Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

51 minut temu, kikou napisał:

Aruś pozować nie chce za bardzo, biegałam za nim do zdjecia ale wyszły same kiepskie 

 

Zdrówko, odpukać, dopisuje- chlopak trzyma dietę i sensacji brzuszkowych póki co nie ma. :-)

Dzięki za zdjęcia   kwiatki-6.gif    Może z innymi psiakami w zabawie lepiej wyjdzie  :)

Ważne, że zdrówko mu dopisuje.  Moja Masia wczoraj chyba coś zjadła na wieczornym spacerze i mieliśmy w nocy pobudki co trochu :( Zwróciła wszystko co zjadła i wypiła i rzadka koopa  :(  Wyburzyła nas cały plan na dzisiejszy dzień.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2019 o 11:40, elik napisał:

...poproszę Kasię, żeby napisała najważniejsze rzeczy o Saruni.

już kiedys chyba opisywalam trochę Sarunię

Ok 30cm, 6 kg

Bardzo grzeczna, cichutka, spokojna, prawie nie szczeka, nie niszczy,  (ale nie ma żadnych problemów z wydobywaniem głosu bo potrafi szczeknąć na kolegę jak np na nią wpadnie) tylko po prostu nie reaguje na byle co.. ;-) Ale tez nie chodzi na smyczy i nie nadaje się do domu z dziećmi bo nieprzesadnie lubi być dotykana, a jeśli jest zaskoczona to nawet gryzie. (Mnie nawet kiedyś udziabała w nos do krwi jak ją rano niosłam na siku i chciałam dać jej buziaka - a rano spieszylam się do pracy dlatego ją obudzilam i niosłam zamiast czekać aż sama pójdzie siusiu) Ugryzła też moją koleżankę jak chciała sie z nią przywitać i pogłaskała ją po łapkach. 

Przeważnie czysta, siusia na dworku. Musi przestrzegać bardzo restrykcyjnej diety ze wzgledu na cukrzycę no i przyjmowac codziennie insulinę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kikou napisał:

już kiedys chyba opisywalam trochę Sarunię

Ok 30cm, 6 kg

Bardzo grzeczna, cichutka, spokojna, prawie nie szczeka, nie niszczy,  (ale nie ma żadnych problemów z wydobywaniem głosu bo potrafi szczeknąć na kolegę jak np na nią wpadnie) tylko po prostu nie reaguje na byle co.. ;-) Ale tez nie chodzi na smyczy i nie nadaje się do domu z dziećmi bo nieprzesadnie lubi być dotykana, a jeśli jest zaskoczona to nawet gryzie. (Mnie nawet kiedyś udziabała w nos do krwi jak ją rano niosłam na siku i chciałam dać jej buziaka - a rano spieszylam się do pracy dlatego ją obudzilam i niosłam zamiast czekać aż sama pójdzie siusiu) Ugryzła też moją koleżankę jak chciała sie z nią przywitać i pogłaskała ją po łapkach. 

Przeważnie czysta, siusia na dworku. Musi przestrzegać bardzo restrykcyjnej diety ze wzgledu na cukrzycę no i przyjmowac codziennie insulinę.

Bardzo serdecznie dziękuję Kasiu     kwiatki-6.gif   Jak zwykle lajki, jak są potrzebne, to ich nie ma. 

EDIT

Znalazł się jakiś z odzysku :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 11:02, kikou napisał:

Aruś pozować nie chce za bardzo, biegałam za nim do zdjecia ale wyszły same kiepskie

Zdrówko, odpukać, dopisuje

Nie takie kiepskie, Aureliusza widać:) Najważniejsze, że zdrowie jest.

Deklaracja za styczeń już w drodze.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Radek napisał:

Nie takie kiepskie, Aureliusza widać:) Najważniejsze, że zdrowie jest.

Deklaracja za styczeń już w drodze.

Też tak uważam, że zdrowie najważniejsze i dobrze, że mu dopisuje :)

Dzięki za deklaracje    kwiatki-2.gif

Link to comment
Share on other sites

Na konto Sary i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      30,00 zł  od  Kaas1 deklaracja XII  -  30.12.
  •      10,00 zł  od  ludwa   deklaracja  XII   -  30.12.
  •    120,00 zł  od  teresaa118 deklaracja I- II.2020  -  2.01.2020.
  •     20,00 zł  od  christo_fair   deklaracja  XII   -  3.01.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

choinka.gif

kwiatki-2.gif

Link to comment
Share on other sites

Witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyslnosci i spełnienia marzeń oraz, by nasze zwierzaki były zawsze zdrowe, a te, które szukają domku wreszcie go znalazły i były w nim zawsze kochane i szanowane !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Śliczny tekst Tysiu  :) Jest w nim i o wymaganiach Arusia. Bardzo dobrze.

  Bardzo serdecznie dziękuję    buziaczki-6.jpg

Kasia napisała kompendium wiedzy o Saruni, czy ułożyłabyś Tysiu tekst dla niej?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Przelałam 30 zł za styczeń i luty. Napisałam, że dla Aureliusza. Gdy poszedł do domu, przeniosłam deklarację na Sarę. Po powrocie Arusia z DS-u nie wiem już co mam pisać w zleceniu.

Serdecznie dziękuję za finansowe wsparcie dla seniorków  kwiatki-2.gif      Bez względu na to co napiszesz, pieniądze trafią na konto, które jest wspólne dla obu psiaków. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, na którego psiaczka chcesz wpłacać. Na Arusia, na Sarę, czy może po 15 zł na każdego z nich :)   Z tego konta regulowane są należności za oba psiaki.

Wasza pomoc jest bezcenna. Seniorzy, jak to seniorzy z wetem za pan brat. Sarunia jeszcze nie do końca wydobrzała po sterylizacji, a już dzisiaj Kasia zgłosiła mi, że zauważyła na listwie mlecznej 2 guzki  :(    Guzki trzeba usunąć, ale czy już może być usypiana po niedawnym zabiegu sterylizacji? Kasia ma to skonsultować z wetem. Termin zabiegu ustali weterynarz. 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Figunia napisał:

Elu, wplate na psiaczki zrobie dopiero w poniedzialek bo do poniedzialku nie mam telefonu a musze go miec ze wzgledu na bankowy sms z kodem do przelewu. Przepraszam za zwloke!

Aniu serdecznie dziękuję za współudział we utrzymywaniu seniorów      buziaczki-6.jpg

Chwilowe wahnięcia w płatnościach mogą się zdarzyć,  bo żadna z nas nie siedzi na worku pieniędzy, żeby dokładnie w terminie dokonywać płatności :)  Ważne, że psiaki i ja możemy na Was liczyć  serce-9-bij-ce.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Sary i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      10,00 zł  od  ludwa deklaracja I  -  4.01.
  •      10,00 zł  od  Radek deklaracja I  -  4.01.
  •     20,00 zł  od  yucca deklaracja I  -  7.01.
  •     30,00 zł  od  guccio deklaracja I  -  8.01.
  •     10,00 zł  od  WiosnaA deklaracja I  -  9.01.
  •     30,00 zł  od  ania75 deklaracja I  -  10.01.
  •     30,00 zł  od  Mazowszanka13 deklaracja I-II  -  10.01.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

choinka1.gif

choinka4.png

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Radek napisał:

A jak finanse seniorów?

Zapraszam Radeczku do postu rozliczeniowego na pierwszą stronię wątku, gdzie notowane są wszystkie wpłaty i wypłaty, które przynajmniej raz w tygodniu aktualizuję.Dawniej, gdy miałam mniej piesków do obsługi finansowej i wklejanie dowodów zakupu, faktur za hotel,  leki,opiekę weterynaryjną wklejało się na wątku 2x szybciej, aktualizowałam 2 lub 3 razy w tygodniu.

Sarunia i Aruś maja obecnie na wspólnym koncie 2.612,64 zł przy czym miesięczna opłata za hotel to 500,00 zł + karma + wet. Seniorzy dość często korzystają z opieki weterynaryjnej i dostają specjalistyczna karmę, droższą niż ta zwyczajna. Sarunię czeka operacja usunięcia guzków z listwy mlecznej. Wet ma ustalić, czy już będzie mogła być znowu usypiana, po nie tak dawnym zabiegu sterylizacji. Sarunia ma cukrzycę i cały czas ma podawaną insulinę. Dzięki regularnym wpłatom sponsorów mogę, jak na razie, spokojnie patrzyć w przyszłość i nie drżeć, że nie będzie na hotel, czy opiekę weterynaryjną  :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...