Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, guccio napisał:

To ja coś podpowiem.

Moja starsza sunia też wymaga podawania ArthroWet.Cena o ile pamiętam grubo ponad 200 zł.Mój wspaniały wet.znalazł ArthroMax,skład ten sam cena 90 zł 0.5 l.Podaję 2.5 cm jak zalecił.Sunia 10 kg.

producent PETS DOLFOS tel 44 616 30 51

guccio kochana bardzo serdecznie dziękuję za podpowiedź    428036291_dzikujlicznie.jpg.721eb9856dc2d46b617533b8c81d63b4.jpg 

Niestety moim seniorkom brakuje kilkadziesiąt złociszów na miesięczną opłatę pobytu w hotelu, a jeszcze leki, wizyty u weta i specjalistyczna karma :(  Twoja podpowiedź jest bardzo cenna, a moje lajki poszły sobie het precz  :(  Nadrobię jak wrócą  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Aruś ma sie jak to on. Brzuszek delikatny co i raz jakas lekka niestrawność się pojawia ale na razie bez poważniejszych kłopotów. Nadal ma sile być niegrzecznym, trochę poluje na Orusia i malego Bubuczka. Nóżki słabe, po jedzeniu nie ma sily progu pokonać. Od jakiegos czasu podajw mu zdobyczny ArthroVet ale w sumie sie kończy to juz nastepny trzeba będzie kupić. 

Aaa upałów u nas nie ma w ogóle, w sumie bylo kilka dni słonecznych a poza tym ciagle pada.  

Dziękuję Kasiu za relacje i zdjęcia Arusia.  Do kompletu brakuje Saruni  :)

Zmartwiłaś mnie tym ArthroVet. To kosmiczna kwota, jak na nasze możliwości  :(  Może uda się załatwić ten lek, który podała guccio.  Do kiedy konkretnie jest ten lek, który Aruś teraz zażywa?

Link to comment
Share on other sites

Sarunia dzisiejsza, 

(przepraszam za jakość cos moj telefon chyba dogorywa)

Sarunia robi takie minki jak biedniusia psinka alw ma serce wilczycy, jest wysoko w hierarchii stadka i zaden piesek nie wpada nawet na pomysł żeby z nią zadzierać. 

Cukier trzyma się w normie dzięki diecie i insulinie

20200717_194807_Film3-1.jpg

20200717_194834_Film3-1.jpg

20200717_195019_Film3-1.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

No ale skład tego preparatu jest dość ubogi przedtem mieliśmy synomax syrop, tam jest lepszy sklad i taki kupimy w przyszłości. On kosztuje ok. 80,- 90,-

Albo faktycznie ten preparat arthromax dolfosu, tam rzeczywiście bogaty, fajny sklad i dobra  cena 

Nie martw sie na zapas , może znowu spotkamy jakąś wróżkę czy Mikołaja :-)

pol_pm_SYNOMAX-275-ML-10386_1.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kikou napisał:

Jesli chodzi o ten lek na stawy to my mamy ten na foto i on nie jest taki drogi ok 40-45 zł. 

 

pobrane (1).jpeg

No i wkradł mi się błąd z rozpędu.Moja stara sunia przyjmowała właśnie ArthroVet.Było pomimo to bardzo żle.Wreszcie znalazł się specjalista,który powiedział czego w tym suplemencie brak.

To co moją psice postawić miało na łapki to był ArthroFlex-ten drogi.A mój wet znalazł ten tańśzy ArthoMax.Ta 1/2 l starcza na 100 dni.Efekt-sunia nie tylko chodzi ale bryka.A nosiłam ją na rękach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

No i wkradł mi się błąd z rozpędu.Moja stara sunia przyjmowała właśnie ArthroVet.Było pomimo to bardzo żle.Wreszcie znalazł się specjalista,który powiedział czego w tym suplemencie brak.

To co moją psice postawić miało na łapki to był ArthroFlex-ten drogi.A mój wet znalazł ten tańśzy ArthoMax.Ta 1/2 l starcza na 100 dni.Efekt-sunia nie tylko chodzi ale bryka.A nosiłam ją na rękach.

Te nazwy są do siebie tak podobne, że bardzo łatwo jest się pomylić. Ja nawet nie staram się zapamiętać tych nazw, bo wiem, że nie mam szans.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

 

Poleciała moja stała za czerwiec, lipiec i sierpień.

Pieniążki  będą na koncie u Skarbnika w poniedziałek, z uwagi na to, ze bank w weekend nie pracuje.

 

Skarbnik bardzo dziękuję Agnieszko  :)

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, a co sądzisz o tych tabletkach na stawy:

KŁAD: siarczan glukozaminy (200 mg/kapsułkę), żelatyna (otoczka), dimetylosulfon (50 mg/kapsułkę), siarczan chondroityny (40 mg/kapsułkę), stearynian magnezu, hialuronian sodu (10 mg/kapsułkę).


DODATKI TECHNOLOGICZNE: celuloza mikrokrystaliczna.
DODATKI SENSORYCZNE: dwutlenek tytanu (otoczka).

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 28,4%, oleje i tłuszcze surowe, 3,9%, popiół surowy 23,8%, włókno surowe 19,2%, siarka 5,8%. 

DODATKI DIETETYCZNE:

1 kapsułka

1 kg

Witamina C (kwas askorbinowy)

25 mg

53 g

SPOSÓB UŻYCIA: Dziennie zaleca się podawać następujące ilości preparatu w zależności od masy ciała zwierzęcia: 

Psy do 15 kg – 1 kapsułka
Psy powyżej 15 kg – 2 kapsułki

Link to comment
Share on other sites

Z tych omawianych dotychczas najlepszy sklad (a na pewno stosunek ceny do skladu) ma ten preparat wspomniany przez guccio

:-))

ArthroMax

5 ml preparatu zawiera:
Siarczan glukozaminy - 600 mg
Siarczan chondroityny - 300 mg
MSM - 250 mg
Harpagophytum procumbens - 150 mg
Kwas hialuronowy - 40 mg
 

i-dolfos-arthromax-preparat-dla-psow-na-stawy-w-formie-syropu-500ml.webp

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Śliczna Sarunia.

Gdzie można kupić Arthro Max? Tylko u weta?

Ja ostatnio odkryłam zoopers, nowy sklep z całkiem sensownymi cenami. Tu też jest

https://zoopers.pl/koty/zdrowie/witaminy-i-suplementy/dolfos-arthromax--500-ml/3046/t/koty/zdrowie/witaminy-i-suplementy/dolfos-arthromax--500-ml/3046/t?utm_source=moneteasy&utm_medium=cpc&utm_campaign=moneteasy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...