Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Aruś bardzo dziękuje za jedzonko. 

Wczoraj rozmawialam z wetem o Sarze bo nie wiem czy Wiecie że warto byloby ja sterylizowac w miare szybko bo ruja i każde inne skoki hormonalne mają wpływ na przebieg cukrzycy, moga znacznie zdestabilizować stan naszej dziewuszki. W sumie wyniki badań nie byly złe i serduszko jeszcze mocne. Co sądzicie?

Jesli chodzi o jedzonko Sarunia zjada ok. 3/4 swojej puszki dziennie, ma karme jeszcze na ok 2 tygodnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kikou napisał:

Aruś bardzo dziękuje za jedzonko. 

Wczoraj rozmawialam z wetem o Sarze bo nie wiem czy Wiecie że warto byloby ja sterylizowac w miare szybko bo ruja i każde inne skoki hormonalne mają wpływ na przebieg cukrzycy, moga znacznie zdestabilizować stan naszej dziewuszki. W sumie wyniki badań nie byly złe i serduszko jeszcze mocne. Co sądzicie?

Jesli chodzi o jedzonko Sarunia zjada ok. 3/4 swojej puszki dziennie, ma karme jeszcze na ok 2 tygodnie.

 

11 godzin temu, Radek napisał:

Wet jest za? Jeśli nie ma obaw medycznych to warto. 

 

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Jeśli nie ma przeciwskazań to jestem za

Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji   :)

Jeśli nie ma przeciwwskazań to oczywiście Kasiu umawiaj   sterylkę.

A co z guzkiem Orusia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2019 o 21:58, elik napisał:

Zbiórka dla Sary na Ratujemy Zwierzaki - proszę o udostępnianie, bo od tego zależy jej powodzenie...

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/niewidomasara

 

Gorąco proszę, kto jest na F.B.  udostępniajcie zbiórkę Saruni.

Bardzo Was proszę o udostępnianie zbiórki dla Sary. Idzie bardzo słabo, a kasiorka potrzebna i to bardzo.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kikou napisał:

esli chodzi o jedzonko Sarunia zjada ok. 3/4 swojej puszki dziennie

Muszę sobie pozapisywać, bo za dużo różnego rodzaju karmy zamawiam :)

Kasiu, czy to dla Sarci była karma Royal Canin Gastro Intestinal  i Rinti Canine Diabets?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2019 o 13:58, kikou napisał:

Lepiej, lepiej.

Łobuzuje, zaczepia kolegów, apetyt przedni wczoraj przy śniadanku tak pałaszował że złapał razem z moim palcem. Uszka jeszcze zakrapiamy bo tam jeszcze nie calkiem czysto ale w sumie nieźle.

Sarunia w piątek dostała cestal bo w kupce byly glisty ale w sumie tez dobrze sie czuje. Ta karma z rinti wydaje sie jej służyć bo pani wet wspominała, ze byc może trzeba bedzie nieco zwiększać dawke insuliny. Ale nie trzeba.

51-G3tQVdfL._SX425_.jpg

Super wieści!  Dziękuję :)))

Dnia 12.09.2019 o 16:59, elik napisał:

To Ty karmisz łobuza z ręki?  No to gdzie mu będzie lepiej?  Miałam 2 telefony o Arusia, ale oczywiście ostudziłam zapały mówiąc o warunkach jakich Aruś wymaga.

Pisałaś Kasiu o fakturze za wizytę u weta w dniu 2.09. czy masz tą fakturę, czy wet jeszcze jej nie wystawił?

Chciałam zapytać odnośnie jedzonka dla Arusia. Co, ile i kiedy mu zamówić.  To samo pytanie odnośnie karmy dla Saruni.

Pytam, bo nie wiem jakie ilości psiaczki szamają. Każdy psiak ma inny spust :) Np moje 15 i 17 kg psiaki mają puszkę a 800 g na dwa dni, przy czym Masia 17-to kilogramowa sunia nie zjada całej swojej porcji - 200 g. Co zostawi, to wyjada lżejszy od niej Alfik. Tak więc kilogramami psa nie ma co się kierować  i brać pod uwagę zalecenia producenta. Jest to indywidualna sprawa, dokładnie tak samo, jak i u ludzi. 

Serce się raduje, gdy widzę psiaki zadowolone, wygrzewające się w słoneczku. Dzięki Kasiu   Fotolia_983807_Sa.jpg.ad55bbe7a2b7768ed3d75c5022ee12f3.jpg

Prawda? :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2019 o 13:10, kikou napisał:

Nic, to dla Arusia zamawialaś dwa rodzaje karmy do mieszania zeby go docelowo przestawic na Rinti, a Sarunia od poczatku je Rinti i jej służy.

:-)

To się chyba pogubiłam co dla kogo, bo w sumie zamawiam karmę dla 6 psiaków będących u Ciebie.

Czy oba poniższe zamówienia były dla Arusia, bo tak mam zapisane w rozliczeniu finansowym, czy może któreś dla innego psiaka?

  3.09.  -  12 puszek a 400 g R.C. Gastro Intestinal

15.09.  -  12 puszek a 400 g R.C. Gastro Intestinal  +  6 puszek a 800 g  Rinti Canine

EDIT

Już wiem, że Sarcia zjada dziennie 3/4 puszki a 400 g, a Aruś 1 taką puchę.

Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś napisała ile zjada dziennie Oro.   Z góry dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Saruni i Arusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •     30,00 zł   -  od  guccio   deklaracja    -  13.09.
  •   200,00 zł   -  od   Skarpeta im. Talcott na wniosek mari23 -  18.09.
  •     20,00 zł   -  od  Jolanta08  deklaracja IX  -  19.09.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

64283703_dzikuj1.jpg.76760cd253d0a22fee0ae54d90fec4d7.jpg   263503200_dlaWaslove.jpg.2e4e452b500e8527786b8ca5bd4b22db.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jolanta08 napisał:

elik ,Sarunia otrzymała pomoc ze Skarpety na wniosek mari23 ,nie mój. Ja tylko przekazałam info o przyznanej pomocy. Napisz także na wątku Skarpety o wpłynięciu pomocy na konto Sarci.

Bardzo Ci dziękuję za czujność, już zmieniłam :)

Szukam wątku Skarpety im. Talcott.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...