Jump to content
Dogomania

Malutka, zagubiona bida z nędzą BLUSIA z RADYS ma dom w Jaworznie :) udało się !


kiyoshi

Recommended Posts

8 godzin temu, anica napisał:

Czyli nie wszystko stracone, cieszę się ogromnie!  że pani zadeklarowała pomoc dla suniserduszka2.gif

Ciekawe w jakiej dzielnicy Wrocławia ,Pani mieszka?

Mieszkam w centrum i nie zostawiłam Blusi,nie mogłam jej wziąść na tymczas, ale będę jej pomagać.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Rozliczenie jest w moim pierwszym poście, na pierwszej stronie, ale dość nisko, bo to jakiś 20 post..

spróbuje Agatka podlinkować, a jak mi się nie uda, to będe co kilka dni kopiować informacje z tego Twojego postu, do postu nr 2.

Transport za część Patrycji wyniósł 280 zł, transport szafrików jeszcze nie wiem. Napisałam przed chwilą do Hani czy ma informacje kiedy sunie dotrą, czekamy na wieści

1 godzinę temu, Monika76 napisał:

Dziękuje,że mogę tu być z Blusią.

 

witamy serdecznie :D

18 minut temu, nulka07 napisał:

Czekam . Nadal beż wieści . No to dalej czekamy.

musimy niestety czekać, jak tylko coś będe wiedziec to zaraz dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Hania napisała, że Blusia ma być w Lesznie ok. 22:30, tam będzie czekał maż Hani, który będzie jeszcze wiózł Radysianki prawie 1,5 godziny...na miejce dotrą ok. 24....

Jutro obiecuje wieści z rana

Początek długiej drogi po lepsze życie... W takim razie czekamy na wieści: ))

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:
 

Transport  szafirkowy rozłoży się na 3 sunie:  Blusię,Mufinkę i Kolię,którą wraz z Anulą wzięłyśmy pod swoją opiekę.Serdecznie zapraszam do zaglądania na jej wątek

https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/

super Bogusiu, że 3 radysianka tez otrzymała pomoc. Chyba ta Wasza sunia była pokazana jako piesek na Psy z radys ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...