Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

Na moje pytanie o Blusię przyszły te zdjątka :) Blusia jest zdrowa i radosna. Pani Mirka pisze, że coraz kochańsza psinka jest! :D Całuśna i przytulasta.

A teraz sobie odpoczywa po spacerze

Myślę, że sunia dzięki tej dobroci i miłości, która ją otacza, wyszła na dobre z choroby. Bardzo się martwiłam, bałam się, że radość z nowego domu nie będzie niestety długa. Ale to, co się wydarzyło jest absolutnie cudowne :)

Resized_20200812_182409.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Niedługo miną 3 lata od wyciągnięcia Blusi z Radys i jej adopcji. Wciąż co jakiś czas dostaję zdjęcia i smsy od pani Mirki z relacjami co u nich słychać. Ostatni jest z wczoraj. Blusia ma apetyt jak szalona, bardzo lubi bawić się i biegać z innymi psami, ale o panią zazdrosna jak diabli. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale ułożyło się życie Blusi.  😊

 

IMG-20211111-WA0001.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 22:34, agat21 napisał:

Niedługo miną 3 lata od wyciągnięcia Blusi z Radys i jej adopcji. Wciąż co jakiś czas dostaję zdjęcia i smsy od pani Mirki z relacjami co u nich słychać. Ostatni jest z wczoraj. Blusia ma apetyt jak szalona, bardzo lubi bawić się i biegać z innymi psami, ale o panią zazdrosna jak diabli. Bardzo się cieszę, że tak wspaniale ułożyło się życie Blusi.  😊

 

IMG-20211111-WA0001.jpg

                  ʕ •́؈•̀ ₎♥ Tatty Teddy | Teddy pictures, Tatty teddy, Teddy bear images

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...