiatki7.gif.3fb3ae60ef12169683fd86b3c45467bd.gif

Kochany psiaczek powoli zbiera na swoje utrzymanie. Szanse rosną :)

A co konkretnie było Twojej Olince, że jak mówisz,  ma "zjedzony" kręgosłup?

 

To długie pisanie.Jest pieskiem długim na króciutkich łapkach-owczarek walijski.A kręgosłup jak u ludzia-same zwyrodnienia.Przy pogorszeniach nawet niedowłady.Ale bryka na ten moment razem z Bulinkiem od Basi-Ewu i niech jak najdłużej tak zostanie.Staruszkowi będziemy mogli bardziej pomóc.Życzę mu jak najwięcej deklaracji.Niech zazna ciepełka,miłości,pełnej miseczki.Napisz na PW co z twoją ręką.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, guccio napisał:

To długie pisanie.Jest pieskiem długim na króciutkich łapkach-owczarek walijski.A kręgosłup jak u ludzia-same zwyrodnienia.Przy pogorszeniach nawet niedowłady.Ale bryka na ten moment razem z Bulinkiem od Basi-Ewu i niech jak najdłużej tak zostanie.Staruszkowi będziemy mogli bardziej pomóc.Życzę mu jak najwięcej deklaracji.Niech zazna ciepełka,miłości,pełnej miseczki.Napisz na PW co z twoją ręką.

No niestety psiaczki cierpią na większość chorób, które i dla nas są udręką. 

Dziękuję za piękne życzenia dla Aureliusza :) Oby się spełniły, zwłaszcza te z  miłością  :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj sloneczko witaj dziadziuniu

 

Podobny obraz

Z wateczku Bezuni

czeka rudunio maluni niewidomy na ratunek ..

 pisze Tysia:

Muszę Wam kogoś pokazać... :(
Dzisiaj "moje" Dziewczyny odwiedziły schronisko, aby wziąć kolejnego naszego bezdomniaka pod skrzydła, bo biedaczysko był gnębiony przez "kolegów" z boksu i momentalnie posiwiał (znamy go od paru miesięcy, w schronie był zaledwie 3tygodnie i mocno się postarzał)... W międzyczasie Dziewczyny przeszły się po boksach. Natrafiły się na takiego rudego liska, samczyka. Samiec, ślepy, w boksie ogólnym. Nie może dopchać się do miski z jedzeniem, zawsze trafia tam ostatni jak już pusto... Szkieletor. On nie przetrwa jak ktoś mu nie pomoże. Ani ja, ani żadna z "moich" Dziewczyn nie możemy mu pomóc... mamy nadwyżkę psów, dzisiejszy terier to nadprogramowiec ponad wszelkie dotychczasowe psy... ale wiem, że ten lisek nie przetrwa w schronisku... Może ktoś z Was może pomóc :( Nie daje mi on spokoju...

zam6.jpg.5b1179934cf2369eef65fd22c1660bff.jpg

zam2.jpg.84cd11f12b16ae8463c089c5525ab8b1.jpg

<<ogłoszenie ślepaczka na FB>>

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Radek napisał:

Bardzo dziękuję za zaproszenie do seniora o rzymskim imieniu. Postaram się zaglądać, a jak będzie jakiś bazarek dla seniora to poproszę o info.

Witaj Radku :) Będę o Tobie pamiętać, gdy zrobię bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...