Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

To cudownie, że Kolia spotkała na swojej drodze wspaniałych ludzi, dzięki temu teraz będzie mogła się cieszyć Swoim prywatnym, kochającym domkiem :) Super!

Może jeszcze uda się kolejnej bidzie dac dom, tym razem w Świdnicy...   

Link to comment
Share on other sites

Są jeszcze zapytania o Kolię, ale już mówię, że ogłoszenie nieaktualne. Transport do którego dołączy drugi pies jest umówiony na 25 marca. Jeśli zgłosi się ktoś inny chętny na podróż, to Kolia będzie mogła pojechać wcześniej. Rozmawiałam z Panią z Radomia o transporcie, pytała mnie też jeszcze na co zwrócić uwagę, czego Kolia się obawia, czego nie lubi. Myślę, że przekazałam wszystko i nie będzie niespodzianek, no chyba, że te miłe :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Są jeszcze zapytania o Kolię, ale już mówię, że ogłoszenie nieaktualne. Transport do którego dołączy drugi pies jest umówiony na 25 marca. Jeśli zgłosi się ktoś inny chętny na podróż, to Kolia będzie mogła pojechać wcześniej. Rozmawiałam z Panią z Radomia o transporcie, pytała mnie też jeszcze na co zwrócić uwagę, czego Kolia się obawia, czego nie lubi. Myślę, że przekazałam wszystko i nie będzie niespodzianek, no chyba, że te miłe :)

Transport na 25 przewidywany,więc p.Ania będzie miała czas, aby zamówić adresówkę i zakupić niezbędne akcesoria :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomość od Hani,że niestety ale Pani z Warszawy zrezygnowała, więc nie będzie łączonego transportu na 25.03.Poszłam na Fb aby przeglądnąć transportowe czy czasem ktoś nie oferuje w kierunku Radomia i wyobraźcie sobie,że tak! Dosłownie 15min wcześniej napisał p.Konrad,że jutro jedzie na trasie Radom-Głogów i tego samego dnia wraca :) Szybciutko do niego napisałam i zgodził się podjechać do Hoteliku aby nie przepakowywać już Kolii w Głogowie i zawiezie jutro do Radomia :) Koszt 450zł. Hania powiadomiona i jest w kontakcie z p.Konradem,jak również powiadomiłam p.Anię.Przesłała mi pełne dane do sporządzenia umowy adopcyjnej i  kopie wyśle na adres Anuli.Pan Konrad otrzymał adres i nr tel. do Radomia a także do Hoteliku.Czasami jednak uda się coś ważnego załatwić i to w niespełna godziny :) 

Prosimy na jutro o kciuki! :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że niestety ale Pani z Warszawy zrezygnowała więc nie będzie tłączonego transportu na 25.03.Poszłam na Fb aby przeglądnąć transportowe czy czasem ktoś nie oferuje w kierunku Radomia i wyobraźcie sobie,że tak! Dosłownie 15min wcześniej napisał p.Konrad,że jutro jedzie na trasie Radom-Głogów i tego samego dnia wraca :) Szybciutko do niego napisałam i zgodził się podjechać do Hoteliku aby nie przepakowywać już Kolii w Głogowie i zawiezie jutro do Radomia :) Koszt 450zł. Hania powiadomiona i jest w kontakcie z p.Konradem,jak również powiadomiłam p.Anię.Przesłała mi pełne dane do sporządzenia umowy adopcyjnej i jak kopie wyśle na adres Anuli.Pan Konrad otrzymał adres i nr tel. do Radomia a także do Hoteliku.Czasami jednak uda się coś ważnego załatwić i to w niespełna godziny :) 

Prosimy na jutro o kciuki! :)

Kciuki zaciśnięte!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że niestety ale Pani z Warszawy zrezygnowała więc nie będzie tłączonego transportu na 25.03.Poszłam na Fb aby przeglądnąć transportowe czy czasem ktoś nie oferuje w kierunku Radomia i wyobraźcie sobie,że tak! Dosłownie 15min wcześniej napisał p.Konrad,że jutro jedzie na trasie Radom-Głogów i tego samego dnia wraca :) Szybciutko do niego napisałam i zgodził się podjechać do Hoteliku aby nie przepakowywać już Kolii w Głogowie i zawiezie jutro do Radomia :) Koszt 450zł. Hania powiadomiona i jest w kontakcie z p.Konradem,jak również powiadomiłam p.Anię.Przesłała mi pełne dane do sporządzenia umowy adopcyjnej i jak kopie wyśle na adres Anuli.Pan Konrad otrzymał adres i nr tel. do Radomia a także do Hoteliku.Czasami jednak uda się coś ważnego załatwić i to w niespełna godziny :) 

Prosimy na jutro o kciuki! :)

Bogusik,Kocham Cię za to i nie tylko.A ja się już zamartwiałam.Napisałam na transportowym także o transport z nikłą nadzieją.

                                                                                    kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

Kolię trzeba dobrze zabezpieczyć przed wsadzeniem jej do samochodu,adresówka koniecznie,szelki,obroża,smycz.Nie wiem czy będzie jechała w kontenerku bo jak nie to koniecznie na postoju najpierw smycz w rękę a później otwieranie drzwi.Dobrze by było Kolię jeszcze dodatkową drugą smyczą przywiązać do górnej rączki w samochodzie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że niestety ale Pani z Warszawy zrezygnowała więc nie będzie tłączonego transportu na 25.03.Poszłam na Fb aby przeglądnąć transportowe czy czasem ktoś nie oferuje w kierunku Radomia i wyobraźcie sobie,że tak! Dosłownie 15min wcześniej napisał p.Konrad,że jutro jedzie na trasie Radom-Głogów i tego samego dnia wraca :) Szybciutko do niego napisałam i zgodził się podjechać do Hoteliku aby nie przepakowywać już Kolii w Głogowie i zawiezie jutro do Radomia :) Koszt 450zł. Hania powiadomiona i jest w kontakcie z p.Konradem,jak również powiadomiłam p.Anię.Przesłała mi pełne dane do sporządzenia umowy adopcyjnej i jak kopie wyśle na adres Anuli.Pan Konrad otrzymał adres i nr tel. do Radomia a także do Hoteliku.Czasami jednak uda się coś ważnego załatwić i to w niespełna godziny :) 

Prosimy na jutro o kciuki! :)

Świetne wieści - szkoda tylko, że jak zwykle jestem bez lajków.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Kciuki zaciśnięte!!!

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaciskam!!Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Świetne wieści - szkoda tylko, że jak zwykle jestem bez lajków.

Bardzo kochane dziękuję za kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bogusik,Kocham Cię za to i nie tylko.A ja się już zamartwiałam.Napisałam na transportowym także o transport z nikłą nadzieją.

                                                                                    kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0107

Kolię trzeba dobrze zabezpieczyć przed wsadzeniem jej do samochodu,adresówka koniecznie,szelki,obroża,smycz.Nie wiem czy będzie jechała w kontenerku bo jak nie to koniecznie na postoju najpierw smycz w rękę a później otwieranie drzwi.Dobrze by było Kolię jeszcze dodatkową drugą smyczą przywiązać do górnej rączki w samochodzie.

Anulko wiesz,że ja Ciebie też mocno kocham i dziękuję Bogu,że mam taką wspaniałą siostrę :)

Wszystkie zabezpieczenia będą.Pan Konrad ma swoje transporterki i właśnie prosił o zdjęcie Kolii aby mógł ocenić jaki będzie najlepszy.Przesłałam mu 3 zdjęcia i podałam wagę Kolii.Jak zobaczył to mi napisał,że śliczna! :) Właśnie dla bezpieczeństwa i żeby jej nie stresować przekładaniem w Głogowie do jego kontenerka,sam zaproponował,że przyjedzie do hoteliku :) U Hani będzie ok 13-14 a w Radomiu wieczorem.Jestem z p.Anią w stałym kontakcie :)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2019 o 20:38, Poker napisał:

super wieści. P. Konrad wygląda na fajnego człowieka. Szerokiej drogi życzę.

Też odniosłam takie wrażenie,że to fajny i porządny człowiek:)

Dnia 18.03.2019 o 21:03, b-b napisał:

Jak to życie lubi nam robić różne psikusy.

Zaciskam z całych sił :)

Samo życie Bogduniu! :) Jak mówiłam dzisiaj p.Ani,że wszystko się pozmieniało i właściwie cudem udało się znaleźć transport na jutro,to oprócz podziękowań jeszcze usłyszałam,że chyba tak było zapisane tam na górze i to przeznaczenie :)

Dziękuję za kciuki!:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

ń jeszcze usłyszałam,że chchba tak było zapisane tam na górze i to przeznaczenie :)

 

Tak tylko mógł powiedzieć TEN domek. Już małą kochają i nie mogą się doczekać jej przyjazdu :D Fajnie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Tak tylko mógł powiedzieć TEN domek. Już małą kochają i nie mogą się doczekać jej przyjazdu :D Fajnie!

O tak! To trzeba było słyszeć w głosie ile radości sprawiła im ta wiadomość :) Mam tylko nadzieję,że Kolia dogada się z rezydentem i odwrotnie i szybko się zaaklimatyzuje w tym domku :) 

Nerwówka zapewniona na najbliższe dni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...