Jump to content
Dogomania

KOLIA-SMUTNA I ZREZYGNOWANA SUNIA Z RADYS....POMÓŻMY JEJ UWIERZYĆ!!!-0D 19.03.19 W DS. W RADOMIU.


Bogusik

Recommended Posts

39 minut temu, MALWA napisał:

Coś wiadomo jak po nocy  Szafirków ?

 

16 minut temu, Ainana napisał:

Jestem i ja. Kolia już na tle tej trawy wygląda zjawiskowo. A co dopiero będzie za kilka dni. Dziękuję ogromnie za danie jej szansy. No i wyparuje nowych wieści ;)

Fajnie dziewczyny,że zaglądnęłyście :) Z  wiadomościami musimy poczekać na szafirkę....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tianku napisał:

ale historia z tą przemianą w suczkę :) a ja myślałam że to jakaś siostra Kolina :)  

podeślę jednorazowo 20 zł

 

Tianku,serdecznie dziękuję za pomoc.Jesteś drugą osobą,która chce pomóc Kolii.Dziękuję.

Podeślę dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Kolia to śliczna i bardzo spragniona człowieka sunia. Dzisiaj przywitała mnie niepewnie, tuląc się do ściany, ale kiedy usiadłam niedaleko, to podeszła, powąchała, liznęła po kolanie nieśmiało. Na dwór wyszła na ugiętych łapach, obwąchując każdy milimetr otoczenia, ale wracała do domu już wyprostowana, pewniejsza. Niestety smutek jest u niej jest wielki, ogon podniosła tylko na chwilę, gdy podałam jej miseczkę z jedzonkiem.

Sierść matowa, z łupieżem, kupa twarda i biała, czyli standard, jutro już będzie lepiej. Kołtunów jest niewiele, spróbujemy sami ją wykąpać, wyciąć co niepotrzebne i wyczesać.

Wg schroniska Kolia ma 2 lata, została zaszczepiona na wściekliznę 23 lipca 2018 r. Wet jutro na 13.

IMG_20190220_095329_450x600.jpg

IMG_20190220_095459_450x600.jpg

IMG_20190220_095540_450x600.jpg

IMG_20190220_095554_450x600.jpg

IMG_20190220_095625_450x600.jpg

IMG_20190220_095719_800x600.jpg

IMG_20190220_095720_1_800x600.jpg

IMG_20190220_095724_800x600.jpg

IMG_20190220_095728_800x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, szafirka napisał:

Kolia to śliczna i bardzo spragniona człowieka sunia. Dzisiaj przywitała mnie niepewnie, tuląc się do ściany, ale kiedy usiadłam niedaleko, to podeszła, powąchała, liznęła po kolanie nieśmiało. Na dwór wyszła na ugiętych łapach, obwąchując każdy milimetr otoczenia, ale wracała do domu już wyprostowana, pewniejsza. Niestety smutek jest u niej jest wielki, ogon podniosła tylko na chwilę, gdy podałam jej miseczkę z jedzonkiem.

Sierść matowa, z łupieżem, kupa twarda i biała, czyli standard, jutro już będzie lepiej. Kołtunów jest niewiele, spróbujemy sami ją wykąpać, wyciąć co niepotrzebne i wyczesać.

Wg schroniska Kolia ma 2 lata, została zaszczepiona na wściekliznę 23 lipca 2018 r. Wet jutro na 13.

 

IMG_20190220_095728_800x600.jpg

No i mamy Kolinkę w całej okazałości, już bezpieczną. Uśmiechnij się sunia, teraz już będzie tylko lepiej! Śliczna z niej mordunia... Z czasem będzie nie tylko śliczna, ale i wesoła i pewna siebie: )

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Koszt transportu trzech suń 99 zł, zatem koszt jednej 33 zł.

Haniu,to trzeba zaszczepić jeszcze na wirusówki no i piorunem umówić na sterylizację jeżeli nie była ale wygląda na to,że nie była skoro była jako samiec traktowana.Dzięki za wykąpanie malutkiej dla nas to duże odciążenie finansowe.

Po Czesterku została kwota za hotelikowanie za II - 156,00zł to bardzo proszę odlicz za pobyt Kolii 9x12,00zł=108.00zł i za transport 33,00zł=141,00zł.Pozostanie kwota u Ciebie po Czesterze 15,00zł.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Isiak napisał:

Cienko u mnie teraz z kasą, muszę mamie wyprawić urodziny, ale za tydzień wypłata... Zapłacę za transport Kolinki. I Bluni też.

Bardzo,bardzo dziękuję za opłacenie transportu.Ma to duże znaczenie w przypadku Kolii bo prawdopodobnie czeka ją sterylizacja.Założyłam za transport.Podeślę dane do wpłaty aby mi nie umknęło.

9 minut temu, b-b napisał:

Przytupywałam do małej i ja.

Jej smutna minka wyciska łzy ale czas zmieni ją na uśmiechniętą :)

Fajnie Boguniu,że jesteś,pomożesz w ogłoszeniach malutkiej jak nadejdzie pora?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

 

Fajnie Boguniu,że jesteś,pomożesz w ogłoszeniach malutkiej jak nadejdzie pora?

Jasne tylko proszę dobijać się na PW  bo nie zawsze będąc na dogo odwiedzam wszystkie obserwowane wątki. Po prostu brak czasu.

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Bogduniu znajdziesz chwilę czasu i zrobisz suni banerek? Będziemy bardzo wdzięczne...:)

Tekst może taki: Jej oczy mówią wszystko...

Jasne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...