Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

Elu , koszta są duże ,jak obiecałam  zbieram fanty na kolejny bazarek :)

 

Kiyoshi ,kochana czy możesz wkleić tu linka, pomimo że nie jestem na fb, spróbuję porozsyłać do znajomych, dziękuję :)

Link.do zbiorki wstawiala wyzej Tola ;) udostepnialam ta zbiorke zalozona przez Fundacje Zea

Widzialam ze np ze strony S.O.S. dla zwierzat- cala Polska udostepnilo ta zbiorke po mnie ok 100 osob. Jest mi tylko przykro ze w ogole nie przelozylo sie to na wplaty ale taki niestety jest fb

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, kiyoshi napisał:

Link.do zbiorki wstawiala wyzej Tola ;) udostepnialam ta zbiorke zalozona przez Fundacje Zea

Widzialam ze np ze strony S.O.S. dla zwierzat- cala Polska udostepnilo ta zbiorke po mnie ok 100 osob. Jest mi tylko przykro ze w ogole nie przelozylo sie to na wplaty ale taki niestety jest fb

Dziękuję , pominęłam już wracam ;)

... trudno , będziemy próbować nadal.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Zastanawiam się, ale to tylko moja luźna sugestia dla TOLI, czy nie bylo by lepiej w opisie tej zbiórki na fb zmienić główne zdjęcie, z tego co jest na OSTATNIE na którym widać pyszczek suni///? może to by pomogło

Wydaje mi się, że ta zmiana pomogłaby w zbiórce.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Link.do zbiorki wstawiala wyzej Tola ;) udostepnialam ta zbiorke zalozona przez Fundacje Zea

Widzialam ze np ze strony S.O.S. dla zwierzat- cala Polska udostepnilo ta zbiorke po mnie ok 100 osob. Jest mi tylko przykro ze w ogole nie przelozylo sie to na wplaty ale taki niestety jest fb

 

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Zastanawiam się, ale to tylko moja luźna sugestia dla TOLI, czy nie bylo by lepiej w opisie tej zbiórki na fb zmienić główne zdjęcie, z tego co jest na OSTATNIE na którym widać pyszczek suni///? może to by pomogło

 

3 godziny temu, elik napisał:

Wydaje mi się, że ta zmiana pomogłaby w zbiórce.

Zmieniłam zdjęcie zgodnie z sugestią; wszystko w zbiórce da się w każdej chwili zmienić, dodać, usunąć, dlatego wszelkie uwagi bardzo potrzebne.

Rzeczywiście wpłat mało, ale tak jest, gdy zdjęcia nie oddają całego cierpienia psa; wiele osób nie czyta tekstu...

Ale bądżmy dobrej myśli, dalej rozsyłajmy zbiórkę, jeszcze jest czas;  jak nie zbierzemy w wyznaczonym terminie to będę przedłużać...

 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Tola napisał:

Zmieniłam zdjęcie zgodnie z sugestią; wszystko w zbiórce da się w każdej chwili zmienić, dodać, usunąć, dlatego wszelkie uwagi bardzo potrzebne.

Rzeczywiście wpłat mało, ale tak jest, gdy zdjęcia nie oddają całego cierpienia psa; wiele osób nie czyta tekstu...

Ale bądżmy dobrej myśli, dalej rozsyłajmy zbiórkę, jeszcze jest czas;  jak nie zbierzemy w wyznaczonym terminie to będę przedłużać...

Dzięki za zbiórkę i mobilizowanie do aktywnego jej reklamowania   Fotolia_983807_Sa.jpg.a2c80f7a913b4d3ab3a55e503e91d851.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2019 o 21:49, Nadziejka napisał:

 

124 zl Dziekuje stokroc! 75 zl Cegielki Zycia! Rozliczam-Tobie Saruniu-Nadziejkowy do 31 ,08

Ciociu elikowa nasza prosze o ten num kontuska

                                                mam  dla Saruni z kramku 124 zl

                     Dziekuje Cudnie Wszystkim Serduszkom Kupujacym

 

 

 

Ciocia Elikowa jeszcze potwierdz -prosze na tym zakonczonym dla Saruni

Podobny obraz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Sarci i Arusia pojawiły się poniższe kwoty:

  •     20,00 zł  -  elficzkowa   -  3.09.
  •   300,00 zł  - Alaskan malamutte  "spadek" po Czarusiu, który ma już DS  -  3.09.
  •     30,00 zł  -  Nesiowata   -  4.09.
  •   165,00 zł  - Havanka  z bazarku  -  4.09.
  •   124,00 zł  - Nadziejka  z bazarku  -  6.09.

Bardzo serdecznie dziękuję za tak ogromne wsparcie dla psiaczków

1313814678_dzikujejestecie2.jpg.e1e0ad5fd9d007feba836c981474cc7b.jpg      1711154244_dlaWaslove.jpg.abc7c04fbf80cc6aff046ec0f909f1b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Witam. Nie otrzymałam konta na deklaracje stała dla Aureliusza  i Saruni....albo mi umknęło.  Przepraszam jak co i poproszę jeszcze raz o konto:) 

 

Bardzo dziękuję za deklarację i przepraszam za przeoczenie    1103588490_kwiatki9.gif.00d86dde8b3e742082fb08c7633f30f9.gif

Pędzę podać nr konta   biegne.gif.73bdfdb82deb48a98d8edc6dfb62a86d.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...