Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

Jestem u biedusi, serce pęka! Izuniu , dobrze że ją wzięłyście pod swoją opiekę,  musi się udać pomóc suni!  ja na tą chwile tak zadeklarowana, że nie dam rady, ale może jakieś fanciki na bazarek, jeśli ktoś będzie robił!  Izuniu , Agatko, zostaję z Wami i będę przy Was całym sercem a jak tylko się troszeczkę uporam z finansami Miłeczki i Rokiego, będę pamiętała o malutkiej :)

Czy ten domek z Wrocławia ,już całkiem skreślony?   może jako tymczas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

pomysle

 

17 minut temu, anica napisał:

Jestem u biedusi, serce pęka! Izuniu , dobrze że ją wzięłyście pod swoją opiekę,  musi się udać pomóc suni!  ja na tą chwile tak zadeklarowana, że nie dam rady, ale może jakieś fanciki na bazarek, jeśli ktoś będzie robił!  Izuniu , Agatko, zostaję z Wami i będę przy Was całym sercem a jak tylko się troszeczkę uporam z finansami Miłeczki i Rokiego, będę pamiętała o malutkiej :)

Czy ten domek z Wrocławia ,już całkiem skreślony?   może jako tymczas?

Witajcie dziekuje za obecnosc ;)

Ten dom z Wroclawia jest ze mna w kontakcie. Rezygnacja z adopcji nastapila z przyczyn osobistych. Nie drazylam ale napisalam tej Pani ze Nowa Sol jest tak blusko ze w kazdj chwili bedzie mozna ja adoptowac jesli okolicznosci beda juz sprzyjajace

Dzisiaj tez zaprosze Pania tutaj a watek zeby sobie patrzyla, czytala no i tez finansowo troszke pomoze

Takze nie jest zle

Agatka wybrala Blusie i poprosila mnie o pomoc, wiec to jej kolejny radysiaczek po Fejsiko-Zefirku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Dzisiaj wpłynęły też pierwsze pieniądze dla Blusi - od Nesiowatej  i dwbem    

 

 

image.png

Agatko obiecelam pieniazeczek

 ale na dzis nic nie moge nic ..

 przepraszam Blusienko

 jeno kramcik maluni wyczarowalalm

                  serdecznie ogromnie zapraszam

Nadziejkowy maluni dla cudnej Blusi Blusienki-zapraszam serduchem do 1 marca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

Witajcie dziekuje za obecnosc ;)

Ten dom z Wroclawia jest ze mna w kontakcie. Rezygnacja z adopcji nastapila z przyczyn osobistych. Nie drazylam ale napisalam tej Pani ze Nowa Sol jest tak blusko ze w kazdj chwili bedzie mozna ja adoptowac jesli okolicznosci beda juz sprzyjajace

Dzisiaj tez zaprosze Pania tutaj a watek zeby sobie patrzyla, czytala no i tez finansowo troszke pomoze

Takze nie jest zle

Agatka wybrala Blusie i poprosila mnie o pomoc, wiec to jej kolejny radysiaczek po Fejsiko-Zefirku.

Czyli nie wszystko stracone, cieszę się ogromnie!  że pani zadeklarowała pomoc dla suniserduszka2.gif

Ciekawe w jakiej dzielnicy Wrocławia ,Pani mieszka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...