Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

Powodzenia Kolusiu! Nie martw się , wszystko będzie dobrze. Jaka ona bida znowu  na zdjęciu w tym kontenerku, zawsze to jest duży stres dla psiaczka jak jedzie z dt/hoteliku do swojego nowego domku. Oby wszystko się dobrze ułożyło, a Kolusia szybko poczuła się dobrze w swojej Rodzinie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Powodzenia malutka, bądz już tylko szczęśliwa!

Mnie też za każdym razem,  jak psiaki wyjezdżają do swoich domów,  pęka serce i panikuję :(

Szkoda, ze nnie można im wytłumaczyć, ze ta przeprowadzka  to z miłości i troski o  dalszy psi los.

Trzymam kciuki za sunię, jedziesz maleńka do siebie!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Powodzenia Kolusiu! Nie martw się , wszystko będzie dobrze. Jaka ona bida znowu  na zdjęciu w tym kontenerku, zawsze to jest duży stres dla psiaczka jak jedzie z dt/hoteliku do swojego nowego domku. Oby wszystko się dobrze ułożyło, a Kolusia szybko poczuła się dobrze w swojej Rodzinie.

 

1 godzinę temu, Tola napisał:

Powodzenia malutka, bądz już tylko szczęśliwa!

Mnie też za każdym razem,  jak psiaki wyjezdżają do swoich domów,  pęka serce i panikuję :(

Szkoda, ze nnie można im wytłumaczyć, ze ta przeprowadzka  to z miłości i troski o  dalszy psi los.

Trzymam kciuki za sunię, jedziesz maleńka do siebie!

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Kolia, sunieczko śliczna. Musi byc troszeczkę gorzej, aby później było już tylko lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki, aby stres szybko minął i obyś była już tylko szczęśliwa w tym domku!. emotikony na gg serca

Czekam z niecierpliwością na wieści...

 

Dziękuję kochane,że zaglądacie i za Wasze wpisy.To bardzo wiele znaczy i lżej znosi się oczekiwanie na wiadomości.Jeszcze nic nie wiem....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Tak samo Anulko pomyślałam.

Biedula zaniepokojona .Gdyby wiedziała ,że jedzie do swojego domku...że to już daj Boże ostatnia taka jej podroż w nieznane 

 

Kolia taka bidna na zdjęciach. Niby człowiek wie, ze psina jedzie do swojego domu itp. Ale mimo wszystko te smutne oczka, zdezorientowanie.. rusza nas, a co dopiero Kolinka musi czuć w podróży.  Ona nic nie wie, ale kwestia czasu a się dowie: ) ze to nie Radysy, a DOM :)

No nic czekamy na wiadomości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla pieska, to wielki stres. Nie wie dokąd jedzie, co ją czeka, co zobaczy. Moją sunię sami wieźliśmy do nowego, naszego domu. Całe dwie godziny drżała, mimo głasków i czułych słówek. Całą noc spała przy mnie, a rano na dzień dobry wylizała mi całą twarz.

I było już, jakby od zawsze tu była. Tego też życzę Kolince - szybkiego zaklimatyzowania się w nowym domku I wspaniałego życia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ainana napisał:

Kolia taka bidna na zdjęciach. Niby człowiek wie, ze psina jedzie do swojego domu itp. Ale mimo wszystko te smutne oczka, zdezorientowanie.. rusza nas, a co dopiero Kolinka musi czuć w podróży.  Ona nic nie wie, ale kwestia czasu a się dowie: ) ze to nie Radysy, a DOM :)

No nic czekamy na wiadomości.

 

1 godzinę temu, IlonaS napisał:

Dla pieska, to wielki stres. Nie wie dokąd jedzie, co ją czeka, co zobaczy. Moją sunię sami wieźliśmy do nowego, naszego domu. Całe dwie godziny drżała, mimo głasków i czułych słówek. Całą noc spała przy mnie, a rano na dzień dobry wylizała mi całą twarz.

I było już, jakby od zawsze tu była. Tego też życzę Kolince - szybkiego zaklimatyzowania się w nowym domku I wspaniałego życia.

Dostałam przed chwilą krótką wiadomość od Pana Konrada,że Kolia już w swoim domku.Bardzo się cieszę,że szczęśliwie dojechali a więcej info pewnie będzie trochę później.

Stres jest zawsze gdy pies zmienia miejsce pobytu i nie łatwo mu w tych pierwszych godzinach i dniach.Ale tylko w taki sposób możemy im pomóc w znalezieniu już docelowego miejsca,w którym za jakiś czas poczują się dobrze i bezpiecznie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wklejam pierwsze wiadomości od p.Ani bo na nie też bardzo czekaliśmy :)

Pani Bogusiu!
Kolia jest już z nami.
Jesteśmy po pierwszym spacerze. Nawet załatwiła swoje potrzeby.
Wszystko poznaje, chodzi po całym mieszkaniu, zjadła, napiła się i wskoczyła na kanapę.
W stosunku do Amika chyba będzie dominująca, ale zobaczymy.
Dobrej nocy.
Jutro się skontaktuję.
Pozdrawiamy!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Wklejam pierwsze wiadomości od p.Ani bo na nie też bardzo czekaliśmy :)

Pani Bogusiu!
Kolia jest już z nami.
Jesteśmy po pierwszym spacerze. Nawet załatwiła swoje potrzeby.
Wszystko poznaje, chodzi po całym mieszkaniu, zjadła, napiła się i wskoczyła na kanapę.
W stosunku do Amika chyba będzie dominująca, ale zobaczymy.
Dobrej nocy.
Jutro się skontaktuję.
Pozdrawiamy!!!

Mamy wieści!  :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak miło czytać takie wieści. Nie tak dawno my byliśmy w strachu co też powie nasza psina , jak tu państwo wrócą z wczasów z...inną sunią !!! Ale miłość była od pierwszej chwili. Granice stawiała rezydentka,ale teraz to Mia ,którą przywieźliśmy z domku Szafirki , włazi starszej siostrze na głowę. Nie ma, że  pada, śnieg czy wiatr!!!! Szalejemy!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniałe wieści i oby już tak zostało :)

Trochę nerwy odpuściły .

Jestem ciekawa co przyniesie jutrzejszy dzień.

 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzisiejszy dzień będzie jeszcze lepszy!Powodzenia Kolinko - jesteś u siebie!

 

38 minut temu, Ainana napisał:

Krótko i na temat;) 

Czekamy na wiesci od kolinkowej Pani.

Poranne wieści już są i to całkiem niezłe :)Ustawianie hierarchii w stadzie,co jest zjawiskiem normalnym, tylko musi być pod kontrolą i o tym p.Ani napisałam.Kolia była tyle czasu w schronie, wiec walka o miskę jest w niej na pewno silnie zakorzeniona.Wszystko powinno się z czasem unormować.

Dzień dobry Pani Bogusiu!
Noc minęła spokojnie. Amik spał w pokoju z dziewczynkami, a Kolia w pokoju z nami. Bardzo chciała spać z nami w łóżku, ale na razie musi zadowolić się legowiskiem.
Rano na spacerze bardzo bała się ulicznego ruchu.
Rano z  Amikiem w domu trochę się pobawiła.
Psy zjadły śniadanko - Kolia dominująca nie dawała zjeść Amikowi, on oczywiście nie był z tego zadowolony, ale skończyło się na warknięciach.
Zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiamy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muszą się psiaki dograć :)

 Nie wiem czy Pani powinna już od początku w takich sytuacjach jak podczas jedzenia uspokajać Kolinkę aby dziewczyna wiedziała ,że nie ma po co powarkiwać?:)że ma swoją miseczkę a braciszek swoją i nikt nikomu nic nie zabierze :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Muszą się psiaki dograć :)

 Nie wiem czy Pani powinna już od początku w takich sytuacjach jak podczas jedzenia uspokajać Kolinkę aby dziewczyna wiedziała ,że nie ma po co powarkiwać?:)że ma swoją miseczkę a braciszek swoją i nikt nikomu nic nie zabierze :)

 

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Ja bym jednak karmila je w odleglych katach pomieszczenia, mie obok siebie. Jedynie obserwujac czy nikt nikomu nie "przeszkadza"

A poza tym wiesci rewelacyjne :) :)

Pani Ania ma pojęcie o psiakach.Napisałam jej też rano,jak najlepiej w takich sytuacjach postępować i prze wszystkim obserwować zachowania psiaków,zwłaszcza w tych pierwszych dniach.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...