Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

Moge wesprzec L-Thyroxin 50, to moj lek. Jakby co dajcie znac

Jeden z piesków u kikou potrzebuje tego leku. Jeśli możesz go ofiarować temu psiaczkowi to na PW podam Ci adres do kikou.

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto naszych słodziaków wpłynęły poniższe kwoty:

  •      30,00 zł  od  Mazowszanka13   deklaracja III-IV  -  23.03.
  •    120,00 zł  od  teresaa118   deklaracja IV-V  -  25.03.
  •      30,00 zł  od  guccio   deklaracja III  -  26.03.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

199690385_dzikuj.jpg.b90d2cd72d905744f7fb43edb6c6e792.jpg      555627536_dzikuj5.jpg.a3eb5371bc4e738395f266ec44d5622b.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

ELIK-nie wiem skąd się wzięła ta siostra.Sprawdzałam tytuł przelewu,nic takiego nie ma.

Soreczki guciaczku, to oczywiście od Ciebie wpłata, a siostra, to pozostałość od sietry elficzkowej. Już poprawiam. Robiłam po północy aktualizację wszystkich 9 psiaczków, dla których jestem skarbnikiem i już pewnie widziałam niezbyt dokładnie.

przepraszam2.jpg.6484e82e64ceb1d55d891b17ebd4977e.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Radek napisał:

Kwietniowa deklaracja dla Aureliusza dzisiaj poszła.

Pięknie dziękuję Radku  1494338562_buka.jpg.713592e10d198817ebf2c02cbc24bcbd.jpg    Oczywiście poinformuję, gdy kasiorka zamelduje się na koncie kochanych seniorów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arusiowi chyba najtrudniej robi mi sie zdjęcia bo on tak nisko przy ziemi trzyma główkę ze prawie musze sie kłaść. A tak w ogole też starzeje sie nam chłopak ostatnio nawet ma klopot zeby przez maly prog przejść. Brzuszek jakby ok ale nie przybiera na wadze

20200405_161906-1.jpg

20200405_161838-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Arusiowi chyba najtrudniej robi mi sie zdjęcia bo on tak nisko przy ziemi trzyma główkę ze prawie musze sie kłaść. A tak w ogole też starzeje sie nam chłopak ostatnio nawet ma klopot zeby przez maly prog przejść. Brzuszek jakby ok ale nie przybiera na wadze

Biedactw, skarbek kochany czyżby już tak nie miał siły, żeby miał trudności z pokonaniem progu?   :(    Ale nie daje sygnałów, że coś go boli?

EDIT

Pewnie sporo czasu zajmuje pielęgnacja futerka naszego seniora.

Link to comment
Share on other sites

A Sarunia ma chyba ciut lepsze futerko od kiedy bierze dodatkowo leki na wątrobę.  

Jak było te kilka dni kiedy czekalismy na jej karmę mimo leków brzydko skoczył jej poziom cukru ale jak karma doszła to sytuacja sie unormowała

20200327_154753-1-1.jpg

20200405_160343-1-1.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kikou napisał:

Jak pamietacie od początku kiepsko pokonywal przeszkody, schody, nigdy nawet do wyższych czy głębszych posłanek nie wchodził, a teraz powoli jeszcze gorzej mu to idzie, po prostu podsadzam go.

Biedactwo. Może bolą go stawy? Można to jakiś sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kikou napisał:

A Sarunia ma chyba ciut lepsze futerko od kiedy bierze dodatkowo leki na wątrobę.  

Jak było te kilka dni kiedy czekalismy na jej karmę mimo leków brzydko skoczył jej poziom cukru ale jak karma doszła to sytuacja sie unormowała

20200327_154753-1-1.jpg

20200405_160343-1-1.jpg

Niunia kochana ślicznie wygląda. Faktycznie futerko w lepszym stanie

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, elik napisał:

Biedactwo. Może bolą go stawy? Można to jakiś sprawdzić?

Dopytam weta jak suplementy na stawy mają się do tej jego chorej trzustki, a jesli chodzi o futerko to wbrew pozorom on nie ma gęstego futra, te włoski sa długie ale nie sa gęste...no ale jak sie trafi rzadka kupka czy deszczowy dzień to jest trochę roboty.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kikou napisał:

Dopytam weta jak suplementy na stawy mają się do tej jego chorej trzustki, a jesli chodzi o futerko to wbrew pozorom on nie ma gęstego futra, te włoski sa długie ale nie sa gęste...no ale jak sie trafi rzadka kupka czy deszczowy dzień to jest trochę roboty.

No właśnie, co jego trzustka powie na suplementy?
Nie gęste? A wyglądają na bardzo gęste, zwłaszcza ta lwia grzywa :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kikou napisał:

Jak pamietacie od początku kiepsko pokonywal przeszkody, schody, nigdy nawet do wyższych czy głębszych posłanek nie wchodził, a teraz powoli jeszcze gorzej mu to idzie, po prostu podsadzam go.

Może to po prostu wiek? Aureliusz jest przecież staruszkiem.  Krótkołapki z wiekiem co raz gorzej pokonują takie "przeszkody".

3 godziny temu, kikou napisał:

no ale jak sie trafi rzadka kupka

My naszej małej mordce strzyżemy tu i ówdzie i w awaryjnych sytuacjach problemu nie ma:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...