Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

16 godzin temu, Havanka napisał:

Aż miło teraz popatrzeć na zadowolone pysio Aurusia. Fajnie, ze oboje mają się dobrze i prowadzą teraz dostatnie życie staruszków. Oby jak najdłużej cieszyły się życiem !

Połączył ich szczególny splot wydarzeń. Aruś przyczynił się do poprawy losu Saruni. Może ona w jakiś sposób pomoże Arusiowi?

A póki co, niech sobie żyją w spokoju i poszanowaniu. Niech już nigdy nie będą głodni, ani bezdomni. 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Naszym słodziakom przyszła z pomocą nasza niezawodna Pani Anna G-R. Zadeklarowała miesięczne wpłaty w kwocie 30,00 zł

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Aniu  113892338_srcale.jpg.7925bfbc8a960774978d19f2250aba2e.jpg

 

Korzystając z okazji, Pani Ania wyraziła wielkie uznanie dla Havanki, dla kunsztu  z jakim tworzy bazarki. Dodam od siebie, że także jestem pod wrażeniem Twoich bazarków Eluniu  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Elu,sprawdź saldo na pierwszej stronie w rozliczeniu.

Dzięki Anulko za czujność  :) Z poprzedniego salda ostała się 2. Zauważyłabym tą dziwną cyfrę przy kolejnej aktualizacji majątku piesionków, ale dobrze, że zauważyłaś teraz  :)   Nie będzie już nikogo straszyć ten dziwoląg :)

Dziękuję   Aniu   669299845_sercenadoni.jpg.9a39a8fcf3d95cbaded7f5d3b64c55ed.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Połączył ich szczególny splot wydarzeń. Aruś przyczynił się do poprawy losu Saruni. Może ona w jakiś sposób pomoże Arusiowi?

A póki co, niech sobie żyją w spokoju i poszanowaniu. Niech już nigdy nie będą głodne, ani bezdomne. 

Widocznie tak miało być.Sarunia nie miałaby szansy na szybką pomoc gdyby nie nieudana adopcja Arusia.Teraz dwie psiny urocze kurują się skutecznie u Kikau.Radosne,zzaopiekowane.Lezka w oku się kręci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, guccio napisał:

Widocznie tak miało być.Sarunia nie miałaby szansy na szybką pomoc gdyby nie nieudana adopcja Arusia.Teraz dwie psiny urocze kurują się skutecznie u Kikau.Radosne,zzaopiekowane.Lezka w oku się kręci.

Tak, to na prawdę zbawienny dla Sarci zbieg okoliczności. Trudno byłoby mi się zdecydować na wzięcie pod opiekę trzeciego starego, chorego psa, a tak poszło bez problemu. Problemy zrodziły się potem :) Na szczęście dało się je rozwiązać i wszystkie 3 psiaki bezpiecznie zakotwiczyły u kikou  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2019 o 21:58, elik napisał:

Zbiórka dla Sary na Ratujemy Zwierzaki - proszę o udostępnianie, bo od tego zależy jej powodzenie...

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/niewidomasara

 

Gorąco proszę, kto jest na F.B.  udostępniajcie zbiórkę Saruni.

Przypominam o udostępnianiu zbiorki, bo jest ich bardzo mało, a za tym idą i wpłaty...

Zbiórka Maxa bez ucha (obie zbiorki robiłam jednego dnia) ma już ponad tysiąc udostępnień, a  Sara tylko 37 :(.

Rozsyłajcie do znajomych, jest  tutaj wiele osób, to  duża szansa na zebranie pieniędzy, a jak nie będzie udostępnień, to nikt nie będzie wiedział o Sarze...

Zbiórkę Maxa bez ucha rozesłałam do owczarkolubów, może na Fb jest grupa pomagająca staruszkom?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Przypominam o udostępnianiu zbiorki, bo jest ich bardzo mało, a za tym idą i wpłaty...

Dziękuję Tolu :) Nie wiem czy jest na fb grupa pomagająca staruszkom i nie wiem jak się mogę tego dowiedzieć  :(

Może Tysia wie.Ona jest biegła w fb. Ja tam rzadko bywam i niezbyt się orientuję w zasadach.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, sprawdzam jak się czuje Aruś i Sarunia , nadrobię zaległości  to się dowiem ale zdjęcie tej uroczej parki,  wyraźnie zapowiada 'dobre wieści' serduszka2.gif

Czekałam ,żeby troszeczkę opadły emocje i może chociaż trochę naświetlić tę niefortunną sytuację.... powiem najkrócej, jeszcze w życiu nie zaplątałam się w taki ... niesprzyjający splot ,złych okoliczności :(      próbowałyśmy z Elik, to wszystko ocenić i dałyśmy sobie spokój, ponieważ jest to ,zbieg złych okoliczności w jednym!    nikt nie był w stanie przewidzieć ,takich złych zbiegów okoliczności w jednym zdarzeniu!   zdecydowałyśmy ,że nie będziemy o wszystkim pisać na wątku, chcemy jak najszybciej o tym zapomnieć! najważniejsze ,że Aurelisz wrócił już do Kikou i chciałybyśmy ,żeby już tam pozostał... na zawsze!  czy tak Elu?  

Napiszę jeszcze ,że jesteś Wspaniałym , Dobrym człowiekiem ,cieszę się ,że Ciebie poznałam buziak.gif

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

! najważniejsze ,że Aurelisz wrócił już do Kikou i chciałybyśmy ,żeby już tam pozostał... na zawsze!  czy tak Elu?  

Napiszę jeszcze ,że jesteś Wspaniałym , Dobrym człowiekiem ,cieszę się ,że Ciebie poznałam buziak.gif

Aruś dobrze się czuje u Kasi i ma tam dobrą opiekę. Wątpię czy znalazłby się odpowiedzialny  dom, który kochałby Arusia  i bardzo troskliwie dbał o jego zdrowie.

Aniu kochana dziękuję serdecznie za tak miłe słowa i z przyjemnością powiem, że przy okazji kilku wspólnych akcji poznałam Cię bliżej i bardzo sobie cenię tę znajomość, bo jesteś wartościowym, wrażliwym, dobrym Człowiekiem. Współpraca z Tobą, to czysta przyjemność   484878381_buziaczki6a.jpg.31893dfd107985c6560c6a8f88616d6e.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

124 zl Dziekuje stokroc! 75 zl Cegielki Zycia! Rozliczam-Tobie Saruniu-Nadziejkowy do 31 ,08

Ciociu elikowa nasza prosze o ten num kontuska

                                                mam  dla Saruni z kramku 124 zl

                     Dziekuje Cudnie Wszystkim Serduszkom Kupujacym

 

Podobny obraz
 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nadziejka napisał:

 

124 zl Dziekuje stokroc! 75 zl Cegielki Zycia! Rozliczam-Tobie Saruniu-Nadziejkowy do 31 ,08

Ciociu elikowa nasza prosze o ten num kontuska

                                                mam  dla Saruni z kramku 124 zl

                     Dziekuje Cudnie Wszystkim Serduszkom Kupujacym

 

Podobny obraz
 

Nadziejeczko, słodka Dziwewczko stokrotne dzięki za pomoc dla biednych psiaczków. Zaraz prześlę nr konta obu psiesków i polecę podziękować darczyńcom     993664190_dziekujserdecznie.png.553fe7e1e96f506cbafce6c81d5c0a3d.png

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

poudostępniałam troche zbiorke na grupach na fb, także tych staruszkowych ale wpłata nadal jak na lekarstwo :(

Dziękuję Izuniu  2025525901_dziekujserdecznie.png.b651edadf5ef3ff5dae62975afc8a91d.png 

Faktycznie nie za bogato, ale każdy grosz się liczy. Psiaczki nie mają pełnej deklaracji (500,00 zł), a oprócz hotelu potrzebna jest kasa na weta, a to chorusie psiaczki i na żarełko.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

Dziękuję Izuniu  2025525901_dziekujserdecznie.png.b651edadf5ef3ff5dae62975afc8a91d.png 

Faktycznie nie za bogato, ale każdy grosz się liczy. Psiaczki nie mają pełnej deklaracji (500,00 zł), a oprócz hotelu potrzebna jest kasa na weta, a to chorusie psiaczki i na żarełko.

Elu , koszta są duże ,jak obiecałam  zbieram fanty na kolejny bazarek :)

 

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

poudostępniałam troche zbiorke na grupach na fb, także tych staruszkowych ale wpłata nadal jak na lekarstwo :(

Kiyoshi ,kochana czy możesz wkleić tu linka, pomimo że nie jestem na fb, spróbuję porozsyłać do znajomych, dziękuję :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...