Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

13 godzin temu, ewu napisał:

Elu jesteś jak błyskawica:):):) Wchodzę żeby naskrobać o Duniu a elik już wszystko przekazała:):):):)

Basieńko, to tak w przelocie pomiędzy badaniem krwi, a wizytą u groomera z Alfikiem, a górą zakupów dla siebie i dla sąsiadki i jeszcze pracami domowymi. Dzisiaj miałam baaaardzo zabiegany dzień i padam na pisk. Musiałam zrobić badanie krwi, bo w przyszłym tygodniu mam rezonans mózgu i muszę przynieść wyniki. Zastanawiam się po co do rezonansu mózgu potrzebne są wyniki z badania krwi.

Biedny Duniaszek  :(  Malusi chorusi :(  Niedomykanie zastawki i niedoczynność tarczycy to problemy moich kolejnych piesków domowych  :(  Na niedomykanie zastawki mój Binguś dostawał cardisure , a Alfik na niedoczynność tarczycy dostaje euthyrox. Dobrze, że już jutro jego koszmarne dotychczas życie ulegnie zdecydowanej poprawie.  Bardzo się z tego cieszę, ale niestety także bardzo się boję o finanse. Jego leczenie nie będzie tanie, a leki prawdopodobnie będzie musiał zażywać już zawsze. 

Link to comment
Share on other sites

Kasiu   1393941125_dzikujpiknie.png.adc3eac537e71af4256f751232f7480b.png    za pierwsze zdjęcia bidulka

Jak zwykle, lajków kiedy są potrzebne, to ich nima :(

 

Pakuję się teraz na wyjazd na działkę. Wreszcie ładna pogoda się zrobiła więc roboty będzie tam huk!  Wpadłam tylko zobaczyć co na bazarku i zobaczyłam powiadomienia o nowych postach na tym wątku. Musiałam zobaczyć Dunia na wolności. PIĘKNY!  Będę dopiero wieczorem  :(   Ale nie zostawiajcie biedunia samego, odwiedzajcie go, proszę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2021 o 12:05, elik napisał:

Poprzednie deklaracje dla Saruni i Arusia razem. Bardzo proszę o aktualizację deklaracji, biorąc pod uwagę rozdzielenie finansów na dwa psiaki.
Jeśli ktoś deklarował wpłaty tylko dla Arusia i nie będzie kontynuował wpłat na Dunio, to bardzo proszę o informację.

    .... 20,00 zł  -  Figunia 
    .... 30,00 zł  -  ania75 
    .... 20,00 zł  -  christo_fair                  

    .... 20,00 zł  -  yucca                          

    .... 15,00 zł  -  Mazowszanka13      

   .. .. 10,00 zł  -  ludwa                         

    .... 20,00 zł  -  ona03                      

    .... 10,00 zł  -  WiosnaA        

    .... 20,00 zł  -  jaguska       

 

Miesięczny koszt pobytu w hotelu to kwota 290,00 zł.  Z uwagi na wiek psiaczków trzeba dodatkowo mieć fundusze na wizyty u weta, badania i leki oraz specjalistyczną karmę. Takie są wymogi starszego wieku. Tylko jeden z moich pięciu podopiecznych ma pełną  deklarację, pozostałym "dorabiam" bazarkami, ale coraz trudniej jest uzupełnić brakujące kwoty.
 

Deklaracje stałe dla Saruni :

    .... 10,00 zł  -  Jolanta08  
    .... 25,00 zł  -  elik 
         50,00 zł  -  Pani Anna G-R 
    .... 30,00 zł  -  teresaa118
    .... 10,00 zł  -  guccio 
    .... 20,00 zł  -  MALWA
    .... 25,00 zł  -  Kas1
    .... 10,00 zł  -  Radek 
         20,00 zł  -  Siostra elficzkowa
    .... 1 0,00 zł  -  ona03     

= = = = = = = = = = = = = = = = = 
     210,00 zł

 

Deklaracje stałe dla Dunia:

    .... 25,00 zł  -  elik  
         10,00 zł  -  Nesiowata
         50,00 zł  -  limonka80
         40,00 zł  -  Agnieszka znajoma elik
         30,00 zł  -  betka
         50,00 zł  -  Pani Anna G-R
    .... 30,00 zł  -  teresaa118
    .... 20,00 zł  -  guccio 
         20,00 zł  -  Siostra elficzkowa
    .... 1 0,00 zł  -  Radek
    .... 1 0,00 zł  -  ona03   

= = = = = = = = = = = = = = = = =
     295,00 zł

              

 

:(:(...Odpoczywaj spokojnie Arusiu [*]

 

Bardzo mi przykro Elu,przepraszam pieski!....ale nie będę mogła dalej kontynuować deklaracji :(

 

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty dla Dunia na nowe konto:

2.05.    ona03           80 zł

4.05     limonka80  100 zł

4.05     Nesiowata    10 zł

4.05     dwbem          25 zł

4.05     betka              70 zł

4.05     mari23            30 zł

5.05     Radek             10 zł

6.05     jaguska         10 zł

Razem 335 zł

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kikou napisał:

Jeszcze nie ma Dunia a  już mam wyniki malutkiego. 

Jest kilka poważnych problemów. :(

Anaplazmoza (był osobny test), kiepska morfologia i niedoczynność tarczycy

IMG_20210505_215713.jpg

Screenshot_2021-05-05-21-56-42-458_com.google.android.apps.docs.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Ten cukier tez niski. Martwię się:( A czy anemia może być przez pasożyty?

Tak, ta zła morfologia i anemia to od anaplazmozy, juz byliśmy po leki. To długa przeprawa, mały musi brać bardzo mocny antybiotyk 3 tygodnie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mgog napisał:

Jaki vetmedin jest potrzebny mam po mojej zmarłej Gapci 2,5 i 10 mg. I mam jeszcze wiele innych leków na serce może któryś się przyda. Chętnie przekażę.

Byłoby super, tylko dopytam jaka dawka.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Onaa napisał:

Myślałam że Dunio dopiero wyjeżdża a on już na miejscu :). Dzisiaj wreszcie będzie miał okazję wąchać trawkę do woli.

Jak zobaczyłam Dunia na trawce, bez krat, to poleciały łezki wzruszenia. Żeby jeszcze jego stan fizyczny udało się poprawić na tyle, żeby mógł czerpać radość z życia, to będzie super  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

 

:(:(...Odpoczywaj spokojnie Arusiu [*]

 

Bardzo mi przykro Elu,przepraszam pieski!....ale nie będę mogła dalej kontynuować deklaracji :(

 

Aniu kochana, deklarowałaś wpłaty na rok, a wpłacałaś przez 2 i to nie przez zapomnienie, bo przypomniałam Ci, że rok już upłynął. Aniu, bardzo serdecznie dziękuję Ci za dotychczasową pomoc dla seniorów. Jestem Ci za to bardzo wdzięczna. Wiem, że przyjęłaś na siebie zobowiązania, które wiążą się z wydatkami finansowymi więc rozumiem Twoja decyzję. Bardzo dziękuję Ci za tą informację. Proszę zaglądaj do nas i dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

 

Finanse Dunia na dzień 06.06.2021

445 zł

Dziękuję Wszystkim z całego serca:)

 

Basieńko,bardzo dziękuję, już wszystkie wpłaty zanotowane w poście rozliczeniowym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ewu napisał:

 

Dunio zna wnetrze mieszkania, zaglada na ludzkie jedzonko. Ma dziwne sensacje brzuszkowe, po przyjeździe zrobil kawalek bardzo twardej kupki, a potem przez caly dzień dużo rzadkich plamek. No ale juz dzisiaj wystartowaliśmy z antybiotykiem i probiotykiem, może się unormuje.

IMG_20210506_163116.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Dunio zna wnetrze mieszkania, zaglada na ludzkie jedzonko. Ma dziwne sensacje brzuszkowe, po przyjeździe zrobil kawalek bardzo twardej kupki, a potem przez caly dzień dużo rzadkich plamek. No ale juz dzisiaj wystartowaliśmy z antybiotykiem i probiotykiem, może się unormuje.

IMG_20210506_163116.jpg

 Dunio chce być blisko ludzia :) Kochany. 

Bidulek  :( Może to być spowodowane nadczynnością tarczycy. Czy dało się już zauważyć jaki ma charakter?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Jaką Dunio ma miłą, poczciwą mordkę.... wcześniejsze zdjęcia nie oddawały jego uroku, a jaki śmiały, już by chciał na kolana :-))

Ależ się cieszę że jest już w domu....

Też tak go odebrałam  :)    Miła, poczciwa morduchna  :)   I radość, że już będzie tylkolepiej.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ewu napisał:

Wpłaty dla Dunia stan na dzień 29.04.2021

Nesiowata 10 zł

Anna G-R 50 zł

Pani Agnieszka od elik 40 zł

mdk8 10 zł

Razem 110 zł

Przelane na nowe konto

 

11 godzin temu, ewu napisał:

Wpłaty dla Dunia na nowe konto:

2.05.    ona03           80 zł

4.05     limonka80  100 zł

4.05     Nesiowata    10 zł

4.05     dwbem          25 zł

4.05     betka              70 zł

4.05     mari23            30 zł

5.05     Radek             10 zł

6.05     jaguska         10 zł

Razem 335 zł

Bardzo serdecznie dziękuję Wam

za pomoc dla Dunio

408878512_kwiatw.jpg.d5ae9a73e914d5acf272808fa8af463e.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...