Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, yucca napisał:

Powodzenia Aureliuszku w domku :)

Swoją deklarację oczywiście przenoszę na Sarę.

yucca, bardzo serdecznie dziękuję   1302240240_buziaczki2.jpg.0f1f833e42384c08bfd96c8348043a53.jpg

Z Twoją deklaracją sunia ma już połowę deklaracji  :)

Link to comment
Share on other sites

Serce rośnie czytając wspaniałe wieści, że Aureliuszek trafił do DS !

Dobrze, że udało się pomóc innej bidzie, która zajęła jego miejsce u kikou. Oczywiście przenoszę deklarację 20 zł na Sarę. Pierwsza wpłata poleci za wrzesień.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Serce rośnie czytając wspaniałe wieści, że Aureliuszek trafił do DS !

Dobrze, że udało się pomóc innej bidzie, która zajęła jego miejsce u kikou. Oczywiście przenoszę deklarację 20 zł na Sarę. Pierwsza wpłata poleci za wrzesień.

Witaj Agnieszko  :)  Bardzo serdecznie dziękuję za deklarację dla Saruni    2119953041_buziaczki2.jpg.bf3371c9d63eab86de991828df52c3bd.jpg

Mam nadzieję, że gdy u kikou dojdzie do siebie, też będzie miała szansę na swój osobisty dom i ręce do głaskania :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ale wspaniała wiadomość! Taka niespodziewana, bo byłam pewna, że Arus już na zawsze zostanie u kikou:) i chociaż było mu tam dobrze, to teraz ma swoją własną rodzinkę, tylko dla siebie:) Powodzenia Staruszku, żyj długo i szczęśliwie kochany!

Ja też sądziłam, że Aureliusz znalazł u kikou docelowe miejsce pobytu, ale dla spokoju sumienia poprosiłam o jego ogłaszanie. I udało się  :)  To dowód na to, że nigdy nie należy wątpić w szczęśliwe rozwiązanie  :)

Dziękuję za wspaniałe życzenia dla Arusia   Fotolia_983807_Sa.jpg.dc25b08e8e0f36eede86ab4e0ae4a3ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

To tylko pokazuje, że nie należy nigdy nie tracić nadziei :) Aruś jest ślicznym i bardzo pogodnym psiakiem, nic dziwnego, że Pani Maria go wypatrzyła. :) Wierzę, że i Saruni się poszczęści (w sumie już się poszczęściło, bo opuściła schron).

Dokładnie to samo powiedziałam w poście powyżej :)

Twoje ogłoszenie Tysiu przyniosło Arusiowi dom. Wielkie dzięki    1237628658_buziaczki2.jpg.7c8951bd6228b1288db27f48cbc3ecb0.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Aruś nie umie chodzić po schodach. Pani Maria znosi go i wynosi. Powiedziałam, żeby absolutnie tego nie robiła. Aruś to mądry chłopak i szybko się nauczy, tylko musi mu dać szansę.

Szukałam zdjęć, on ma chyba długi grzbiet, w odniesieniu do łap. Ja bym uważała z tymi schodami, dobrze że Pani go nosi.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z domu Arusia, niech już zawsze będzie kochany!

Mam nadzieję, że i zamojskiej niewidomej suni dane będzie zaznać jeszcze takiego szczęścia. 

Wydaje mi się, że Sara nie jest wysterylizowana; z tego co pamiętam, to wet odstąpił od zabiegu ze względu na podeszły wiek suczki, ale trzeba zobaczyć wpis w książeczce.

Podaliśmy dla małej 10 puszek i ok. 8 kg karmy suchej dla starszych psów, można ją moczyć i mieszać z puszkami.

Podałam też szeleczki oraz komplet obroży ze smyczą (z zapasów od Anuli i Bogusik).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, rozi napisał:

Szukałam zdjęć, on ma chyba długi grzbiet, w odniesieniu do łap. Ja bym uważała z tymi schodami, dobrze że Pani go nosi.

P. Maria to już nie młódka. Nie wiem jak w tej sytuacji postępować. Zapytam anica, jak to widzi, bo ona była na wizycie PA i widziała P. Marię. Może faktycznie nie ma przeciwwskazań, żeby nosiła Arusia.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Radek napisał:

Będę chciał przenieść deklarację, ale proszę o chwilę cierpliwości. Dam znać przed końcem miesiąca. 

Nie będę ukrywać, że bardzo mi zależy na tym, żeby wszyscy, którzy wspierali Arusia, przenieśli swoje deklaracje na Sarunię, bo ona też sama się nie utrzyma, ale wiem, że finanse rządzą się twardymi regułami i nie ma uproś.

Będę bardzo wdzięczna, jeśli dasz radę :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, czy możesz nam powiedzieć coś o Saruni?

Co z tymi strupkami, czy nadal coś się z nich sączy, czy dalej tak często poleguje i co w ogóle nowego zauważyłaś.

EDIT

Kasia jest właśnie w drodze z lecznicy do domu. Była tam z Sarunią.  Sarunia ma bardzo rozwiniętą cukrzycę i stąd to jej zatrzymywanie się co trochu :( Nosek i uszka były prawdopodobnie tak bardzo pogryzione przez pchły :(   Przez tak dużą cukrzycę maleńka nie wie za bardzo co się dzieje i bardzo źle się czuje. Na szczęście Kasia już ma insulinę i będzie ją podawać suni. Oczywiście Sarunia będzie miała dietę cukrzycową.

Wieczorem, jak już zabezpieczy psiaki, Kasia napisze więcej.

Biedna Sarunia :(  Po insulinie powinna poczuć się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że Sara już zdiagnozowana.Teraz tylko dobrze dobrać dawkę insuliny i odpowiednią dietę i Sara powinna szybko stanąć na nogi.Poker i ja mamy igły insulinówki,może będą potrzebne.Nie wiem czy będzie potrzebny glukometr do badania poziomu cukru we krwi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Dobrze,że Sara już zdiagnozowana.Teraz tylko dobrze dobrać dawkę insuliny i odpowiednią dietę i Sara powinna szybko stanąć na nogi.Poker i ja mamy igły insulinówki,może będą potrzebne.Nie wiem czy będzie potrzebny glukometr do badania poziomu cukru we krwi.

Bardzo dziękuję Anulko  Fotolia_983807_Sa.jpg.3c7dfb851c75d56b83870985c295c57a.jpg

Kasia zapewne odpowie, jak wejdzie na wątek. Dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...