Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

18 godzin temu, kikou napisał:

Arunio niby lepiej, zakończył swoją kurację, brzusio znowu lepiej pracuje, ma chlopak apetyt ale jest słaby, bardzo mało już chodzi, dużo pije i siusia. Myślę żeby w tygodniu jeszcze podjechac do weta moze jakies dodatkowe badania by trzeba zrobić?

Dobrze, że brzuszek lepiej. Tylko martwi brak sił :( Myślę, że warto wybrać się do weta i zapytać, co można jeszcze zrobić.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Dobrze, że brzuszek lepiej. Tylko martwi brak sił :( Myślę, że warto wybrać się do weta i zapytać, co można jeszcze zrobić.

 

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Aruś jest pd dobrą opieką więc mogę jedynie trzymać kciuki aby chłopak odzyskał siły. Może warto zrobić morfologię pod kątem nerek ,cukrzycy ? Mocno przytulam Arusia i Sarunię .

Kasia dba o psiaczki więc na pewno pojedzie z Arusiem do weta. Bardzo martwi mnie to, że jest słaby :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, teresaa118 napisał:
Czyja zguba?
Sunia z Rawy trafiła do schroniska Wojtyszki i czeka na właściciela. Nr chip 616093901167492. kiedy zobaczylam ta bide na facebooku, myslalam w pierwszym momencie ze to Arus albo rodzinka
 

Faktycznie bardzo podobna dziewczynka, tylko bardziej płowa niż Aruś. Trafiła do Wojtyszek.  Biedactwo :(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Kasią i powiem, że jest mi smutno     1103736555_getattachmid370907mpid22min1uid8bacb883c6065602.jpg.61e18d885fb9b3785401e11e64b61bb5.jpg
  Co prawda dolegliwości ustąpiły, ale Aruś, to nie ten sam Aruś sprzed kilku tygodni. Jest apatyczny, niczym nie zainteresowany, większą część dnia spoczywa na legowisku :( Wydaje się, że starość Arusia zaczęła przyspieszać  :(    Aruś nie ma wyraźnych dolegliwości, dlatego Kasia nie zamawiała wizyty na cito. Jedzie z Arusiem jutro. Prosiłam, żeby zbadano Arusia pod kątem cukrzycy i wydolności nerek, trzustki i tarczycy. Wiem, że nie da się Arusia odmłodzić, ale myślę, że chcielibyśmy, żeby jak najdłużej miał jak największy komfort życia. Jeśli któryś z organów niedomaga, może da się go wspomóc farmakologicznie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...