Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, kikou napisał:

Tak, ta zła morfologia i anemia to od anaplazmozy,

Biedactwo  :(  Jakby mało było nieszczęść, które go spotkały, to jeszcze kleszcze musiały swoje dołożyć  :(

Czy to jest pewne? Zostało potwierdzone badaniami?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Tak, mial robiony test na 4 choroby odkleszczowe  w tym gabinecie co wyniki.

Dziękuję Kasiu.  Dobrze, że zrobili ten test. 
Bardzo dziękuje Kasiu za szybkie działanie. Biedaczysko już ma podawane leki.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Saruni wpłynęły poniższe kwoty

  •     60,00 zł  od onaa03 deklaracja  VII-XII  -  2.05.
  •     10,00 zł  od Radek   deklaracja  V -  5.05.
  •     10,00 zł  od jaguska   deklaracja  V -  6.05.
  •     10,00 zł  od ludwa   deklaracja  IV -  7.05.

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2021 o 15:26, mgog napisał:

Jaki vetmedin jest potrzebny mam po mojej zmarłej Gapci 2,5 i 10 mg. I mam jeszcze wiele innych leków na serce może któryś się przyda. Chętnie przekażę.

Leki na serce są bardzo potrzebne . W schronisku jest Tomi  z chorym serduszkiem no i nasz Dunio.

Jeśli to nie kłopot to proszę wysłać leki do mnie a ja je podzielę zgodnie z przeznaczeniem i to co dla Dunia wyślę kikou a resztę dam do schroniska. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Zastanawiam się czy Dunio nie ma lamblii. te kupy kleksy...

No właśnie, a to trzeba zbadać jakoś inaczej nią na "normalne" robale.

Kasiu, czy mogłabyś zadziałać w tym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

Ok, możemy zrobić test na lamblie ale niestety jest jeszcze jeden poważny problem. Kiedy kupka zrobiła się normalna w konsystencji Dunio sporo się napinał zanim doszło do wypróżnienia, kupka jest spłaszczona i ze smużkami krwi. W nowym tygodniu musze go umówić na usg , szczególnie prostaty, jedno jąderko jest też jakby  większe

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kikou napisał:

Ok, możemy zrobić test na lamblie ale niestety jest jeszcze jeden poważny problem. Kiedy kupka zrobiła się normalna w konsystencji Dunio sporo się napinał zanim doszło do wypróżnienia, kupka jest spłaszczona i ze smużkami krwi. W nowym tygodniu musze go umówić na usg , szczególnie prostaty, jedno jąderko jest też jakby  większe

Biedaczysko  :( Co podejrzewasz?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Leki na serce są bardzo potrzebne . W schronisku jest Tomi  z chorym serduszkiem no i nasz Dunio.

Jeśli to nie kłopot to proszę wysłać leki do mnie a ja je podzielę zgodnie z przeznaczeniem i to co dla Dunia wyślę kikou a resztę dam do schroniska. 

Wyślę wszystkie jakie mam, wszystkie przepisane przez weterynarza -kardiologa- nie tylko vetmedin, ale bardzo potrzebny furosemid, digoxin i inne może będą przydatne. Gapci już nie ma, ale niech inny psiul skorzysta. Podaj proszę adres do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mgog napisał:

Wyślę wszystkie jakie mam, wszystkie przepisane przez weterynarza -kardiologa- nie tylko vetmedin, ale bardzo potrzebny furosemid, digoxin i inne może będą przydatne. Gapci już nie ma, ale niech inny psiul skorzysta. Podaj proszę adres do wysyłki.

Wielkie dzięki mgog      680442389_buziaczki8.jpg.b0cf5ac0f88a659d999c6ada06d507e0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2021 o 19:02, elik napisał:

Biedaczysko  :( Co podejrzewasz?

Widzialam taką spłaszczoną kupkę przy przeroście prostaty i/lub guzach w jelicie grubym, no ale nie ma co gdybać trzeba zaczekać co wyjdzie na usg. A tymczasem Dunio życzy miłego wieczoru.

IMG_20210509_210714.jpg

IMG_20210509_210732.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kikou napisał:

Widzialam taką spłaszczoną kupkę przy przeroście prostaty i/lub guzach w jelicie grubym, no ale nie ma co gdybać trzeba zaczekać co wyjdzie na usg.

Dunio miał usunięty guz w okolicy odbytu, może coś nie dobrze zostało zrobione, za małe ujście. Nie wiem czy to możliwe, ale chciałabym, żeby tak właśnie było i żeby dało się to poprawić. Kiedy ma być to usg?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Obyś miała rację, nie wiedziałam ze był niedawno operowany - a jakiego mial guzai gdzie dokladnie? Usg będę jutro umawiać dopiero.

Sory Kasiu, to Ares, który pojechał do Nesiowatej miał usuwanego guza. Najpierw napisałam, potem pomyślałam. Jestem przemęczona  :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kikou napisał:

Obyś miała rację, nie wiedziałam ze był niedawno operowany - a jakiego mial guzai gdzie dokladnie? Usg będę jutro umawiać dopiero.

Miluś (królewicz Zamojski:)) miał takie spłaszczone koopy i zmienione jądro, na usg powiększona prostata z jakimiś zmianami,  po kastracji prostata się dość szybko obkurczyła a koopki zmieniły kształt na owalny. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

Miluś (królewicz Zamojski:) miał takie spłaszczone koopy i zmienione jadro, na usg powiększona prostata z jakimiś zmianami,  po kastracji prostata się dość szybko obkurczyła a koopki zmieniły kształt na owalny. 

Mam nadzieję, że i u Dunia tak będzie. Dzięki za otuchę

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Ostatnia faktura za Arusia [*]  :(

1079460353_Aruf-ra.png.dda66af0c4c099427ec5f9211e491b0a.png

Przelew

1786317585_Aruprzelew.png.f9b4acbfb89c42f0544ef9f57926c7df.png

14-tego przeleje moje legle za marzec kwiecień dla Arusia czyli 40 zł.Na konto Arusia stare?

14-tego tez pójdzie 1 wplata na Dunia.Konto mam.Ewu przysłała.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wspólna faktura za leki weterynaryjne dla Dunio, Saruni i Timusia.

poz. 1 - 4 - leki dla Dunia  kwota 125,00 zł - będzie zwrot na konto Saruni
                    antybiotyk, probiotyk, butelka glukozy, euthurox na tarczycę

poz. 5      -  insulina + insulinówki dla Saruni  kwota 35,00 zł

poz. 6      - 30 tabletek na wątrobę dla Timusia  kwota 33,00 zł - będzie zwrot na konto Saruni

Faktura

 

2031394547_f-rawsplna.png.27072b74399a83b0cee4a053d0dbbe4f.png
 

Przelew

 

1509244580_F-raprzelwsplny.png.934ad61f8591217ece63456fc03f3cb8.png

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, guccio napisał:

14-tego przeleje moje legle za marzec kwiecień dla Arusia czyli 40 zł.Na konto Arusia stare?

14-tego tez pójdzie 1 wplata na Dunia.Konto mam.Ewu przysłała.

Bardzo dziękuję   1812730746_buziaczki8.jpg.7d84fa5a3dedd8df81d572a9a9502a7a.jpg

Tak, Sarunia ma to konto, które miała wspólnie z Arusiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2021 o 18:54, kikou napisał:

Ok, możemy zrobić test na lamblie ale niestety jest jeszcze jeden poważny problem. Kiedy kupka zrobiła się normalna w konsystencji Dunio sporo się napinał zanim doszło do wypróżnienia, kupka jest spłaszczona i ze smużkami krwi. W nowym tygodniu musze go umówić na usg , szczególnie prostaty, jedno jąderko jest też jakby  większe

Ojej to niedobrze:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...