Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

21 minut temu, guccio napisał:

A czy moja lutowa dotarła? Wysłałam 10  tego na Arusia,Sarcię,Cebulka i Fabię.

 

15 minut temu, jaguska napisał:

Ja również wysłałam dziesiątego.

Tak wpłaty dotarły na konta. Przepraszam Was. Postaram się dzisiaj uaktualnić wszystkie konta psiaków.

Muszę z czegoś zrezygnować, bo czasu coraz mniej, tylko z czego???  Zrezygnowałam już ze wszystkich swoich przyjemności, nawet nie mam czasu na poczytanie tego co lubię, ale tyle tych potrzeb tu na dogo...  getattach,mid,370907,mpid,13,min,1,uid,8

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu kochana, to ja z calego serca podziekuje Ci za to, ze caly Swoj wolny czas i sily poswiecasz Zwierzaczkom. Dziekuje w Ich imieniu oraz swoim, bo dla takich Ludzi jak Ty, zawsze jestem pelna podziwu, szacunku, milosci i uznania.

Zycze Ci jednak, by ten szalony czas minal i zebys miala, kazdego dnia, czas dla Siebie. Bo rownowaga jest w zyciu bardzo potrzebna a u Ciebie, ta szala ( na rzecz pracy dla Innych)  przechylila sie juz maksymalnie.

Serdeczne pozdrowiania i uklony!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Figunia napisał:

Elu kochana, to ja z calego serca podziekuje Ci za to, ze caly Swoj wolny czas i sily poswiecasz Zwierzaczkom. Dziekuje w Ich imieniu oraz swoim, bo dla takich Ludzi jak Ty, zawsze jestem pelna podziwu, szacunku, milosci i uznania.

Zycze Ci jednak, by ten szalony czas minal i zebys miala, kazdego dnia, czas dla Siebie. Bo rownowaga jest w zyciu bardzo potrzebna a u Ciebie, ta szala ( na rzecz pracy dla Innych)  przechylila sie juz maksymalnie.

Serdeczne pozdrowiania i uklony!

Aniu kochana, nie wiem co powiedzieć  gif_zawstydzony.gif    Tego co robię  nie uważam za coś szczególnego. To zwykła pomoc dla potrzebujących i to co tu, to tylko część całości i naprawdę jest to zwykła zwyczajność, ale bardzo dziękuję Aniu za tak ciepłe słowa, które, nie ukrywam sprawiły mi przyjemność i za które serdecznie dziękuję  serce_7.gif

To samo mogę Aniu powiedzieć o Tobie. Też poświęcasz swój czas i serce bezdomniaczkom i za to ja Tobie dziękuję  :) Ile by nas nie było, zawsze będzie za mało na ten ogrom nieszczęścia.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Aniu kochana, nie wiem co powiedzieć  gif_zawstydzony.gif    Tego co robię  nie uważam za coś szczególnego. To zwykła pomoc dla potrzebujących i to co tu, to tylko część całości i naprawdę jest to zwykła zwyczajność, ale bardzo dziękuję Aniu za tak ciepłe słowa, które, nie ukrywam sprawiły mi przyjemność i za które serdecznie dziękuję  serce_7.gif

To samo mogę Aniu powiedzieć o Tobie. Też poświęcasz swój czas i serce bezdomniaczkom i za to ja Tobie dziękuję  :) Ile by nas nie było, zawsze będzie za mało na ten ogrom nieszczęścia.

Eluś, wiem doskonale, że dla Ciebie jest to coś oczywistego, tak jak piszesz. 

I właśnie za to (m.innymi) Cię cenię...właśnie dlatego :)

Mnie zas daleko do Was...Choćby dlatego, ze przez niemal pół roku byczę się, odpoczywam od piesków. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Mnie zas daleko do Was...Choćby dlatego, ze przez niemal pół roku byczę się, odpoczywam od piesków. 

Każdy daje ile może i nie ma znaczenia kto więcej, kto mniej. Z resztą tego nie da się zmierzyć  :) Ważne, że masz serce i go słuchasz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto Saruni i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      40,00 zł  od  siostry elficzkowej   deklaracja II  -  10.02
  •      30,00 zł  od  ania75   deklaracja II  -  10.02.
  •      10,00 zł  od  WiosnaA   deklaracja II  -  10.02.
  •      30,00 zł  od  guccio   deklaracja II  -  10.02.
  •      20,00 zł  od  nulka07   deklaracja I  -  11.02
  •      50,00 zł  od  elik   deklaracja   II  -  12.02.
  •      20,00 zł  od  jaguska  deklaracja   II  -  12.02.
  •      20,00 zł  od  yucca  deklaracja   II  -  12.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka1.gif

kwiatki-2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie Was przepraszam, że z takim opóźnieniem aktualizuję finanse psiaczków. To wyjątkowa sytuacja. Zakończenie bazarku, podliczanie, opakowanie, wysyłka. Uzbierało się tego sporo, a wszystko wymagało dużego skupienia i czasu. 

Przepraszam     kwietki-Kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Odwiedzam psiaczki z miziankiem :)) , mam nadzieję że zdrówko nie szwankuje i u Saruni i Arusia jest ok.

Ze zdrówkiem rożnie bywa, ale odwiedziny niezmiennie bardzo cieszą i gorąco za nie dziękujemy   1660649497_dajekwiat.gif.83124ffb0f4a94268646fb455f37588e.gif

Link to comment
Share on other sites

Widzę ze w natłoku zajęć umknely informacje o badaniach kontrolnych Sarci. Miala usg watroby -

Cyt.: "Usg Pies Sara  z dnia 19.02.2020
Wątroba powiększona z zmianami zwyrodnieniowymi (zwapnienia) do obserwacji. Nerki adekwatne do wieku także zwapnienia."
 
oraz powtorke badania wątroby i tarczycy. Tarczyca ok, wyniki watrobowe także się poprawiły. Rachunek i wyniki powinny wisiec gdzieś na mailu u Eli z dn. 25.02

Wojciechowska (11477-0220).pdf

Link to comment
Share on other sites

Aruś od jakiegoś czasu boryka się znowu z zapaleniem uszek, w piątek byliśmy na kontroli, nadal jeszcze tydzień musi brać krople. Przy okazji zrobiliśmy też wyniki bo niby sensacji żołądkowych nie ma ale chłopak coś schudł ostatnio. Wyniki będą w poniedziałek, dam znać.

Aruś jest najgrzeczniejszy ze wszystkich piesków podczas jazdy w samochodzie. 

20200228_162640-1.jpg

20200228_162643-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kikou napisał:

Widzę ze w natłoku zajęć umknely informacje o badaniach kontrolnych Sarci. Miala usg watroby -

Cyt.: "Usg Pies Sara  z dnia 19.02.2020
Wątroba powiększona z zmianami zwyrodnieniowymi (zwapnienia) do obserwacji. Nerki adekwatne do wieku także zwapnienia."
 
oraz powtorke badania wątroby i tarczycy. Tarczyca ok, wyniki watrobowe także się poprawiły. Rachunek i wyniki powinny wisiec gdzieś na mailu u Eli z dn. 25.02

Wojciechowska (11477-0220).pdf 94 kB · 3 downloads

Masz rację Kasiu. Zmartwiłam się stanem Saruni, ale nie napisałam na wątku, bo nie chcę zawczasu niepokoić wszystkich zainteresowanych stanem Sarci.

1294323674_SaraUSG.png.92b0427e4fa92a7d1507346c91624529.png

Natomiast za badania nie zapłaciłam, bo z otrzymanej faktury nic, poza moimi danymi, nie udało mi się odczytać. Rozmawiałyśmy na ten temat i ...

Tak wygląda obraz faktury za badania

862059972_Saraf-ra.png.eb6430b720bd334c6ba62c9f4e30e6bb.png

 

Fakturę za badania Fabii udało mi się jakoś rozszyfrować więc zapłaciłam, ale z powyższego scrimu nie jestem w stanie rozszyfrować niczego.

Co będzie dalej z tą fakturą Kasiu? Bo jest bezsprzeczne, że muszę za nią zapłacić, ale muszę mieć czytelny obraz faktury.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Kasiu za dbałość o stan zdrowia psiaczków.To takie krasnalki schorowane  :(  Dbajmy o to, żeby miały najlepiej jak tylko to możliwe, żeby dolegliwości wieku starszego  były dla nich jak najmniej uciążliwe.
Oba psiaczki wyglądają ślicznie. Widać, że są zadbane.
Dziękuję Ci Kasiu za nie     
619908475_serce7.gif.115ab64a92d6d1a2725ebbc25b605285.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...