Jump to content
Dogomania

Kupię Masivet 50mg i 150mg


Recommended Posts

2 godziny temu, GosiaRew napisał:

Dzień dobry, czy ktoś ma na sprzedaż Masivet 50mg i 150mg? Suczka moich rodziców pilnie potrzebuje...musi przez miesiąc dostawać 350mg dziennie.

Było takie ogłoszenie,sprobuj,może nadal aktualne.(linki sie nie ładują,więc skopiowałam treść.

"Witam. Mam do sprzedania tabletki masivet 50. Nowe zapakowane opakowanie. 

Pozostalosci po moim piesku który już czuje się dobrze i nie potrzebuje tabletek :) 

cena 240 zł plus koszt wysyłki ewentualnie :) 

kontakt: [email protected]"

 
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, uxmal napisał:

Wytłumaczcie proszę laikowi. ... Masivet jest dopuszczony do obrotu w Polsce (jest na csioz.), więc powinien weterynarz zamówić lek..

W czym jest problem?

Być może czasem opiekun psa..wie lepiej..nie wiem.Z dostępnością leku nie ma problemów.Kto sprzedaje - rozumioem,lek jest drogi,nie został zużyty,ok.W odwrotnę stronę - nie mam pojęcia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lek sprowadzany jest tylko i wyłącznie przez lekarzy weterynarii którzy maja dostęp do hurtowni albo we Francji albo w Anglii. 

W zależności od wagi pieska dobierana jest odpowiednia ilość leku, im większy pies tym drożej wychodzi leczenie. 

Moj piesek ważył 7 kg i koszt leczenia na miesiąc wynosił około 600 zł oczywiście plus kontrole wizyty z wynikami krwi i usg co dwa tygodnie przez ponad pół roku. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...