Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

50 minut temu, kiyoshi napisał:

 Nie ma jeszcze Agaty więc ja napisze krótko:

SZUKAMY WIZYTATORA DLA BLUSI W JAWORZNIE

Jest chętny, ciepły domek dla suni...czy ktoś może pomóc????

Z Jaworzna kiedyś na dogo były: bora1 i Justyna Lipicka, nie wiem, czy teraz tutaj zaglądają...

 Mnie parę lat temu wizytę w Jaworznie dla oneczki robiła bela51, ale ma chyba kawałek...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Z Jaworzna kiedyś na dogo były: bora1 i Justyna Lipicka, nie wiem, czy teraz tutaj zaglądają...

 Mnie parę lat temu wizytę w Jaworznie dla oneczki robiła bela51, ale ma chyba kawałek...

dziekuje Tolu.

Nasz Kasia podeslała mi numer swojej znajomej z Jaworzna, może akurat pomoże, a jak nie to poprosze bele :) dziękuje za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem wreszcie :)

Blusieńka zaczarowała panią, która 3 tygodnie temu straciła swoją ukochaną sunię, i miała oczy jak Blusia. Pani przysłała mi zdjęcia tej suni :) Najpierw zarzekała się, że już żadengo więcej psa, ale na szczęście zrozumiała, że dom nie może być bez psa :)

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Blusia zawładnęła fotelem i nie każdego wpuszcza do towarzystwa. Dopiero dzisiaj zaczęła bez większego proszenia wychodzić na dwór. Ma troszkę problemów z wchodzeniem po schodach do domu. Ceni sobie spokój, ale toleruje oczywiście inne psy i koty. Moje córki też jej w ogóle nie przeszkadzają. Lubi być głaskana i to zwycięża.

IMG_20190221_083344_450x600.jpg

IMG_20190221_094130_800x600.jpg

IMG_20190222_091411_800x600.jpg

IMG_20190222_091431_800x600.jpg

IMG_20190222_091433_800x600.jpg

IMG_20190222_091441_BURST001_COVER_800x600.jpg

IMG_20190222_091441_BURST002_800x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Agat21 :) Widzę, że nie próżnujesz i ratujesz kolejne psie życie :)
Fajna Blusia, trzymam kciuki za domek. Znalazłaś już kogoś do wizyty?

Cześć Tysiu, tak już jest chętna osoba, po weekendzie ma zrobić PA. A pani Mirka, która jest zainteresowana Blusią już nie może się doczekać :) Oby wizyta przebiegła pomyślnie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tak, jest wizytatorka

Chyba wizyta ma byc dzis lub jutro?

Wizytatorka miała się umówić na ten tydzień, nie wiem czy dziś czy jutro, ale dowiem się wieczorem od pani Mirki, czy coś się zadziało

 

a dzisiaj pojawiły się nowe wpłaty na koncie Blusi: od Teresy118 i b-b image.png.17dc5b7c0bab4bbfb079e65e8e69964c.png

Jest jeszcze wpłata w wysokości 40 zł od Magdaleny K. z opisem, że to za luty i marzec -proszę się ujawnić, bo nie kojarzę.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...