Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

Czy taki może być czy coś zmienić?

1866993114_pusia1.jpg.368efc53f97639c6a23b0e3e181ade37.jpg

 

pusia2.jpg.7633da6050f1f089fb2efb6475571bc5.jpg

Bogduniu z całego serca dziękuję za śliczne banerki! :) Takie ładne,że nie wiadomo który wybrać...:)

31 minut temu, Tola napisał:

Ja też zapisuję się u pięknej suni, jak dobrze, ze jest juz bezpieczna.

Tyle cierpienia i smutku  tych oczach, ale teraz będzie już tylko lepiej.

Witamy Martuniu na wątku :) Ja też mam taką nadzieję,że jeszcze zobaczymy sunię uśmiechniętą.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, nulka07 napisał:

Będę zaglądać do suni.  U szafirki była nasza Mijka. Wtedy Ula. Jejku jak to dawno się wydaje:) Sunia jest piękna i te oczy....Głaski ,głaski,głaski.Oby znalazła dom na stałe jak nasza szalona i kochana psinka. Sciskam Szafirkowo:)

Super,że będziesz zaglądać i kibicować Kolii :) A Uleńka teraz Mia miała ogromne szczęście,że do Was trafiła :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

Super,że będziesz zaglądać i kibicować Kolii :) A Uleńka teraz Mia miała ogromne szczęście,że do Was trafiła :)

Dziękujemy:) Tak miało być.Miała być nasza. Oby takich zrządzeń losu było jak najwięcej. Wierzę,że i  ta sunia będzie miała szczęście. Ale gdyby nie wkład w ogłoszenia, córka  nie wypatrzyłaby jej. Tak więc warto walczyć i udostępniać, mówić , że pies po przejściach  potrafi pokochać i zaakceptować drugiego psa,koty sąsiadów i nowych ludzi. Będę kibicować;)

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, nulka07 napisał:

Dziękujemy:) Tak miało być.Miała być nasza. Oby takich zrządzeń losu było jak najwięcej. Wierzę,że i  ta sunia będzie miała szczęście. Ale gdyby nie wkład w ogłoszenia, córka  nie wypatrzyłaby jej. Tak więc warto walczyć i udostępniać, mówić , że pies po przejściach  potrafi pokochać i zaakceptować drugiego psa,koty sąsiadów i nowych ludzi. Będę kibicować;)

Wyciągnięte psiaki ze schronu są już psiakami bez kolejnego,porządkowego numeru,przestają być niewidzialne i anonimowe...Mają swoje imię,są pod opieką i obserwacją opiekuna,dzięki któremu mamy opis zachowań i charakteru psiaka.Na tej podstawie możemy robić ogłoszenia,w których treść jest wiarygodna.Nie zawsze domek zgłasza się od razu i czasami to trwa.Ale ja i zapewne nie tylko ja wierzę,że właśnie gdzieś TEN najwspanialszy domek jest i warto poczekać...:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, nulka07 napisał:

Będę zaglądać do suni.  U szafirki była nasza Mijka. Wtedy Ula. Jejku jak to dawno się wydaje:) Sunia jest piękna i te oczy....Głaski ,głaski,głaski.Oby znalazła dom na stałe jak nasza szalona i kochana psinka. Sciskam Szafirkowo:)

Pamiętam Ulę,kibicowałam jej mocno.Znalazła domek jeden z najlepszych u Ciebie.Mijka jest szczęśliwa u Ciebie,cieszę się ogromnie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Wyciągnięte psiaki ze schronu są już psiakami bez kolejnego,porządkowego numeru,przestają być niewidzialne i anonimowe...Mają swoje imię,są pod opieką i obserwacją opiekuna,dzięki któremu mamy opis zachowań i charakteru psiaka.Na tej podstawie możemy robić ogłoszenia,w których treść jest wiarygodna.Nie zawsze domek zgłasza się od razu i czasami to trwa.Ale ja i zapewne nie tylko ja wierzę,że właśnie gdzieś TEN najwspanialszy domek jest i warto poczekać...:)

 

Nadziejka i Magdarynka dla Kolii ktora wyruszyla z Radys po nowe zycie! do 1 marca

Calem serduchem zapraszam

 na kramik , choc maly

 wyczarowalalm wczoraj

 dla cudnej czarnuni

 na nowe zycie

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 Niechaj sie spelni najpiekniejsze

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

 

Nadziejka i Magdarynka dla Kolii ktora wyruszyla z Radys po nowe zycie! do 1 marca

Calem serduchem zapraszam

 na kramik , choc maly

 wyczarowalalm wczoraj

 dla cudnej czarnuni

 na nowe zycie

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 Niechaj sie spelni najpiekniejsze

Z całego serca dziękujemy Nadziejko i Magdarynko za bazareczek dla Kolii :) roza-ruchomy-obrazek-0161.gif

                                                   

Link to comment
Share on other sites

Kolia dzisiaj była u weterynarza na przeglądzie. Sunia ma 2 lata, waży 14 kg. Pazurki przycięte, uszy czyste, szczepienie na choroby zakaźne i odrobaczenie zaliczone, kilka dni po kąpieli dam na sierść krople na pchły i kleszcze, kąpiel zaplanowana na dzisiaj. Kolia została też zaczipowana. Czip jest od nas, nie ma go na fakturze.

IMG_20190221_161843_450x600.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czarnulenko kochana

    zagladam tulinikam

 

koszmar i bezmiar cierpienia..KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

(więcej o tym można poczytać w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/2323587517885478/).

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Kolia dzisiaj była u weterynarza na przeglądzie. Sunia ma 2 lata, waży 14 kg. Pazurki przycięte, uszy czyste, szczepienie na choroby zakaźne i odrobaczenie zaliczone, kilka dni po kąpieli dam na sierść krople na pchły i kleszcze, kąpiel zaplanowana na dzisiaj. Kolia została też zaczipowana. Czip jest od nas, nie ma go na fakturze.

IMG_20190221_161843_450x600.jpg

Haniu a co ze sterylizacją.Jest wysterylizowana,czy nie?

Zaraz przeleję pieniążki za weta.

Link to comment
Share on other sites

Wg weta Kolia nie jest wysterylizowana, umawiać na sterylizację będziemy w przyszłym tygodniu, ponieważ Pani weterynarz jest ze swoją córką w szpitalu i trochę im się plany posypały. Miejmy nadzieję, że córka będzie miała się dobrze i niebawem wszystko wróci do normy.

Kolia jest takim niespokojnym duchem, potrafi przechodzić w kółko po domu około pół godziny co jakiś czas - od drzwi do drzwi, od legowiska do legowiska, jakby szukała czegoś, jakby sama nie wiedziała czego chce. Boi się mopa, boi się klaśnięcia w dłonie, gwałtownych ruchów, głośniejszego mówienia. Reaguje wycofaniem nawet jak inne psy zaczynają szczekać. Kolia obawia się również przechodzenia przez drzwi. Toleruje psy, koty. Do nas podchodzi, ale nie usiądzie w pobliżu, raczej pójdzie gdzieś w kąt, żeby się położyć. Została oczywiście wykąpana, zniosła to w miarę spokojnie, ale wzrok miała taki, że obawiałam się, czy nie zastanawia się nad capnięciem mnie. Dredy wycięte, włosiska wyczesane. Zdjęcia oczywiście z kąta, ale wierzę, że z dnia na dzień będą swobodniejsze.

IMG_20190222_183559_800x600.jpg

IMG_20190222_183603_1_800x600.jpg

IMG_20190222_183605_800x600.jpg

IMG_20190222_183714_450x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, mgog napisał:

Kolia jest śliczna :)

To prawda :)

28 minut temu, nulka07 napisał:

Takie kochane strachajło. No jak tu zaufać tak szybko. Ciągle inne odgłosy, przedmioty, ludzie, zapachy. Ale jest ciepło, brzuszek pełny,    n ikt nie krzyczy, nie bije...zaufam. Jestem taka piękna .Niech mnie ktoś zobaczy!!!

Zgadza się.Dużo nowego zaczęło się dziać w życiu Kolii i musi nauczyć się wszystkiego od początku...

25 minut temu, agat21 napisał:

Biedna psina :( Niczego dobrego nie zaznała od ludzi widocznie do tej pory :(

Tak bidusia,która nie zna co to beztroskie psie dzieciństwo...

17 minut temu, Tola napisał:

Smutasek z Kolii, ale wszystko najgorsze już za nią, oby malutka jak najszybciej to zrozumiała!

Miejmy nadzieję,że za jakiś czas to zrozumie...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nie zna innego życie niż schroniskowe, wszystko jest dla niej nowe. Czuje się jak człowiek wysadzony w dziwnym kraju , gdzie nie zna języka, ani zwyczajów.

Naszych wiele dzikawych tymczasek i strachulców  długo bało się przechodzenia przez drzwi i furtkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...