Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, teresaa118 napisał:

Aureliusz byl tez na facebooku. Mysle, ze to wlasnie ten domek dla seniorka. Czekamy na wyniki wizyty

Nawet nie wiedziałam, nikt się nie pochwalił, że go tam pokazał, ale bardzo dziękuję, choć nie wiem komu  :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo gorąco proszę wszystkich wspierających Arusia o przeniesienie deklaracji na psiaka, który zajmie miejsce Arusia w domu kikoku, a którego obecnie żywcem zjadają muchy w schronie w Zamościu. Prawdopodobnie ma rany na nosku, ale oczywiście weterynarz z zamojskiego schronu nie ma zamiaru zająć się nieszczęśnikiem :(

Psiaczek miałby ten sam numer konta, co Aruś więc wystarczyłaby tylko zmiana imienia w przelewie :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Figunia napisał:

Jasne, moja deklaracja idzie na nowego biedaka. 

Aureliusz juz spakowany?

A może już u siebie?

Aniu kochana bardzo serdecznie dziękuję      1436854143_serce7.gif.12a90592adebd74a5c92c1a4326bc444.gif

Aruś prawie na walizkach, ale jednak bez wizyty PA nie puścimy piesionka do DS. Wizyta ma być we wtorek i jeśli wynik będzie taki, jak się spodziewam, to w sobotę 24-go Aruś opuściłby przyjazny dom kikou i powędrowałby na swoje. Ale do wtorku czekamy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...