Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, kikou napisał:

Poprawa sie utrzymuje, Arek znowu łobuzuje (szczeka na nielubianych kolegów) macha ogonkiem i ma apetyt, a nie ma juz wymiotów. 

No i bardzo dobrze :)  Dzięki za pomyślą wiadomość  :)  

Jest lepiej, a ma być jeszcze lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, teresaa118 napisał:

Poszla dla parki stala na listopad i grudzien. Mam nadzieje, ze nie pomylilam kont, ciociu.

Pięknie dziękuję ciociu  :)  Jutro się okaże, bo pewnie już jutro będzie kasiorka na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

Aruś i Sara otrzymali 150 złotych w spadku od Pelikanka [*], który wczoraj odszedł za Tęczowy Most.

Właśnie wysłałam pieniądze i uprzejmie proszę o potwierdzenie po otrzymaniu przelewu. Link do wątku Pelikankahttps://www.dogomania.com/forum/topic/340383-żegnaj-pelikanku-żegnaj-kochany-piękny-słodki-i-ufny-psie-dnia-29-października-2019-o-1530-pelikanek-odszedł/page/55/?tab=comments#comment-17533507

Taki był kochany, ufny i słodki Pelikanek [*] ...

e7727c20e3874a77gen.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Aruś i Sara otrzymali 150 złotych w spadku od Pelikanka [*], który wczoraj odszedł za Tęczowy Most.

Właśnie wysłałam pieniądze i uprzejmie proszę o potwierdzenie po otrzymaniu przelewu. Link do wątku Pelikankahttps://www.dogomania.com/forum/topic/340383-żegnaj-pelikanku-żegnaj-kochany-piękny-słodki-i-ufny-psie-dnia-29-października-2019-o-1530-pelikanek-odszedł/page/55/?tab=comments#comment-17533507

Taki był kochany, ufny i słodki Pelikanek [*] ...

e7727c20e3874a77gen.jpg

Moniko ściskam i tulę z powodu śmierci Pelikanka. Wiem, jak jest Ci ciężko. Wszystkim, którzy znali Pelusia jest bardzo smutno. To taki kochany psiaczek   65da56ec26a7da0bmed.jpg       f65e57dd1ade7ccbmed.gif

Bardzo serdecznie dziękuję za wielkie wsparcie Saruni i Arusia  

90c97d9b6dadbd2emed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Na wspólne konto Sarci i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •    20,00 zł  od  Kaas1  deklaracja X  -  28.10.
  •  120,00 zł  od  teresaa118  deklaracja XI-XII  -  29.10.
  •    10,00 zł  od  ludwa  deklaracja X  - 31.10.
  •  150,00 zł  od  Monika z Katowic  od Pelikanka  -  31.10.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

2942598518bcf80amed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2019 o 12:23, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że Aruś już naprawdę łobuzuje... to znaczy już całkowicie jest zdrowy :)

Arus jest naprawdę niegrzeczny - napada na slabszych kumpli, niegroźnie tak ale ciągle musze na niego uwazac bo stresuje kolegów. Brzucho, poki co w porządku

Biega chetnie nawet po szronie. :-)

e50bc7de18d2e79amed.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kikou napisał:

Arus jest naprawdę niegrzeczny - napada na slabszych kumpli, niegroźnie tak ale ciągle musze na niego uwazac bo stresuje kolegów.

Oj Aruś, Aruś bądź grzecznym pieskiem!   Nie stresuj kolegów i kikou!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...