Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Na konto kochanych seniorów wpłynęły poniższe kwoty:

  •     180,00 zł  od teresaa118   I-III.2021 -  21.12.
  •      50,00 zł  od Anna G-R   XII + dodatek  :) -  21.12.
  •     102,00 zł  od Poker  z bazarku  -  21.12.
  •      60,00 zł  od Figunia   dodatek świąteczny  :) -  22.12.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

dzięki.gif      41230473_kwiatki15.jpeg.ca1f52fe60d7a275bc28a6fbcc1486d6.jpeg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po zapłaceniu powyższych faktur na koncie seniorów pozostanie kwita 176,92 zł, a do zapłacenia jest jeszcze operacja usunięcia guza Saruni - 350,00 zł.

Zabraknie 173,08 zł.

Bardzo proszę o pomoc dla Arusia i Saruni.  Szykuję bazarek więc pewnie część tej kwoty uda mi się zebrać. 

Bardzo proszę o uregulowanie na bieżąco deklaracji.  

Tak się fatalnie złożyło, że wszystkie pieski będące pod moją opieką poważnie się pochorowały. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

  Szykuję bazarek,

Elu jeśli będzie Ci odpowiadać paczkomat to podaj mi na PW namiary a ja podeślę paczkę na bazarek dla tych dwóch psiaczków. Niestety sama w najbliższym czasie nie dam rady zrobić :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Elu jeśli będzie Ci odpowiadać paczkomat to podaj mi na PW namiary a ja podeślę paczkę na bazarek dla tych dwóch psiaczków. Niestety sama w najbliższym czasie nie dam rady zrobić :(

Boguniu stokrotne dzięki.

Mam sporo fantów, ale w 90% były już wystawiane i nie było na nie chętnych. Muszę zrobić porządek, bo coraz więcej takich fantów i trudno mi czasem znaleźć ten, który akurat jest potrzebny.

Dzięki Boguniu, namiary podam zaraz na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2020 o 23:52, elik napisał:

Po zapłaceniu powyższych faktur na koncie seniorów pozostanie kwita 176,92 zł, a do zapłacenia jest jeszcze operacja usunięcia guza Saruni - 350,00 zł.

Zabraknie 173,08 zł.

Bardzo proszę o pomoc dla Arusia i Saruni.  Szykuję bazarek więc pewnie część tej kwoty uda mi się zebrać. 

Bardzo proszę o uregulowanie na bieżąco deklaracji.  

Tak się fatalnie złożyło, że wszystkie pieski będące pod moją opieką poważnie się pochorowały. 

Ja poproszę o nr konta  chciałam przelać 200 zl z wątku Poli na staruszki.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja poproszę o nr konta  chciałam przelać 200 zl z wątku Poli na staruszki.

Łaaaaałłłł, ale niespodzianka  :)  Wielkie dziękuję.

1830151650_dzikujlicznie2.jpg.5291ac611e009dae1760b0c1e03c1f63.jpg    kwiaty3.jpg.38e97881b03f9027fb1a651554096f3e.jpg

 

Martwię się ich finansowaniem, a tu taka piękna niespodzianka   1002945528_kciukiok8.jpg.b5c2e6780b007edefbd5401b480309fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że jednak uda się opłacić fakturę:) Psiaki mają aniołów stróżów.

Ja swoje fanty z domu rodzinnego już pozbierałam (chociaż kocurek jak wyczul swoje rzeczy w pudle oraz kule smakule po kroliku to je powyciągał i pół dnia pilnował ;) ), za tydzień będę w mieszkaniu u siebie to wyślę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyśka) napisał:

Cieszę się, że jednak uda się opłacić fakturę:) Psiaki mają aniołów stróżów.

Ja swoje fanty z domu rodzinnego już pozbierałam (chociaż kocurek jak wyczul swoje rzeczy w pudle oraz kule smakule po kroliku to je powyciągał i pół dnia pilnował ;) ), za tydzień będę w mieszkaniu u siebie to wyślę.

Tak, dla mnie też jest to wielkie, ale miłe zaskoczenie  :)
Fanty zawsze się przydadzą, bo po zapłaceniu faktury konto seniorów znowu będzie zerowe, a za moment trzeba będzie zapłacić za hotelowanie w grudniu 550,0 zł o ile nie więcej, bo dojdą opłaty za transport do weta, a tych w grudniu było kilka, bo i Sarunia i Aruś bywali w gabinetach weterynaryjnych dość częstymi gośćmi.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Poszedł przelew. Proszę o potwierdzenie na wątku Poli jak już dojdzie. Powinien już być bo to jakaś szybka opcja.

image.png.175784bca4ba03ebd7013467fae68535.png

Serdecznie dziękuję za tak wielką pomoc dla seniorów   1471006704_dzikujlicznie2.jpg.89cea29d40dc15fa7b627fa9bf80c3b8.jpg

Oczywiście potwierdzę na wątku Poluni, gdy kasa zamelduje się na koncie seniorów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...