Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Po zapłaceniu za hotel, na wspólnym  koncie Saruni i Arusia [*] pozostała kwota 643,77 zł.
Chciałabym Was, drodzy Darczyńcy prosić o zgodę na przekazanie części tej kwoty - 200,00 zł na początek dla Danio.
Czy zgadzacie się na taki podział pozostałej kwoty?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Chciałabym Was, drodzy Darczyńcy prosić o zgodę na przekazanie części tej kwoty - 200,00 zł na początek dla Danio.

Pomysł bardzo dobry. Dla Saruni nie zabraknie pieniędzy? Bo tylko to mogłoby ewentualnie utrudniać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Jeśli Saruni nie braknie pieniędzy na pobyt i leczenie to może być. Trzeba pamiętać ,że Sara nie ma pełnych deklaracji.Mizianko dla sunieczki 🙂

 

2 godziny temu, Radek napisał:

Pomysł bardzo dobry. Dla Saruni nie zabraknie pieniędzy? Bo tylko to mogłoby ewentualnie utrudniać. 

Sarunia nie ma jeszcze pełnej kwoty deklaracji, ale jeszcze spora ilość osób nie wypowiedziała się odnośnie dotychczasowych deklaracji i mam nadzieje, że nie zostawią suni w potrzebie, ale jeśli taka jest Wasza wola, to pozostawię kasiorkę tak, jak jest :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

 

Sarunia nie ma jeszcze pełnej kwoty deklaracji, ale jeszcze spora ilość osób nie wypowiedziała się odnośnie dotychczasowych deklaracji

Ja się do Saruni dorzucam 🙂 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

 

Sarunia nie ma jeszcze pełnej kwoty deklaracji, ale jeszcze spora ilość osób nie wypowiedziała się odnośnie dotychczasowych deklaracji i mam nadzieje, że nie zostawią suni w potrzebie, ale jeśli taka jest Wasza wola, to pozostawię kasiorkę tak, jak jest :)

Jeśli Sara będzie miała komplet deklaracji to jestem za, jak najbardziej ale w przeciwnym wypadku mam wątpliwości bo wtedy wystarczyłoby tylko na 2 miesiące opłaty za hotelik ,bez dodatkowych kosztów i zaczęło by być krucho. Zaznaczam ,że to jest moje zdanie ale zgodzę się z każdą decyzją większości :)

Link to comment
Share on other sites

Poprzednie deklaracje dla Saruni i Arusia razem. Bardzo proszę o aktualizację deklaracji, biorąc pod uwagę rozdzielenie finansów na dwa psiaki.
Jeśli ktoś deklarował wpłaty tylko dla Arusia i nie będzie kontynuował wpłat na Dunio, to bardzo proszę o informację.

    .... 20,00 zł  -  Figunia 
    .... 30,00 zł  -  ania75 
    .... 20,00 zł  -  christo_fair                  

    .... 20,00 zł  -  yucca                          

    .... 15,00 zł  -  Mazowszanka13      

   .. .. 10,00 zł  -  ludwa                         

    .... 20,00 zł  -  ona03                      

    .... 10,00 zł  -  WiosnaA        

    .... 20,00 zł  -  jaguska       

 

Miesięczny koszt pobytu w hotelu to kwota 290,00 zł.  Z uwagi na wiek psiaczków trzeba dodatkowo mieć fundusze na wizyty u weta, badania i leki oraz specjalistyczną karmę. Takie są wymogi starszego wieku. Tylko jeden z moich pięciu podopiecznych ma pełną  deklarację, pozostałym "dorabiam" bazarkami, ale coraz trudniej jest uzupełnić brakujące kwoty.
 

Deklaracje stałe dla Saruni :

    .... 10,00 zł  -  Jolanta08  
    .... 25,00 zł  -  elik 
         50,00 zł  -  Pani Anna G-R 
    .... 30,00 zł  -  teresaa118
    .... 10,00 zł  -  guccio 
    .... 20,00 zł  -  MALWA
    .... 25,00 zł  -  Kas1
    .... 10,00 zł  -  Radek 
         20,00 zł  -  Siostra elficzkowa
    .... 1 0,00 zł  -  ona03     

= = = = = = = = = = = = = = = = = 
     210,00 zł

 

Deklaracje stałe dla Dunia:

    .... 25,00 zł  -  elik  
         10,00 zł  -  Nesiowata
         50,00 zł  -  limonka80
         40,00 zł  -  Agnieszka znajoma elik
         30,00 zł  -  betka
         50,00 zł  -  Pani Anna G-R
    .... 30,00 zł  -  teresaa118
    .... 20,00 zł  -  guccio 
         20,00 zł  -  Siostra elficzkowa
    .... 1 0,00 zł  -  Radek
    .... 1 0,00 zł  -  ona03   

= = = = = = = = = = = = = = = = =
     295,00 zł

              

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jolanta08 napisał:

Jeśli Sara będzie miała komplet deklaracji to jestem za, jak najbardziej ale w przeciwnym wypadku mam wątpliwości bo wtedy wystarczyłoby tylko na 2 miesiące opłaty za hotelik ,bez dodatkowych kosztów i zaczęło by być krucho. Zaznaczam ,że to jest moje zdanie ale zgodzę się z każdą decyzją większości :)

Raczej odstąpię od mojego zamysłu. Faktycznie Sarunia jest poważnie chora i w każdej chwili może potrzebować wsparcia farmakologicznego. Niech zostanie jak jest  :)  Dzięki za podpowiedź  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2021 o 12:47, elik napisał:

Witaj Gabrysiu  :)  Kombinujemy z Basią transport, bo czekanie na bezpłatny ze schrony może potrwać długo. Muszą być co najmniej 3 psiaki, a kiedy będą??? Kiedy zbierze się taka ilość psiaków do przewiezienia i to jeszcze w jednym kierunku???
W tej sytuacji w grę wchodzi tylko płatny transport. Twoja propozycja jest więc jak strzał w dziesiątkę i ogromnie Ci dziękuję 
1748299986_dzikuj.jpg.96eb41743ccd01d8f6d177ccc67659cb.jpg

Ze schronu do hotelu jest około 300 km w jedną stronę + bramki na A4.

 

Dnia 1.05.2021 o 13:20, Radek napisał:

Na pewno zajrzę gdy bazarek będzie. 

Dostałam wiadomość od Basi, że udało jej się znaleźć transport koszt 580 zł

Zapraszam serdecznie na bazarek kilometrowy:

Bazarek kilometrowy. Do pokonania 580 km. Mały, przerażony Dunio - na starość trafił do schroniska. Prosi o wspatcie na transport, by pojechać do kikou. Czy zdą

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

ja jak zwykle wplace swoje alimenty dopiero w lipcu, a wiec w nastepnych miesiacach nie bedzie odemnie wplat

Tak, pamiętam  :)   Dla Saruni masz wpłacone alimenty  :) do czerwca włącznie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

 

Dostałam wiadomość od Basi, że udało jej się znaleźć transport koszt 580 zł

Zapraszam serdecznie na bazarek kilometrowy:

Bazarek kilometrowy. Do pokonania 580 km. Mały, przerażony Dunio - na starość trafił do schroniska. Prosi o wspatcie na transport, by pojechać do kikou. Czy zdą

Bardzo, bardzo, bardzo  serdecznie dziękuję Gabrysiu  za to wielkie wsparcie dla Dunia

1049238443_dziki.gif.20da8fbf334917c50671ea5ffc073798.gif    443766750_dzikujzserca.gif.e83cad165f5c41d9b81430ee01dedb18.gif     1541356093_kwiatki2.gif.242c30c6a8d8bfc2fb82630ae6464c2b.gif

Lece na bazar!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Dunio ma niedomykalność zastawki i lekko powiększoną komorę serca. Nie jakoś tragicznie ale musi przyjmować Vetmedin.

Jutro wyrusza bladym świtem i o 8.30 ma być już u kikou.

Trzymam kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Dunio ma niedomykalność zastawki i lekko powiększoną komorę serca. Nie jakoś tragicznie ale musi przyjmować Vetmedin.

Jutro wyrusza bladym świtem i o 8.30 ma być już u kikou.

To bardzo bladym świtem ;) Dobrze, że już wyrusza i trafi w opiekuńcze ramiona kikou :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...